Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hazır Tuvalet ve Banyo 82 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 6,47 m
  • Genişlik 12,65 m
  • Toplam m² 82 m²
Şu anda 16 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Portatif görünümleri ve pratik kullanımları ile tercih edilen hazır tuvalet banyo yapıları, prefabrik sektöründe tercih edilen bir kategoridir. Prefabrik sektörü, gelişen teknoloji ağına ayak uyduran ve bu teknolojik gelişmelere istinaden kısa süre içerisinde yapımı tamamlanarak teslim edilen bu yapılar şık ve minimal tasarımları sizlere hitap ediyor. Kalabalıklaşan büyükşehirler, yaşanan göç dalgaları, kamusal alanlarda farklılaşmaya ve insanların ihtiyaçlarının giderilmesine yardımcı olabilmek için tuvalet banyo gibi alanlar inşa ediliyor.

Başta park bahçeler olmak üzere; spor salonları, halı saha, otel gibi alanlarda pratik olması açısından hazır tuvalet ve banyo tercih ediliyor. Hazır tuvalet ve banyo istenilen ölçülerde tasarlanarak hazır hale getiriliyor. Sizler prefabrik tuvalet yaptırmaya karar verdikten sonra özel programlar aracılığı ile yapının taslağı oluşturuluyor. Bu taslağa istinaden milimi milimine fabrikalarda kesimleri tamamlanan bu prefabrikler, çok amaçlı kullanımları ile herkese hitap etmeyi başarıyor.

Prefabrik yapılarda edinilen başarılar günden güne artış gösteriyor ve bireysel, kamu, özel sektörün tüm ihtiyaçlarına uygun model seçenekleri ile satışa hazır hale getiriliyor. Artan inşaat malzemelerinden dolayı ihtiyaçlarını gideremeyen kurumlar prefabrik sektörünü tercih ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında kullanılabilen bu yapılar her alana istediğiniz ölçüye göre konumlandırılıyor. Sizler de hazır tuvalet ve banyo modellerinin sunmuş olduğu avantajlardan yararlanmak isterseniz tercih edebilirsiniz.

Hazır Tuvalet ve Banyo Modelleri Nelerdir?

Hazır tuvalet ve banyo istenilen her metrekareye uygun olarak yapılabiliyor. Bu nedenle özellikle tuvaletlerde ister tek üniteli, isterseniz de çok üniteli kabin modellerinden yararlanarak ihtiyacınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz. Hazır tuvalet ve banyo modellerinde en çok tercih edilen seçenek iki kabinli olan modeldir. Küçük yapısı ile her noktaya konumlandırılan bu hazır tuvaletlerin iç dizaynını da dilediğiniz şekilde yaptırabilirsiniz.

Uzun ömürlü kullanım sunan hazır banyolar kullanılan kaliteli aksesuarları ile ekstra herhangi bir masraf çıkarmadan rahatlıkla kullanmanıza imkan tanır. Kısa süre içerisinde teslim edilebilmesi ile zamandan kazanç sağlayan bu hazır yapıları sipariş vererek sizler de yaptırabilirsiniz. Hazır tuvalet ve banyo yapıları, inşaat şantiyesinde, fabrika ve okul kampüsünde yüksek kaliteli uyun fiyatlı hızlı üretimli hazır tuvalet duş yapıları Karmod farkı ile sizlerle buluşuyor.

Hazır Tuvalet ve Banyo Yapımları Prefabrikler İle Daha Kolay

Hazır tuvalet ve banyo yapıları ile modern bir yapı oluşturmak için prefabrikleri tercih edebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan ve hazır bir şekilde teslim edilen bu yapılar uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Maliyetlerinizi en aza indiren bu yapılar ile sizler de Türkiye’nin dört bir yanında prefabrikleri tercih ederek kullanmaya başlayabilir ve kusursuz bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler