Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Kabin 300 x 300

  • Yükseklik 2,75 m
  • Genişlik 3 m
  • Derinlik 3 m
  • Toplam m² 9 m²
Şu anda 17 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Askeri Güvenlik Kulübe

Askeri birliklerin gözetleme ve kontrol mekanizması olan kulübeler birçok alanda kullanıma sunuluyor. Küçük alanlarda da tercih edebileceğiniz prefabrik askeri güvenlik kulübe, çok fonksiyonlu çözümleri ile ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda hızlı bir şekilde hazırlanarak sizlere teslim ediliyor. Modern dış görünümleri ile kurulum yapılacak olan alanlardaki yapılaşma göz önüne alınarak hazırlanan bu yapılar, zengin kaplama çeşitleri ile kullanıcılar ile buluşuyor. Her türlü kentsel dokuya uyum içerisinde olan prefabrik askeri güvenlik kulübe kamu kurumlarının tercih ettiği bir yapıdır. Pratik, hızlı yapım ve ekonomik fiyatları ile kurumların gözdesi olan prefabrik yapılar maliyetlerinizin giderilmesine yardımcı olduğu gibi çevre dostu malzemelerden üretilerek ekolojik dengenin bozulmamasına ve inşaat harfiyatlarının oluşmamasını sağlıyor. Klasik betonarme yapılar, askeri güvenlik kulübe inşa edilirken kurulum yapılacak olan alanlarda kazı işlemleri yapılarak belirli bir noktaya kadar kazılıyor. Bu işlem hem iş yükünün oluşmasına, hem atıkların var olmasına hem de yapınızın uzun süreli teslimatına neden oluyor. Prefabrik yapıların en önemli avantajlarından bir tanesi olan hızlı teslimatlar büyük oranda fayda sağlıyor.

Prefabrik askeri güvenlik kulübe yapımları fabrikalarda hazırlanarak donanımlı araçlar ile tarafınıza gönderiliyor. Demontaj haliyle sizlere gönderilen bu yapılar düz bir zemin üzerine inşa edilerek herhangi bir kazı işlemine ihtiyaç duymuyor. Hem üretimi, hem inşa süreci oldukça pratik ve kolay olan bu yapıları sizler de tercih ederek güvenlik kulübe ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Askeri Güvenlik Kulübe Metropol Malzemeler İle Üretiliyor

Askeri güvenlik kulübeler dayanıklı ve kaliteli malzemelerden oluşturuluyor. Metropol özellikleri ile dış kaplamasını dilediğiniz şekilde tercih edebileceğiniz prefabrik yapılar su ve nem geçirmez özelliği ile ön plana çıkıyor. Güvenliklerin de güvenli bir alanda görevlerini devam ettirebilmeleri için zırhlı olarak üretilen bu yapılar polis akademisi, askeri birlikler, konsolosluk gibi alanlarda kullanılıyor. Korumalı malzemeleri ile ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Askeri Güvenlik Kulübesi Kısa Sürede İstediğiniz Alanda

Prefabrik askeri güvenlik kulübesi birbirinden çarpıcı detayları ile son dönemlerin en çok tercih edilen yapıları arasına ilk sırada yerini almayı başarıyor. Sağladığı faydalar, yapıların kalitesi, uzun ömürlü oluşu ve pratik kullanımları ile dikkat çeken bu yapılar sunmuş olduğu uygun fiyatları ile de kamu kurumlarının maliyetlerinin korunmasına yardımcı oluyor. Karmod, güvenlik personelini korumak için zırhlı metropol güvenlik kabinleri tasarladı. Polis ve askeri güvenlik kulübe noktaları, sınır devriyesi bu kulübeleri tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler