Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Kabin 150 x 150

  • Yükseklik 2,75 m
  • Derinlik 1,5 m
  • Genişlik 1,5 m
Şu anda 41 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Güvenlik Kulübesi Tasarımı

Güvenlik kulübeleri, kulübe içerisinde hem yaz hem de  kış aylarında görevlerini devam ettiren personeller için ihtiyaç duyulan bir yapıdır. Bu yapılar personellerin rahat ve konforlu olmasına imkan tanıdığı gibi sorunsuz bir kullanım imkanı tanıyor. Prefabrik sektöründe son dönemlerde yaşanan olumlu gelişmeler, sektörün ilerleme kaydetmesine yardımcı olarak birçok sektörün uygun fiyatlı yapılara sahip olmasına yardımcı oluyor. Son teknoloji ürünler ile kaliteli tasarımlar oluşturulan güvenlik kulübesi tasarımları alanında uzman kişiler tarafından özel programlarda hazırlanarak mimarlardan onay alındıktan sonra üretime geçilir. Bu süre zarfında çizimleri tamamlanan güvenlik kulübesi tasarımları ile ilgili değinmek istediğiniz noktalara değinerek değiştirilmesini istediğiniz noktaları yapıya uygun olacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Güvenlik kulübesi tasarımı, özellikle site gibi alanlarda tercih edilmesinden dolayı estetik bir görünüme sahip olması önem arz eder. Görünüm açısından bulunduğu alana uyum sağlayacak nitelikte yapılan bu yapılar farklı ve ilgi çekici dış tasarımları ile ön plana çıkıyor. Dış katmanlarında kullanılan malzemeler yapının dayanıklı olmasını sağladığı gibi klasik inşaat malzemelerinden oldukça farklı malzemelere sahiptir. Klasik yapılarda kullanılan materyaller hem maliyet açısından yüksek fiyatlı hem de standart malzemelerden yapılmaktadır. Prefabrik güvenlik kulübesi malzemeleri  değişen ve gelişen ürün ağına sahiptir. Bu model seçenekleri arasından zevk ve tarzınıza uygun olan tüm modelleri yaptırabilirsiniz.

Güvenlik Kulübesi Tasarımları Özel Alanlarda Üretiliyor

Güvenlik kulübesi tasarımları çizimleri tamamlandıktan sonra özel üretim tesislerinde hazırlanıyor. Hazırlanan tüm malzemeler demontaj hali ile nakliye araçlarıyla kurulum yapılacak olan alanlara yönlendirilir. Steril ortamlarda uzmanlar tarafından oluşturulan bu yapılar yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde hazırlanıyor. Kurulumları da 2 iş günü içerisinde tamamlanan bu yapıların tüm boya, yer döşemesi, elektrik ve su tesisatı gibi tüm ayarlamaları yapılır. Bu işlemler için ekstra maliyet harcamadan düşük fiyatlara dilediğiniz güvenlik kulübesi tasarımı yaptırabilirsiniz.

Güvenlik Kulübesi Fiyatları Dudak Uçuklatıyor

Son dönemlerde en çok araştırılan yapıların başında gelen prefabrik güvenlik kulübesi tasarımı oldukça uygun fiyatlar belirlenerek kullanıcılara sunuluyor. Prefabrik güvenlik kulübesi tasarımları için belirlenen fiyatlar yaptıracak olduğunuz metrekareye, ürünün yapımında kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterebiliyor. Her bütçeye uyumlu bu yapılar istediğiniz ölçülerde özel olarak tasarlanan bu yapıları dilediğiniz tüm alanlara yaptırabilirsiniz. Lüks görünümlü güvenlik kulübesi metropol tasarımı kabinlerimizin teknik özellikleri, güvenlik kabin fiyat listeleri ve diğer modellerini bularak tercihlerinizi bu fiyat ve kategoriye göre yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler