Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

140 m² Çelik Ev

  • Antre 10 m²
  • Salon 37 m²
  • Yatak Odası 12 m²
  • Banyo + Banyo 10 m²
  • Veranda 5 m²
  • Antre 15 m²
  • Yatak Odası 19 m²
  • Yatak Odası 10 m²
  • Yatak Odası 15 m²
  • Balkon 5 m²
Şu anda 61 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

 

Dubleks Çelik Evler Gelenekselle Modern Mimarinin En Güzel Sentezi

Karmod olarak müstakil bahçe dubleks ev proje hayali kuranlar için maliyet bakımından ekonomik mükemmel dubleks çelik ev planları kaçırılmaz bir fırsat sunuyoruz. Geleneksel mirasımızdan tarihi Osmanlı konak evlerinin modern mimari konseptle yeniden harmanlandığı Karmod 4+1 Prestij beklentilerinizin de ötesinde konfora sahip. Geniş ve ferah iç ortamıyla bu evde huzur var. Villa konforunda güvenli ve sağlıklı ev sahibi olmayı arzulayan müstakil ev tutkunları için Prestij fırsatlarla dolu. Dubleks çelik evler ve çelik ev planları bu projede en iyi şekilde yansıtılarak konfor yaşatmaya özel tasarlandı. Projeleri Moderne harmanlanmış neoklasik eskimeyen mimari tasarım, dış görünüm zarafeti, iç kullanım ergonomisi, yüksek yapı güvenliği, enerji tasarrufuyla kazandıran yalıtım üstünlüğü, konforun getirdiği huzur bu evde bir arada. Bütün Karmod evlerinde olduğu gibi Prestij de özel yazılım bilgisayar programında uzmanlarca tasarlandı. Tasarımla eş zamanlı aynı programda evin statik hesaplamaları da gerçekleştirilerek deprem gibi etkenlere karşı en güvenli konut modeli ortaya konuldu.

Tasarımda evin gerek birinci kat gerekse ikinci katta yer alan tüm alanları ince hesaplamalarla ergonomik çözümlemelerle konforlu kullanıma hazır hale getirildi. Sadece tasarımla yetinilmeyip üretim için yeni nesil teknolojilerle donatılı makinelerin yer aldığı modern tesisler hazırlandı. Sektördeki yenilikler ve gelişmeler takip edilerek bu modern tesise sürekli yenilenebilir durum kazandırılmıştır. Özel yazılımla gerçekleştirilen tasarlanarak onaylanan konut projelerinin üretimi bu tesisteki makine otomasyonunda gerçekleştirilmektedir. Kaynaksız vidalı geçmeli yapı teknolojisinin kullanıldığı evler çelik konstrüksiyon sistemiyle ön üretimle hazırlanmaktadır. Çelik evin özel statik hesaplamalı çelik taşıyıcıları, duvar bloku çelik karkasları, ara kat şaseleri ve çatı taşıyıcı makaslarında tamamıyla çelik metaller kullanılarak üretilmektedir. Her ev modeline özgü elektrik ve su tesisatları özel projeli olarak Karmod güvencesinde hazırlanmaktadır. Yine evde kullanılan yalıtım malzemeleri, kapı ve pencereleri, elektrik ve su tesisat malzemeleriyle tüm armatürlerde aynı kalite hassasiyeti sürdürülmektedir.

Dubleks Çelik Evler Villa Konut Tarzının En İyi Modelleri

Prestij çelik ev 124 m2 zemin ve üst kat metrajıyla 4+1 müstakil villa konut tarzının en güzel örnekleri arasında yer alıyor. Evin girişi veranda ve balkon yerleşimine göre yan tarafta bulunuyor. Girişte antreden içeri girilerek sağa kapıya yer verilmeyen genişçe bir açıklıktan salona geçiliyor. 35 m2’ye yaklaşan büyüklüğüyle salon büyüklüğü kullanım için oldukça ideal. Salon girişinin ön tarafı genişçe bırakılmış olup oturma grubu ve tv ünitesinin yerleşimi için son derece kullanışla. Arkaya uzanan kısımda daralan alanı dıştan veranda bütünlüyor. Salonun arka alanında ise Amerikan mutfak için özel yer ayrılmış durumda. Bu katta arkada solda yer alan odanın girişi antrenin tam karşısına denk geliyor. Hemen ana girişte solda tuvalet ve banyo yer alıyor. Üst kata geçiş evin içerisinde antrenin solundan gerçekleştiriliyor. Merdivenlerin antrede son bulduğu bu katta solda iki ve tam karşıda bir olmak üzere toplam üç odaya yer verilmiş. Ön cephedeki odalardan biri balkona açılıyor. Merdiven çıkışı sol boşluğa bu kata ait banyo ve tuvalet ustalıkla yerleştirilmiş.

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

‘’Plan ölçülerinde Hazır Ev metrajlarına yer verildiğinden incelediğiniz Çelik Ev modelinin net metrajlarıyla ilgili Müşteri Temsilcisinden bilgi alınız.''

     

En Çok İncelenenler