Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Banyo 97 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 6,48 m
  • Genişlik 15,16 m
  • Toplam m² 97 m²
Şu anda 57 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik yapı sektörü kullanımları artış gösterdikçe farklı kategorilerde kişi ve kurumlara hizmet veriyor. Eşsiz tasarımlara imza atmayı başaran prefabrik sektörü son dönemlerde adından sıkça söz ettiren bir sektördür. Kaliteli yapıları, alanında çalışan uzmanlar ve her yapının son teknoloji ürünler ile yapılması nedeni ile herkesin ilk tercihi olan prefabrikler herkesin ihtiyacına cevap veriyor. Kamuya açık olan bazı noktalarda banyolara ihtiyaç duyuluyor. İnsanların ihtiyaçlarını giderebileceği banyolar sosyal tesis, spor salonları, otel, şantiye gibi alanlarda kullanılıyor. Kalabalık olan noktalarda banyo seçeneklerini tercihinize göre şekillendirerek ister çok kabinli, isterseniz de tek kabinli olan prefabrik banyo seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İstenilen adette kullanıma hazır hale getirilen prefabrik banyo, kaliteli malzemeleri ve estetik görünümleri ile herkesin zevkine hitap ediyor.

Prefabrik banyo içerisinde kullanılan aksesuarlar özel ürünler ile dizayn ediliyor. Lüks segment ürünlerin kullanıldığı prefabrik sektöründe banyonuzu uzun yıllar kullanıma uygun bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Prefabrik banyo, istenilen her alana kurulum yapılabiliyor. Öncelik olarak belirlenmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi banyonun büyüklüğü ve genişliğidir. Kurulum yapılacak olan alana göre büyük ya da küçük tercih edebileceğiniz prefabrik banyolar kısa süre içerisinde sizlere teslim ediliyor. Sizler de avantaj sağlayan bu yapıları tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Banyo ve Prefabrik Duş Yapıları Şık Görünümleri ile Sizlere Hitap Ediyor

Prefabrik sektörüne olan talep bu denli artış göstermesi nedeni ile dış görünüm, yapının iç dizaynı da önem arz ediyor. Prefabrik yapı sektörü içinde önemli olan bu detaylar yapının kusursuz olması amacıyla tamamen sizlerin istek ve arzusuna göre yapılıyor. Alanında uzman kişiler aracılığı ile hazırlanan bu yapılar yerinde kuruluyor. Kurulum işlemleri bittikten sonra boya, tesisat gibi ayarlamalar yapılarak sizlere hazır bir halde sunuluyor. Tüm bu işlemler için düşük bir bedel ödeyerek prefabrik banyo tasarımına sahip olabilirsiniz. Klasik yapıların teslimatında yaşanan gecikme problemleri dışında, yapım maliyetleri de prefabrik yapılara göre %80 oranında fazladır. Maliyetleri aşmadan bir yapı inşa etmek isterseniz prefabrik banyo seçeneklerini tercih ederek yaptırabilirsiniz. Özel yapım prefabrik duş, banyo ve soyunma odaları ekonomik, yüksek kalitelidir kalıcı ve geçici kullanım için gerekli olduğu her yer kurulum yapılabilir.

Prefabrik Banyo Fiyatları ile Maliyetlerinizi Düşürün

Prefabrik banyo modelleri için belirlenen fiyatlar oldukça düşük fiyatlardır. Talebinize istinaden oluşturulan bu yapılar herkesin bütçesi ile uyum içerisindedir. Prefabrik banyonun yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi, büyüklüğü fiyatı etkileyen unsurlardır. Kendi bütçenize uygun olarak tasarlayabileceğiniz prefabrik yapılar bu alanda sizlere büyük bir avantaj sağlıyor. Sizler de her detayı ile merak uyandıran sektörün öncüsü olan bu yapıları tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler