Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Banyo 97 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 6,48 m
  • Genişlik 15,16 m
  • Toplam m² 97 m²
Şu anda 34 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik yapı sektörü kullanımları artış gösterdikçe farklı kategorilerde kişi ve kurumlara hizmet veriyor. Eşsiz tasarımlara imza atmayı başaran prefabrik sektörü son dönemlerde adından sıkça söz ettiren bir sektördür. Kaliteli yapıları, alanında çalışan uzmanlar ve her yapının son teknoloji ürünler ile yapılması nedeni ile herkesin ilk tercihi olan prefabrikler herkesin ihtiyacına cevap veriyor. Kamuya açık olan bazı noktalarda banyolara ihtiyaç duyuluyor. İnsanların ihtiyaçlarını giderebileceği banyolar sosyal tesis, spor salonları, otel, şantiye gibi alanlarda kullanılıyor. Kalabalık olan noktalarda banyo seçeneklerini tercihinize göre şekillendirerek ister çok kabinli, isterseniz de tek kabinli olan prefabrik banyo seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İstenilen adette kullanıma hazır hale getirilen prefabrik banyo, kaliteli malzemeleri ve estetik görünümleri ile herkesin zevkine hitap ediyor.

Prefabrik banyo içerisinde kullanılan aksesuarlar özel ürünler ile dizayn ediliyor. Lüks segment ürünlerin kullanıldığı prefabrik sektöründe banyonuzu uzun yıllar kullanıma uygun bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Prefabrik banyo, istenilen her alana kurulum yapılabiliyor. Öncelik olarak belirlenmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi banyonun büyüklüğü ve genişliğidir. Kurulum yapılacak olan alana göre büyük ya da küçük tercih edebileceğiniz prefabrik banyolar kısa süre içerisinde sizlere teslim ediliyor. Sizler de avantaj sağlayan bu yapıları tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Banyo ve Prefabrik Duş Yapıları Şık Görünümleri ile Sizlere Hitap Ediyor

Prefabrik sektörüne olan talep bu denli artış göstermesi nedeni ile dış görünüm, yapının iç dizaynı da önem arz ediyor. Prefabrik yapı sektörü içinde önemli olan bu detaylar yapının kusursuz olması amacıyla tamamen sizlerin istek ve arzusuna göre yapılıyor. Alanında uzman kişiler aracılığı ile hazırlanan bu yapılar yerinde kuruluyor. Kurulum işlemleri bittikten sonra boya, tesisat gibi ayarlamalar yapılarak sizlere hazır bir halde sunuluyor. Tüm bu işlemler için düşük bir bedel ödeyerek prefabrik banyo tasarımına sahip olabilirsiniz. Klasik yapıların teslimatında yaşanan gecikme problemleri dışında, yapım maliyetleri de prefabrik yapılara göre oranında fazladır. Maliyetleri aşmadan bir yapı inşa etmek isterseniz prefabrik banyo seçeneklerini tercih ederek yaptırabilirsiniz. Özel yapım prefabrik duş, banyo ve soyunma odaları ekonomik, yüksek kalitelidir kalıcı ve geçici kullanım için gerekli olduğu her yer kurulum yapılabilir.

Prefabrik Banyo Fiyatları ile Maliyetlerinizi Düşürün

Prefabrik banyo modelleri için belirlenen fiyatlar oldukça düşük fiyatlardır. Talebinize istinaden oluşturulan bu yapılar herkesin bütçesi ile uyum içerisindedir. Prefabrik banyonun yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi, büyüklüğü fiyatı etkileyen unsurlardır. Kendi bütçenize uygun olarak tasarlayabileceğiniz prefabrik yapılar bu alanda sizlere büyük bir avantaj sağlıyor. Sizler de her detayı ile merak uyandıran sektörün öncüsü olan bu yapıları tercih edebilirsiniz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler