Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik WC Duş Yapıları 145 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 7,73 m
  • Genişlik 18,93 m
  • Toplam m² 145 m²
Şu anda 17 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik wc duş yapılarına birçok alanda ihtiyaç duyuluyor. Büyükşehirlerde yaşanan göç dalgaları nedeni ile halka açık olan alanlarda, insanların ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamak amacı ile wc, duş ve benzeri alanlar inşa ediliyor. Başta sosyal tesisler olmak üzere, fuar alanları, turizm alanları, stadyum, mesire noktaları, cami, şantiye ve benzeri birçok alanda wc duş yapıları kullanılıyor. Hazır ve pratik bir şekilde yapımı tamamlanan prefabrikler hem fiyat, hem kalite hem de kullanım performansı ile büyük avantaj sağlıyor. Uzun süren inşaat sürelerini rafa kaldırmayı başaran prefabrik yapılar her geçen gün gelişmekte ve değişmektedir.

Prefabrik wc duş yapıları, deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanıyor. Sağlam bir zemin üzerine inşa edilen bu yapılar her alana kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Prefabrik wc duş yapılarının sağlamış olduğu avantajlardan en önemlisi standart planlara uygun olarak dizayn edilmesidir. Sizler ister tekli ünite duş ve wc yaptırabilir ya da çoklu duş ünitesi tercih edebilirsiniz. İstediğiniz şekilde yaptıracak olduğunuz alana göre planlayabileceğiniz bu yapılar her noktaya uyum sağlıyor.

Prefabrik wc duş yapıları içerisinde engelliler için özel olarak kullanılan aksesuarlar, ünitelerde yer alan alaturka, klozet gibi seçenekler mevcuttur. Sizler ünite içerisine dilediğinizi konumlandırabilirsiniz. Islak zeminde mükemmel kullanım sağlayan prefabrikler kolaylıkla temizlenebilmesi açısından iş yükünün hafifletilmesine yardımcı oluyor.

Prefabrik WC - Duş Yapıları Modelleri

Prefabrik wc duş yapıları istenilen ölçüye göre dizayn edilebiliyor. Aynı zamanda duş ve wc içerisinde kullanacak olduğunuz aksesuarları da kendiniz tercih edebileceğiniz bir sistem ile çalışan prefabrikler, yapının oluşumlarında birebir görev edinmenizi sağlıyor. Prefabrikler 12’li ya da dilerseniz tekli olarak üretilen yapılardır. Her ihtiyaca uygun olarak hitap eden bu yapılar, özel olarak tasarlanarak kurulun yapılacak olan alanlara konumlandırılıyor.

Prefabrik wc duş yapıları yaklaşık olarak 10 iş günü içerisinde hazırlanarak sizlere teslim ediliyor. Ancak tercih etmiş olduğunuz wc, duş prefabrik yapının boyutu ve genişliği teslimat aşamasının değişmesinde en önemli etkendir.

Prefabrik Wc Duş Her Detayı Hazır Olarak Teslim Ediliyor

Prefabrik wc duş uzun ömürlü kullanıma uygundur. Kullanılan malzemeler hem kaliteli hem de her alana uyum sağlar. Yapım aşaması fabrikalar aracılığı ve alanında uzman kişiler tarafından hazırlandıktan sonra kurulum yapılacak olan alanlara gönderilecek 2 iş günü içerisinde kurulumları yapılır. Boya, elektrik tesisatı, su tesisatı gibi tüm işlemler prefabrik yapı fiyatına dahildir. Ekstra olarak herhangi bir tutar ödemenize gerek kalmaz. Prefabrik WC, duş ve soyunma oda yapıları en son teknolojiyle inşa ediyoruz. Spor tesislerinde, dinlenme alanlarında her yere uygun ekonomik Wc duşları, şık ve kaliteli bir yapı için prefabrikleri tercih edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler