Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Kabin 200 x 300

  • Yükseklik 2,75 m
  • Derinlik 2 m
  • Genişlik 3 m
  • Toplam m² 6 m²
Şu anda 50 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Fabrika Güvenlik Kulübesi

Fabrikaların ihtiyaç duyduğu bir yapı olan güvenlik kulübesi prefabrik ile buluştuğunda kusursuz bir tasarımın oluşmasını sağlıyor. Hem uygun fiyatlı, hem kaliteli, hem de tamamen ihtiyacınıza göre tasarlayabileceğiniz bir yapıya sahip olmak artık prefabrik yapılar sayesinde daha kolay. Fabrika güvenlik kulübesi, güvenlik görevlilerinin görevlerini devam ettirebilmelerini sağlamak ve yaz kış görevlerini en iyi şekilde idame ettirebilmesi için güvenlik kulübesinin inşa edilmesi gerekir. Prefabrik yapılar istenilen ebat ve ölçülere uygun olarak tasarlanan, ebatlarını kendiniz ayarlayabileceğiniz bir yapıdır. İster büyük, isterseniz de daha minimal bir yapıya ihtiyacınız var ise proje aşamasında isteklerinizi belirterek yapınızı dizayn ettirebilirsiniz. Fabrika güvenlik kulübesi ebatlarına göre fiyat belirlenir. Böylelikle istediğiniz, ihtiyacınıza göre bu yapıları yaptırarak uygun fiyatlara prefabrik yapılara sahip olabilirsiniz.

Prefabrik fabrika güvenlik kulübesi avantajlı özellikleri ile son dönemlerde en çok araştırılan ve tercih edilen yapıların başında geliyor. İnşaat sektöründe yaşanan teslimat problemleri, fiyatların artması nedeni ile ön planda olan prefabrik yapılar, herkese hitap edebilmesi açısından farklı modelleri geliştirilerek satışa sunuluyor. Sizler de bu yapı seçenekleri arasından dilediğiniz metrekareyi ve modeli tercih ederek istediğiniz tüm alanlara kurulum yaptırabilirsiniz.

Yüksek Kalitesi İle Modern Güvenlik Kabinlerini Tercih Edin

Prefabrik sektöründe meydana gelen arz ve talep yapılarda kullanılan malzemelerinde gelişmesine neden oldu. Yüksek kaliteli ürünlerden oluşturulan güvenlik kulübesi uzun yıllar rahat ve konforlu bir kullanım sunuyor. Güvenlik kabinlerinde kullanılan çelik konstrüksiyon malzemeler yapının sağlam olmasına yardımcı oluyor. Klasik yapılarda kullanılan kiriş ve kolonlar istediğiniz tasarımın oluşmasını engelliyor aynı zamanda inşaat malzemelerinde yaşanan fiyat artışları daha uygun ancak kalite bakımından istenilen düzeyde olmayan malzemelerin kullanılmasına olanak sağlıyor. Bu malzemelerden inşa edilen yapılar kısa süre içerisinde problemlerin oluşmasına ve yapı içerisinde bakım ve onarımlara ihtiyaç duyuluyor. Bu işlemler hem maliyet hem de iş yükü bakımından sizlere dezavantaj sağlıyor. Prefabrik yapılar plan ve program dahilinde hazırlanan ve her bir metrekaresi projede çizilen noktalara göre yapılmasından dolayı istediğiniz ölçüler hazırlanır. Sizler de bu kaliteli yapılardan faydalanmak için prefabrik sektörünü tercih edebilirsiniz.

Fabrika Güvenlik Kulübesi Fiyatları

Mükemmel metropol fabrika güvenlik kulübeleri büyük firmaların ofis ve fabrika güvenliği için, harika bir çözüm sunan, yüksek kalite, uygun fiyatlı estetik yapıların oluşmasına imkan veren prefabrik yapılar ile sizler de fabrikanız için yaptırılması gereken bu yapıları uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler