Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Kabin 200 x 200

  • Yükseklik 2,75 m
  • Derinlik 2 m
  • Genişlik 2 m
Şu anda 39 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Kompozit Güvenlik Kulübesi

Kompozit güvenlik kulübeleri dış görünüme önem veren kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. İstediğiniz modeli ve rengi yaptırabileceğiniz kompozit güvenlik kulübesi oldukça şık ve modern görünümleri ile istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz bu yapılar günden güne değişen model çeşitleri ile kullanıcılar ile buluşuyor. Güvenlik kulübeleri okullar başta olmak üzere, yeni yapılan sitelerde de sıklıkla tercih ediliyor. Ekonomik yönden birçok fayda sağlayan kompozit güvenlik kulübesi prefabrik yapılardan oluşturularak kısa süre içerisinde sizlere teslim ediliyor.

Acil ihtiyaçlarınız da sizlere destek olan kompozit güvenlik kulübesi yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde sizlere teslim ediliyor. Teslimat süreleri tercih etmiş olduğunuz kulübenin metrekaresine göre değişkenlik gösterse de en geç 15 iş günü içerisinde yapılarınızı hazır olarak temin edebilirsiniz. Kompozit güvenlik kulübesi esnek yapılı bir malzemeden inşa ediliyor. Böylelikle deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlanan bu yapılar teknolojinin getirdiği yenilikler ile üretiliyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve maliyetlerinizin korunmasına destek olan bu yapılar hemen hemen herkesin tercihleri arasında yerini alıyor. Kompozit güvenlik kulübeleri ile ihtiyaçlarınızı gidermek isterseniz prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Yapılar İle Birbirinden Şık Tasarımları Yaptırın

Prefabrik yapılar arasında yer alan kompozit güvenlik kulübesi bulunduğu alanın mimari yapısına uygun olarak tasarlanarak sizlere sunuluyor. Sizler talep ettiğiniz renk ve model çeşitlerini belirleyerek sipariş verebilirsiniz. Birbirinden şık modelleri ile herkese hitap eden ve başarılı adımları ile en çok araştırılan bir sektör olan prefabrik yapılar rahat kullanımları ile kullanıcılara avantaj sağlıyor. Prefabrik kompozit güvenlik kulübesi yapılarının sunmuş olduğu en önemli avantajlardan bir tanesi ısı yalıtımlı olarak dizayn edilmesidir. 4 mevsim rahat bir kullanım sunan prefabrik güvenlik kulübesi yaz aylarında serin olurken, kış aylarında ise sıcak bir ortamın oluşmasını sağlar. Yapım aşamasında seçilen kaliteli malzemeler aracılığı ile inşa edilen  bu yapılar pratik kurulumları ile sorunsuz bir yapının oluşmasına ve uzun yıllar kullanım imkanı tanıyor. Kompozit güvenlik kulübeleri dışarıdan meydana gelen problemlere karşın koruma sağlıyor. Nem, su ve benzeri problemlerden etkilenmeyen prefabrik kompozit güvenlik kulübesi ile eşsiz tasarımlara sahip olan bu yapılar ile bulunduğunuz ortamı şık bir hale getirebilirsiniz.

Kompozit Güvenlik Kulübesi Fiyatları 

Kompozit güvenlik kulübesi fiyatlı uygun fiyatları ile sizlere sunuluyor. 200 x 200 Özel tasarımlı kompozit güvenlik kulübesi estetik, konforlu metropol kompozit kabinler, ofis ve işyerinizde tercih ederek güvenlik noktanıza farklı değer katabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler