Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Modüler Tuvalet 62 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 5,22 m - 7,63 m
  • Genişlik 10,14 m
  • Toplam m² 62 m²
Şu anda 84 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte halka açık olan alanlarda kullanılan çeşitli ürünlerde gelişme gösteriyor. Gelişen teknolojiye ayak uyduran ürünlerin başında gelen modüler tuvalet birçok farklı özelliği ile rahat bir kullanım sağlıyor. Konforlu ve rahat yapısı sayesinde her alanda kullanıma uygun olarak tasarlanan bu yapılar şık ve estetik görünümleri ile de sıklıkla tercih ediliyor. İnşaat sektöründe yaşanan fiyat artışları en ufak yapının dahi yapım maliyetini en üst seviyeye çıkardı. Bu nedenle maliyetlerini en aza indirgemek isteyen kurum ve kuruluşlar farklı sektörleri tercih ederek ihtiyacı olan yapıyı kolaylıkla yaptırabiliyor. Modüler tuvalet, prefabrik sektöründe her noktaya yapılabilen bir yapıdır. Kullanılan tüm malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşturuluyor olup uzun yıllar rahatlıkla kullanabilmenize imkan tanıyor. Tuvalet içerisinde yer alan aksesuarlar, tuvalet ile uyum içerisinde olup görünüm açısından da klasik yapılardan farklıdır.

Modüler tuvalet, kişi ve kurumlara sağlamış olduğu birçok avantajı ile gönüllere taht kurmayı başaran bir yapıdır. 4 saat içerisinde istediğiniz alanlara monte edilmesi özelliği ile zamandan tasarruf etmenize imkan tanır. Yeni nesil mobil sistem modüler tuvaletler insanların yoğun olduğu halka açık yerler ve park bahçelerde yüksek kaliteli hijyenik umumi tuvaletler yaptırabilirsiniz. Sizler de modüler tuvaletin sunmuş olduğu bu avantajlardan yararlanmak isterseniz prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz.

Modüler Tuvalet, Mobil Sistem Tuvaletler Son Teknoloji Ürünler ile Dizayn Ediliyor

Modüler tuvalet, tam anlamıyla tasarım harikası bir üründür. İstenilen boy ve genişlikte yapılabilen bu yapılar özel üretim tesislerinde tamamen sizlerin isteğine uygun olarak tasarlanıyor. Alanında uzman kişiler aracılığı ile eşsiz ve kusursuz olarak tasarımı tamamlanan bu yapılar, milimi milimine hesaplanarak kesimleri yapılıyor ve donanımlı araçlar ile kurulum yapılacak olan alanlara yönlendiriliyor. Kurulum yapılacak olan alanlar için ön hazırlık çalışması yapılarak kısa süre içerisinde monte ediliyor. Boya, tuvaletin aksesuarlarının montesi, elektrik tesisatı ve su tesisatı gibi tüm ayarlamalar prefabrik modüler tuvalet içerisine dahildir. Ekstra herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan oldukça uygun fiyatlara bu yapılardan yaptırabilirsiniz.

Modüler tuvalet zengin ürün ağına sahip olmasından dolayı farklı ürün ve model seçenekleri ile satışa sunuluyor. Bu model seçenekleri arasından kendi tarzınıza uygun olan modellere bakarak yaptırabilir ve dilediğiniz alana kurulum yaptırabilirsiniz.

Modüler Tuvaletlere Artık Daha Uyguna Sahip Olun

Modüler tuvalet bir plan dahilinde inşa edilmesinden dolayı fiyat bakımından uygundur. Her bütçeye uygun yapısı ile dilediğiniz metrekarede yaptırabileceğiniz bu yapılar maliyetinizin azalmasına yardımcı oluyor. Alanında uzman kişilerden destek alarak istediğiniz ölçülerde prefabrik modüler tuvalet inşa ederek ihtiyaçlarınızın kısa süre içerisinde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler