Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Kabin 200 x 200

  • Yükseklik 2,75 m
  • Derinlik 2 m
  • Genişlik 2 m
Şu anda 44 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Kompozit Güvenlik Kulübesi

Kompozit güvenlik kulübeleri dış görünüme önem veren kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. İstediğiniz modeli ve rengi yaptırabileceğiniz kompozit güvenlik kulübesi oldukça şık ve modern görünümleri ile istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz bu yapılar günden güne değişen model çeşitleri ile kullanıcılar ile buluşuyor. Güvenlik kulübeleri okullar başta olmak üzere, yeni yapılan sitelerde de sıklıkla tercih ediliyor. Ekonomik yönden birçok fayda sağlayan kompozit güvenlik kulübesi prefabrik yapılardan oluşturularak kısa süre içerisinde sizlere teslim ediliyor.

Acil ihtiyaçlarınız da sizlere destek olan kompozit güvenlik kulübesi yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde sizlere teslim ediliyor. Teslimat süreleri tercih etmiş olduğunuz kulübenin metrekaresine göre değişkenlik gösterse de en geç 15 iş günü içerisinde yapılarınızı hazır olarak temin edebilirsiniz. Kompozit güvenlik kulübesi esnek yapılı bir malzemeden inşa ediliyor. Böylelikle deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlanan bu yapılar teknolojinin getirdiği yenilikler ile üretiliyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve maliyetlerinizin korunmasına destek olan bu yapılar hemen hemen herkesin tercihleri arasında yerini alıyor. Kompozit güvenlik kulübeleri ile ihtiyaçlarınızı gidermek isterseniz prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Yapılar İle Birbirinden Şık Tasarımları Yaptırın

Prefabrik yapılar arasında yer alan kompozit güvenlik kulübesi bulunduğu alanın mimari yapısına uygun olarak tasarlanarak sizlere sunuluyor. Sizler talep ettiğiniz renk ve model çeşitlerini belirleyerek sipariş verebilirsiniz. Birbirinden şık modelleri ile herkese hitap eden ve başarılı adımları ile en çok araştırılan bir sektör olan prefabrik yapılar rahat kullanımları ile kullanıcılara avantaj sağlıyor. Prefabrik kompozit güvenlik kulübesi yapılarının sunmuş olduğu en önemli avantajlardan bir tanesi ısı yalıtımlı olarak dizayn edilmesidir. 4 mevsim rahat bir kullanım sunan prefabrik güvenlik kulübesi yaz aylarında serin olurken, kış aylarında ise sıcak bir ortamın oluşmasını sağlar. Yapım aşamasında seçilen kaliteli malzemeler aracılığı ile inşa edilen  bu yapılar pratik kurulumları ile sorunsuz bir yapının oluşmasına ve uzun yıllar kullanım imkanı tanıyor. Kompozit güvenlik kulübeleri dışarıdan meydana gelen problemlere karşın koruma sağlıyor. Nem, su ve benzeri problemlerden etkilenmeyen prefabrik kompozit güvenlik kulübesi ile eşsiz tasarımlara sahip olan bu yapılar ile bulunduğunuz ortamı şık bir hale getirebilirsiniz.

Kompozit Güvenlik Kulübesi Fiyatları 

Kompozit güvenlik kulübesi fiyatlı uygun fiyatları ile sizlere sunuluyor. 200 x 200 Özel tasarımlı kompozit güvenlik kulübesi estetik, konforlu metropol kompozit kabinler, ofis ve işyerinizde tercih ederek güvenlik noktanıza farklı değer katabilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler