Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

196 m2 Side Modeli

 • Salon 25 m²
 • Antre 17 m²
 • Veranda 20 m²
 • Mutfak 15 m²
 • Banyo 7 m²
 • Mutfak 3 m²
 • Garaj 22 m²
 • Banyo 7 m²
 • Banyo 3 m²
 • Yatak Odası 10 m²
 • Antre 16 m²
 • Yatak Odası 17 m²
 • Yatak Odası 17 m²
 • Balkon 17 m²
Şu anda 73 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik Konut Fiyatları

Prefabrikler uygun fiyatlı konut seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor. Ev satın almak isteyen kişiler artan konut fiyatlarından şikayet ediyor. İnşaat malzemelerinde yaşanan fiyat artışları farklı sektörlerinde gelişimine katkı sağlıyor. Bu sektörler arasında yer alan prefabrikler ev yapımlarında bir dünya markası haline geldi. Her yönü ile hem kişilere hem de çevre için birçok avantajı bulunan prefabrikler profesyonel kişiler tarafından tasarlanarak üretiliyor. Prefabrik konut fiyatları sahip olduğu düşük fiyatları ile herkesin ev sahibi olabilmesine yardımcı oluyor. İstediğiniz bölgeye de kurulum yapılabilmesinden dolayı her noktada yaygın olarak prefabrikleri görebilirsiniz. Kurulum açısından değerlendirildiğinde prefabrik konutlar klasik betonarme yapılara göre daha kısa süre içerisinde kuruluyor. Kurulum süreci tercih etmiş olduğunuz modele göre değişkenlik gösterebiliyor. Konutlardaki birçok farklı model herkese hitap ediyor. En sık tercih edilen 2 1 prefabrik konutların teslimat süreçleri yaklaşık olarak 10 iş günüdür. 10 iş günü süre sonunda prefabrik eviniz her detayı ile hazır olarak sizlere teslim edilir. Ev için ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Evin elektrik tesisatı, su tesisatı gibi tüm ayarlamalar yapılır. Sizler de prefabrik konut seçenekleri arasından tercihinizi yaparak uygun fiyata lüks bir ev sahibi olabilirsiniz.

Prefabrik Konut Modelleri Nelerdir?

Prefabrik konut modelleri sıklıkla tercih edilen ve her yıl binlerce kişi tarafından kullanılan bir yapıdır. Bu nedenle herkesin ihtiyacına uygun olarak üretilen bu konutlar her geçen gün daha farklı modelleri ile piyasada satışa sunuluyor. Dilerseniz villa tarzı konutları tercih edebilir ya da kalabalık bir aileye sahipseniz dublex konutları yaptırabilirsiniz. Müstakil bir yaşam tarzını sizlere sunan prefabrik konutlar büyükşehirlerde de kullanılıyor. Hem şık hem de modern görünümü olan bu prefabrik konutlar istediğiniz ebat ve ölçülere uygun olarak üretilebiliyor. Arsası ve arazisi olanlara büyük avantaj sağlayan bu prefabriklerde istediğiniz detayları yaptırabilirsiniz.

Prefabrik konut fiyatları özel ölçülere göre de ayarlanabilmesinden dolayı küçük ebatlara sahip bir ev yaptırdığınız zaman oldukça uygun fiyatlar ödeyerek bu eve sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Konut Fiyatları Ne Kadardan Başlıyor

Prefabrik konut fiyatları ve modelleri tercih ettiğiniz modele göre değişkenlik gösterebiliyor. Sizler de yaptıracak olduğunuz konutların modelini belirleyerek prefabrik konut fiyatları arasından bütçenize uygun olanını yaptırabilirsiniz. Özel isteğiniz olmadığı müddetçe standartlara göre hazırlanan prefabrikler ihtiyaç duyduğunuzda sizlerin yanında. Uygun fiyatlı prefabrik konut sahibi olacakların en büyük avantajı, arsası ve arazisi varsa zemin betonu atarak mükemmel konut sahibi olabilir. Uygun fiyatlar ile sizlere fayda sağlayan prefabrik konutlar artık her noktada.

Yüreğinin götürdüğü yere doğru, rüya gibi ferah bir evde, belki nesilden nesile bir arada, rahat bir genişlikte yaşamak. Sıkıştırılmış hayatlardan sıkılan herkesin hayali, büyük müstakil bir evde yaşamaktır. Belki verandasın da mangal keyfi yapmak ya da bahçesinde yudumlarken kahvenizi,  huzurla dolduğunuzun hissine varmak. İnsanın kendi hayaline tutunup, orada asılı kalması… hayran kalması…

Evden çıkar çıkmaz çimene basmanın tarifsiz hazzını yaşamanız için Side modeli yapı sizlerle. Üstelik   apartman daireleri ile kıyaslanmayacak kadar avantajlarla dolu. Sizlerde bu avantajları yaşamak ve sevdiklerinize yaşatmak istemez misiniz?

Not: İncelediğiniz ürün görselinde opsiyonel uygulamalar bulunabilir. Evler özel bir müşteri talebi olmadığı sürece standartlara göre üretilmektedir. Bu nedenle sözleşmenizdeki görünüm, teknik çizim ve özellikleri incelemenizi öneririz.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

En Çok İncelenenler