Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Kabin 300 x 700

  • Yükseklik 2,75 m
  • Derinlik 3 m
  • Genişlik 7 m
Şu anda 66 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Mobil Satış Ofisleri

Satış ofisi, firmaların ihtiyaç duyduğu bir platformdur. Çoğu firmalar ürünlerin tanıtımını yapmak ve müşterilere bizzat ürünleri göstermek amacı ile showroom ofisi kurarlar. Aynı zamanda zincir kurumlarda ürünleri satışa sunmak amacı ile satış ofisleri yaptırırlar. Prefabrik sektörü son dönemlerin en çok tercih edilen yapıları arasında yer alan bir sektördür. Yeniliğe açık olma özelliği ile tüm sektörlere aynı kalite de hizmet vermeyi başaran prefabrik yapılar ile ihtiyacınız olan satış ofisi kurabilirsiniz. Satış ofisleri yapımında kullanılan malzemeler kaliteli ürünler ile yaz, kış kullanılabilecek dayanıklı bir yapı oluşturulur. Mobil satış ofisleri ses geçirmeyen özelliği sayesinde çağrı merkezi hizmeti veren firmalarında ilk tercihleri oluyor. Ofis içerisinde personellerin telefon görüşmelerinin kısıtlanmaması ve kaliteli hizmetin devamı için ses geçirmeyen özelliğe sahip olan mobil satış ofislerinin kurulması gerekir. Bu ofisler uygun maliyeti ile prefabrik sektörünün en çok tercih edilen yapılarıdır. İstenilen boy ve ebatlara özgü özel tasarımları ile tüm firmaların ihtiyaçlarına uyum sağlayan prefabrik mobil satış ofisleri dinlenme odası olarak da kullanılabilen çok amaçlı bir yapıdır.

Mobil satış ofisleri, pratik ve konforlu yapıları sayesinde çalışanlarınızın rahat bir şekilde çalışabilmelerine olanak sağlar. İstediğiniz şekilde tasarlayıp yaptırabileceğiniz bu yapılar tamamen sizlere özel, sizlerin istediği tarzda hazırlanıyor. Yapımında alanında uzman kişilerin birebir görev edinmesi ve mimarlar ile çalışılması yapının kusursuz bir şekilde yönetmeliklere uygun olarak hazırlanmasını sağlıyor. Sizler de kusursuz bir yapı tasarımı için prefabrik mobil satış ofislerini tercih edebilirsiniz.

Mobil Satış Ofisleri Dayanıklılığı İle Ön Planda

Mobil satış ofisleri dayanıklı bir yapıya sahiptir. Yapımında tercih edilen çelik konstrüksiyon malzemeler sağlam bir yapı oluşmasına yardımcı oluyor ve görünüm olarak da yapıya ayrı bir şıklık kazandırıyor. Dış kaplamasını istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz prefabrik yapıların iç dizaynını da istediğiniz şekilde yaptırabilme şansınız bulunuyor. Özel programlar yardımı ile oluşturulan bu yapıların kesimleri oluşturulan ölçü bazında milimi miline hesaplanarak kesiliyor. Hazır hale gelen prefabrik yapılar kuruluma hazır bir şekilde demontaj haliyle kurulum yapılacak alanlara yönlendiriliyor.

Kaliteli Yapılara Sahip Olmak Prefabrikler İle Daha Kolay

Kaliteli, uygun fiyatlı, her noktada kullanılabilen ve pratik bir yapıya sahip olmak isterseniz prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz. Mobil Kabin satış ofisleri taşınabilir, konforlu, dayanıklı ve uygun maliyetlidir. Dünya çapında en çok tercih edilen toplantı odaları, dinlenme odaları olan mobil kabin satış ofisleri Türkiye’nin birçok ilinde de kullanılan bir yapıdır.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler