Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Umumi Tuvalet Yapıları 70 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 8,99 m
  • Genişlik 8,89 m
  • Toplam m² 70 m²
Şu anda 68 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Hızlı kurulumları ve pratik kullanımları ile kaliteli tasarımların adresi olan prefabrik yapılar umumi tuvalet yapıları içinde sıklıkla tercih ediliyor. Prefabrik yapılar, son dönemlerde her detayı ile merak uyandırıyor. Özel tasarım modelleri ile her ihtiyaca cevap veren yapısı olan prefabrikler oldukça şık tasarımları ile kullanıcılara sunuluyor. Umumi tuvalet yapıları, istenilen boy ve ölçülerde tasarlanabiliyor. Bu özelliği sayesinde herkese hitap etmeyi başaran prefabrikler, her bölgeye kolaylıkla kurulabiliyor. Esnek bir yapıda olmasından dolayı umumi tuvalet yapıları deprem yönetmeliğine uygundur. Müstakil yapı olarak kurulan bu tuvaletler, halka açık olan alanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Örnek olarak gösterilecek olur ise hastane, mülteci kampları, turistik alanlar, piknik alanları, şantiye gibi alanlarda kullanılıyor. Pratik çözümleri ile kurum ve kuruluşlar için büyük avantaj olan umumi tuvalet yapıları düzenli yapısı ile tam anlamıyla bir tasarım harikasıdır.

Umumi tuvalet yapıları turistik alanlar ve piknik alanları gibi alanlarda tercih edilmesinden dolayı görünüm açısından klasik prefabrik yapılara göre daha şık olması gerekir. Bu nedenle umumi tuvalet yapıları iç ve dış dizaynı istediğiniz modele göre tasarlanabiliyor. Sizler de umumi tuvalet yapıları arasından tarzınıza uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Umumi Tuvalet Yapıları Modelleri Nelerdir?

Prefabrik umumi tuvaletler şehir merkezleri, park piknik sahil alanları, okul, alışveriş merkezi önleri herkesin kullanımına açık olan tuvalet yapılarıdır. Umumi tuvalet yapıları modelleri her geçen gün değişen modelleri ile herkese hitap etmeyi başarıyor. Umumi tuvaletin yapım süreçlerinde ilk olarak tasarım projesi belirlenir. Tasarım projeleri alanında uzman kişiler tarafından hazırlanıyor. Bu aşamada değiştirmek istediğiniz detaylar var ise değiştirebilir veya ekleyebilirsiniz. Umumi tuvalet yapıları tek üniteli ve çift üniteli olarak tercih edilebiliyor. Sizler dilerseniz daha büyük yapıda olan umumi tuvaletler yaptırabilirsiniz.

Umumi tuvaletler, özel tasarım alanlarında kusursuz bir şekilde dizayn ediliyor. Her detayı milimi milimine hesaplanarak inşa edilen bu yapılar kolay temizlenebilir özelliği sayesinde iş gücünün hafiflemesini sağlıyor. Uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanan bu yapılar herhangi bir tadilat gerektirmiyor.

Uygun Fiyatlara Dilediğiniz Her Alana Umumi Tuvalet Yaptırın

Umumi tuvalet yapıları için belirlenen fiyatlar herkese hitap eden fiyatlardır. Klasik yapılarda belirlenen fiyatlar arasında %80 oranında fark bulunan bu yapılar ekonomik alanda sizlere kolaylık sağlıyor. Sizler de, sizlere kolaylık sunan ve sağlamış olduğu avantajlar ile hayallerinizdeki yapıyı inşa edebilirsiniz. Prefabrik umumi tuvaletlerin içerisinde direk, kiriş ve benzeri alanlar bulunmaz. Bu nedenle dilediğiniz modeli rahatlıkla yaptırabilirsiniz. İster geniş, isterseniz de dar boyutlarda tercih edilebilen yapısı ile her alana uyum sağlayan bu prefabrikleri yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler