Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Kabin 300 x 500

  • Yükseklik 2,75 m
  • Derinlik 3 m
  • Genişlik 5 m
  • Toplam m² 15 m²
Şu anda 47 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Sigara İçme Kabinleri

Sigara içme kabinleri kapalı alanlarda, cafelerde sigara kullananlar için yapılan bir yapıdır. Son dönemlerde personelleri için sigara içme alanı yaptırmak isteyen kurum ve kuruluşlar sigara içme kabinleri için prefabrik yapıları tercih ediyor. Dinlenme odası olarak da kullanabileceğiniz bir yapıda üretilen bu yapılar istenilen ebat ve ölçülerde tasarlanabiliyor. Sigara içme kabinleri prefabrik yapılar ile inşa edilerek hem uygun hem de kaliteli yapıların oluşmasına yardımcı oluyor. Fiyat bakımından uygun fiyatlara sahip olan bu kabinler kurum, kuruluş ve bireysel kişilere de avantaj sağlıyor. İstediğiniz ebatlarda ve modellerde oluşturabileceğiniz modern yapıya uygun olan bu kabinler çalışanlarınızın kış aylarında rahat bir şekilde sigara içmesine ve dinlenmesine de yardımcı oluyor. Özellikle inşaat sektöründe çalışan personeller için dizayn edilen bu yapılar geliştirilen model ağı sayesinde her sektöre hitap etmeyi başarıyor. Kaliteli yapıları ile gönülleri fetheden prefabrik kabinleri tercih ederek uygun fiyatlı bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Sigara içme kabinleri halka açık alanlarda sıklıkla karşılaşılan bir yapıdır. Sigara dumanından etkilenmek istemeyen kişi ve çocukların korunmasına imkan sunan sigara içme kabinleri, sigara içmeyen kişilerin de sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. 

Sigara İçme Kabinleri Modern Yapısı İle Kullanıcı İle Buluşuyor

Prefabrik sigara içme kabinleri hangi noktaya yaptırılırsa yaptırılsın o bölgenin mimari yapısına uygun olarak üretiliyor. İç kısmı, dış kaplaması ile bir tasarım harikası olan bu yapıları istediğiniz şekilde yaptırabilme seçeneğiniz bulunuyor. Sigara içme kabinlerini dinlenme yeri olarak da kullanılacak bir yapı ise personellerinize hitap eden bir model yaptırmanız da fayda vardır. Prefabrik sigara içme kabinlerinin iç kısmında yer verilen sade detaylar kullanışlı bir yapının oluşmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda personellerin kendilerini bularak daha dingin bir şekilde çalışabilmesine imkan sunan bu yapılar ile şık ve konforlu bir yapı inşa edebilirsiniz.

Çalışanlarınıza tesis içinde sigara içebilecekleri alanlar sağlamak, sigara mola süresini minimumda tutar. Sigara içme ve dinlenme oda kabinleri için prefabrik yapıları tercih ederek dilediğinizi yaptırabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımları İle Kaliteli Prefabrik Sigara Kabinleri Tercih Edin

Klasik yapıların sunmuş olduğu dezavantajlar yerine daha pratik ve hızlı kurulumları ile fayda sağlayan prefabrik yapıları tercih ederek sigara içme odaları ve kabinleri oluşturabilirsiniz. Zengin tasarım çeşidine ve modeline sahip olan bu yapı seçenekleri ile maliyetlerinizin korunmasını da sağlayarak uygun fiyatlı ve kaliteli bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler