Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Kabin 300 x 600

  • Yükseklik 2,75 m
  • Derinlik 3 m
  • Genişlik 6 m
  • Toplam m² 18 m²
Şu anda 16 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Covid 19 Test Kabinleri

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 salgını değişen varyantlar ile daha fazla yaygınlaşıyor. Her geçen gün farklı belirtileri ile PCR testi yaptırmak zorunda olan kişilere özgü hastanelerde oluşturulan covid-19 test kabinleri için prefabrik yapılar tercih ediliyor. Covid-19 testlerinin hızlı bir şekilde yapılabilmesi için Türkiye’nin her noktasına kurulan bu yapılar yaklaşık olarak 5 iş günü içerisinde üretilerek kurulumları yapılıyor. Acil ihtiyaçlarınızda sizlere destek olan prefabrik yapılar uygun fiyat seçenekler ile de herkese hitap ediyor. Sağlık kuruluşlarının bir numaralı tercihleri arasında yer alan prefabrik yapılar steril ortamlarda insan sağlığını gözeterek oluşturuluyor. Sizler de hızlı ve pratik çözümleri sunan prefabrik yapıları yaptırmak isterseniz istediğiniz ebat ve ölçülerde sipariş vererek yaptırabilirsiniz.

Covid-19 test kabinleri kamu hastaneleri başta olmak üzere sadece test yapan sağlık kuruluşlarının da tercihleri arasında yer alıyor. Esnek bir malzemeden üretilen bu yapılar demontaj özelliği sayesinde farklı alanlarda da kullanılabilecek özelliği ile ön plana çıkıyor. Sizler kurulumunu yaptırdığınız covid-19 test kabinlerini farklı bir il ve ilçede tekrardan kullanabilirsiniz. Farklılığı ile her geçen gün değişen ve tercih edilen bir yapı olan prefabrik test kabinlerini her noktada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çevreyi Kirletmeden Kısa Sürede Kurulumları İle Covid-19 Test Kabinlerini Tercih Edin

Covid-19 test kabinleri klasik yapılardan oldukça farklı malzemelerden oluşturuluyor. Bu nedenle yapım ve kurulum aşaması da klasik yapı yöntemlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Klasik betonarme yapıların kurulumları yerinde yapılıyor. Bu nedenle zeminin belirli bir alana kadar kazılması gerekiyor. Bu aşamalar hem çevrenin kirlenmesine hem de inşaat atıklarının oluşmasına neden oluyor. Ancak prefabrik yapıların sunmuş olduğu pratik kurulumlar sayesinde çevrenin kirlenmesini engelleyerek düz bir zemin üzerine inşa ediliyor. Kurulumunda kullanılacak yapılar özel üretim tesislerinde kesimleri hazır bir şekilde sizlere gönderiliyor. Yaklaşık olarak iki iş günü içerisinde yapımı tamamlanan covid-19 test kabinleri hazır olarak sizlere teslim ediliyor. Yapımında, kurulumunda ekstra iş yükü gerektirmeyen bu yapıların avantajlarından yararlanarak yaptırabilirsiniz.

Sağlık Kurumlarının Bir Numaralı Tercihi Prefabrik Yapılar

Yapılan araştırmalar neticesinde son dönemlerde en çok araştırılan ve yapılan yapılar arasında yer alan prefabrik numune alma kabini sağlık kuruluşlarının da tercihleri arasındadır. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak her geçen gün yenilenen modelleri ile kısa sürede covid-19 test kabini oluşturuluyor. Numune Alma Kabini veya PCR COVID-19 test kabini koronavirüs tanı teşhis için numune alma kabinleri aracılığı ile hasta  ile sağlık hizmet sunuyor.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler