Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Şehir Tuvaletleri 52 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 5,22 m
  • Genişlik 10,14 m
  • Toplam m² 52 m²
Şu anda 69 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik sektörünün gelişme göstermesi, kullanım alanlarının yoğunlaşması, sağladığı avantajlar nedeni ile herkese hitap eden yapısı olan bu prefabrikler şehir tuvaletleri sektöründe de gelişme kaydediyor. Şehir tuvaletleri halka açık olan alanlarda sıklıkla karşılaşıyor ve şık tasarımları ile de ön plana çıkıyor. Her geçen gün gelişen modelleri ile 7’den 70’e herkesin kullanabileceği bu tuvaletler portatif yapısı ile her noktaya uyum sağlıyor.

Şehir tuvaletleri genel olarak değerlendirildiğinde halı saha, konser alanları, şantiye, park ve bahçe gibi alanlarda kullanılıyor. Kısa süre içerisinde tasarım ve kurulumu yapılarak sizlere sunulan bu tuvaletler, kolay taşınabilir yapısı ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlerin yanında yer alıyor. Prefabrik şehir tuvaletleri dilediğiniz metrekareye uygun olarak tasarımlanıyor. Sizler ister 30 metrekare, isterseniz de 50 metrekare alana sahip olan noktalara bu tuvaletlerden inşa edebilirsiniz. Şehir tuvaletleri, esnek bir malzemeden oluşmasından dolayı depreme dayanıklı bir yapıdır. Aynı zamanda aşınma ve benzeri durumlar yaşanmamasından dolayı uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizler de son dönemlerde çığır açan ve en çok tercih edilen yapılardan birisi olan prefabrikler ile dilediğiniz yapıyı rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Şehir Tuvaletleri Artık Her Şehirde

Hem maliyet hem de kullanım kolaylığı açısından rahatlık sağlayan bu tuvaletler Türkiye’nin dört bir yanında kullanılıyor. Şehir tuvaletleri en modern yapısı ile istenilen her zevke uygun olarak tasarlanıyor. Kurulum aşamasında alanında uzman kişiler aracılığı ile her detayı tek tek özenle inşa ediliyor. Aynı zamanda yapım aşamasında kullanılan özel programlar ile şehir tuvaletleri çizilerek özel üretim tesislerinde kesimi yapılıyor. Proje aşamasında ekstra olarak talep ettiğiniz detaylar var ise projeye ekleterek sizlerin isteğine uygun bir tuvalet oluşturabilirsiniz.

Şehir tuvaletleri çelik konstrüksiyon malzemelerden oluşturulmasından dolayı sağlam bir yapıya sahiptir. Her alanın aktif olarak kullanılmasını sağlayan prefabrikler dinamik yapısı ve görünümleri ile istediğiniz her alana dizayn edilebiliyor. Şehir tuvaletleri yapım ve teslim aşaması en geç 7 iş günü içerisinde yapımları tamamlanıyor. Türkiye’nin her noktasında kullanıma hazır olarak yapılan bu prefabrikler günden güne gelişiyor.

Uygun Fiyatlı Modern Şehir Tuvaletleri - İstanbul Mobil WC Prefabrik Sektöründe

Prefabrik sektörü klasik betonarme fiyatlar ile kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. Her geçen gün değişen fiyat artışları nedeni ile inşaat sektöründe oluşan fiyat artışları ihtiyaçların giderilmesini zorlaştırılıyor. Ancak prefabrik sektörünün sunmuş olduğu avantajlı fiyatlar neticesi ile ihtiyacınız olan çok amaçlı yapılar kolaylıkla tasarlanarak sizlere sunuluyor. Modern şehir tuvalet üreticisi Karmod, halkın yoğun olduğu yerler, ilçenin meydanlarında şehir estetiğine ve engelli erişimine uygun hijyenik ve şık mobil WC sunuyor.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler