Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Farklı kullanım alanlarına göre farklı özelliklerde kabin üretimi yapan firmamız, dünya genelinde tanınan bir marka olmuştur. Kabin teknolojisi ile kaliteli ve şık tasarımlı üretimler yaparak müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

2. el kabin seçenekleri ile daha uygun fiyatı kabinleri araştıran müşterilerimize de en güvenilir destek hizmetlerimizi sunuyoruz. Sıfır üretimlerimiz, yeni teknoloji ile üretilen, kusursuz, güvenilir ve ekonomik kabin modelleridir. İkinci el mobo kabin fiyatları için online satış sitelerini araştırabilir ve kabinin özelliklerine göre karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Polyester Kabin
Polyester Kabin
Geniş Kabinler
Geniş Kabinler
Seyyar Tuvalet ve WC Duş Kabinleri
Seyyar Tuvalet ve WC Duş Kabinleri

İkinci El Kabin İlanları

Kabin ürünleri, kullanım amacına göre özel tasarlanarak üretiliyor. İkinci el kabin fiyatları ürünün sağlamlığına, boyut ölçülerine, yapısında kullanılan malzeme özelliklerine göre değişiyor. Firmamız, tüm müşterilerine, satış öncesi ve sonrası destek hizmetlerini sunmaya devam ettiği için ikinci el ürünlerle ilgili bilgi paylaşımları yapıyor.

İkinci el kabin ilanları üzerinden ihtiyacınıza uygun olanları farklı firmalar üzerinden bulabilirsiniz. Bizler, ikinci el kabinlerin kullanımdan dolayı bazı hasarlarının olabileceğini, bu hasarların onarılması için ek maliyetlerin oluşabileceğini belirtiyoruz. Bunun için müşterilerimize, ikinci el fiyatlarına daha yakın sıfır kabin modellerimizi öneriyoruz. Sıfır ve ikinci el kabinlerin fiyatlarını karşılaştırarak seçim yapabilirsiniz.

Metropol Kabinler
Metropol Kabinler
Panel Kabin
Panel Kabin
Prekast Kabin
Prekast Kabin

2. El Bekçi Kulübesi

2. el bekçi kabin fiyatları İstanbul piyasası ile diğer illerde farklı olabiliyor. Fiyat farklılıkları üretici firmalara göre değişebiliyor. Karmod marka ikinci el konteyner kabin fiyatları için araştırmalar yapabilirsiniz. 2. el bekçi kabin fiyatları güvenlik kulübesi başlığı altında sunulan, bekçi kulübesi, mobo kabin, güvenlik kabini gibi ürün tiplerine göre değişiklik gösteriyor.

Bekçi ve güvenlik görevlilerinin, görev alanlarına kurulan ve çalışanların barınmasını sağlayan kulübelerdir. İkinci el ürünler, maliyetleri azaltmak için seçilebiliyor. Sahip olduğumuz teknoloji ve üretim sistemleri ile en kaliteli bekçi kulübelerini üretiyoruz. İkinci el taleplerinde de müşterilerimize desteklerimizi esirgemiyor ve aradıkları ürün sahip olmaları konusunda yardımcı oluyoruz.

2.El Wc Kabin

Seyyar wc kabin modelleri üretiyor ve farklı model seçeneklerini sunuyoruz. Wc kabin modelleri, iç ünite özelliklerine göre farklı seçeneklere ayrılıyor. 2 el wc kabin Sakarya ilanlarını inceleyenler, aradıkları ürünlere kısa sürede ve daha uygun fiyatlarla sahip olmak istiyor. Firmamız, tüm şubeleri ile müşterilerine 2. el wc kabin konusunda yardımcı oluyor. Wc kabin modelleri, tekli, ikili, üçlü ya da daha fazla ünite sistemine sahip olabiliyor.

Wc kabinlerde yer alan özellikler şunlardır:

  • Klozet,
  • Yer taşı,
  • Lavabo,
  • Musluk,
  • Ayna,

Çeşitli organizasyon ve etkinlik alanlarında insanların ihtiyaçlarının karşılanması için birden fazla wc kabinlerine ihtiyaç duyulur. Hem sıfır hem de ikinci el arayışlarında her türlü yardımı sunuyoruz.

2. El Duşa Kabin

Prefabrik ve seyyar duşa kabinlere, özelliklere tatil bölgelerinde, sahillerde ya da dinlenme tesisi gibi yelerde ihtiyaç duyulabiliyor. İnşaat şantiyelerinde, işçilerin duş ihtiyaçlarının karşılanması için de tercih edilen kabin türleridir.

2. el duşa kabin içerisinde, duş bataryası ve armatür, duş teknesi bulunuyor. İkinci el ürünlerde, bu aparatların sağlam olduğuna dikkat edilmelidir. 2.el mobo kabin sahibinden ilanlarını takip ederek aradığınız özelliklere sahip kabinleri daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.

2.El Kabin Koyteyner

Kabin üretiminde göstermiş olduğumuz başarı ile dünyanın önemli markalarından birisi olarak üretimlerimize devam ediyoruz. 2 el kabin ürünlerimiz, piyasada kaliteli ve sağlam ürünler olarak yer alıyor. Konteyner kabinlerin daha kullanışlı olabilmesi için uzun ömürlü olmasını sağlayan hammadde, izolasyon ürünleri ve estetik tasarımlar kullanıyoruz.

2. el mobo kabin fiyatları üretici markalarına göre değişir. Şehir mimarisine göre estetik tasarımlar yaparak ürettiğiniz kabin konteynerler, ikinci el olarak da en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Modüler yapı özellikleriyle istenilen her yerde farklı amaçlarla kullanılabiliyor.

İkinci El Kabin Fiyatları

Kabin fiyatları için kabinin üretiminde kullanılan malzeme özelliklerine bakmak gerekiyor. Çeşitli amaçlar için kullanılan ve seyyar olan kabinler polyester hammaddesinden üretiliyor. Polyester kabin 2. el fiyatları, ölçülerine göre değişiyor.

Tüm ölçü ve kabin model özelliklerini, sitemizi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. 2. el kabin konteyner ürünler için firmamızla iletişim kurabilir, hazır ürünleri inceleyebilirsiniz. Satın aldığınız ve kullandığınız, kabin modellerini, istediğiniz zaman ikinci el olarak satabilirsiniz.

2. El Polyester Kabin Fiyatları

Polyester kabinler, en güvenli, güvenlik ve yaşam kabinleri olarak kullanılıyor. Karmod marka polyester kabinler, 150x150 ile 270x750 cm ölçüleri arasında farklı ölçü ve modellerde üretiliyor.

2. el polyester kabin fiyatları ölçülerine göre belirleniyor. Tüm modeller, estetik görünüme sahiptir ve dayanıklılık durumlarına, kullanımına göre ikinci el fiyat hesaplamaları yapılıyor. 2. el bekçi kabin fiyatları iç kapasitesine ve iç ünitesinde yer alan diğer ekipman, tesisat gibi özelliklere göre değişiyor. Polyester olarak ürettiğiniz kabinler, hem sıcağı hem de soğuğa karşı dayanıklıdır ve güvenli bir yaşam alanı sunar.

2 El Bekçi Kabin Fiyatları

2.el bekçi kabin fiyatları Ankara ilanlarını takip edebilir ve farklı fiyat teklifleri alabilirsiniz. Firmamız, Ankara ve diğer illerde bulunan şubeleri ile her zaman en iyi fiyat teklifleriyle yardımcı olmaya çalışıyor.

2. el bekçi kabin fiyatları Bursa ya da Türkiye geneli tüm ilanları karşılaştırarak, bütçenize ve kullanım amacınıza uygun olanı bulabilirsiniz. İkinci el bekçi kulübeleri için mobo-krom ya da polyester kabinler arasından seçim yapabilirsiniz.

2 El WC Kabin Fiyatları

Wc kabin üniteleri, seyyar olduğu için istenilen yere taşınmaları kolaydır. 2. el kabin fiyatları sağlamlık durumların göre farklı olabiliyor. Gelişmiş teknolojiye ve üretim parkurlarına sahip olan firmamız, her türlü alanda güvenle kullanılabilecek farklı ölçü ve modellerde wc kabinler üretiyor. 2. el wc kabin fiyatları tasarımlarına, estetik görünümlerine, iç ünite özelliklerine göre belirleniyor. Tekli ya da çoklu wc kabin üniteleri satın alarak, şantiyelerde ya da farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

2 El Büfe Kabin Fiyatları

2. el bekçi kabin fiyatları Antalya biraz farklı olabiliyor. Çünkü sıcaklık oranı yüksek olduğu için kabinlerin ısı yalıtımları yüksek olmalıdır. Büfe kabin modellerinde de ikinci el araması yapabilir ve uygun fiyatlara bulabilirsiniz. 2. el büfe kabin fiyatları tamamen büfenin kullanım amacına göre hazırlandığı model özelliklerine bağlıdır. Daha çok ekmek ya da bilet satış büfeleri olarak tercih ediliyor.