Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin 210x210 cm

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 2,10 m
  • Genişlik 2,10 m
Şu anda 16 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ergonomisiyle Bekçi Kulübesi Ankara Kullanımlarına Özel Modeller

Her ebatta ve ölçülerde stoklardan hemen teslim 36 yıllık Karmod garantisiyle Yüksek izolasyonlu, Ankara'nın Bekçi kulübesi üreticisinden en uygun fiyatlara.

Karmod kalite üstünlüklerinin tamamını üzerinde yansıtan 210x210 panel kabini en çok ilgi gören ve satan modeller arasında. Güvenlik kabini kullanımı başta olmak üzere danışma, irtibat ofisi, otopark ücretlendirme gibi değişik alanlarda kullanılabilmektedir. Türkiye’de daha çok güvenlik ve danışma ofisi kullanımıyla otopark kabin kullanımı yaygın. Covid 19 pandemi döneminde PCR test kabini ihtiyaçları için de pratik çözüm oldu. Panel PCR test kabini sayesinde hastalık taşıma riski yüksek olanlarla temas en aza indirilebildi. Test kabini sayesinde hastane ana binasından ayrıştırılarak risk en aza indirildi. Bu kabin modelinde panel kabin ön camına iki ayrı yuvarlak menfez açıldı. Bu menfez yardımıyla test ekibi risk grubuyla temas etmeksizin PCR testi için sürüntü örneği alabiliyor. Yurt dışı kullanım tercihleri arasında otobüs bilet satış kabini, futbol vb. kulüp bilet ve kombine kart satış kabini kullanımı da yer alıyor.

Panel Kabin Konulduğu Her Yeri Estetikle Buluşturuyor

210x210 panel kabin konulduğu yere estetik ve kalitesiyle değer katıyor. Güvenlik personeli Karmod kabinin benzerlerinden ayrılan ergonomi ve konforunu yaşıyor. Karmod kabin onları evlerindeki konforla buluşturuyor, görevlerini kolaylaştırarak verimliliklerine ekstra katkı sağlıyor. İşletme sahiplerine de hem kullanıma hazır konseptiyle zamandan, yüksek yalıtımıyla enerji sağladığı enerji tasarrufundan kazandırıyor. Sızdırmaz çatı sistemiyle onları dertsiz, sorunsuz güvenlik kulübesi ile buluşturuyor. Onlara farklı yapıların uzun süren inşa süreçleriyle zaman kaybetme gibi önemli sorundan kurtarıyor. Üstelik farklı ustalarla uğraştırmama rahatını yaşatıyor.

Karmod kalitesi ve satış sonrası destek avantajına sahip 210x210 panel kabin modeline PVC birinci kalite kapıdan giriliyor. İçeri girişte bekçi kulübesine göre oldukça geniş mekan karşılıyor. 230 yapı yüksekliği kullanıma ekstra konfor kazandırıyor. Kapıyla birlikte üç cephede yer alan geniş camlar güvenlikçi görev anında önemli olan seyir görüntü imkanını maksimuma çıkarıyor. Kontrolü kolaylaştırıyor, olası güvenlik sorunlarını anında görerek müdahale imkanı kazandırıyor. 210x210 panel kabin modeli Karmod kabine özgü yalıtım üstünlüğüyle kullanım konforunu zirveye çıkarıyor. Aynı zamanda işletmelere sağladığı enerji tasarrufuyla kazandırıyor. Kabinin duvarlarında özel yalıtım dolgulu sandviç panel sistemi kullanılıyor. Yapının temelini oluşturan ana taşıyıcılar ise yüksek galvaniz kaplı özel kalınlıkta saclarla sağlanıyor. Duvar sandviç panel kullanımı çatı panel sistemiyle bütünleşerek bekçi kulübesine yalıtım avantajı kazandırıyor. İyi izolasyonlu Karmod kabin yaz veya kış kullanımın fark etmeksizin iklimlendirme kolaylığı sağlıyor. Bu nedenle güvenlik personeli Karmod kabin ürünlerini adıyla talep ediyor. Aynı şekilde en az enerji kullanımıyla bütçe giderlerini fark edilir oranda azaltarak bütçe giderlerini minimize ediyor.

Bekçi Kulübesi Ankara

Bekçi kulübesi yeni yapılan sitelerde, okullarda ve benzeri birçok noktalarda tercih edilen bir yapıdır. Bekçilerin işlerini daha iyi bir şekilde yürütebilmeleri için bekçi kulübelerine ihtiyaç vardır. Genel olarak değerlendirildiğinde yapı olarak ufak çaplı bir boyuta sahip olan bekçi kulübeleri prefabrik ve konteyner yapılar ile birleştirildiğinde birbirinden şık ve modern bir yapı oluşturabilme şansınız vardır. Eşsiz tasarımları ile bulunduğu alana ayrıca şıklık katan bu yapılar her bütçeye ve her zevke hitap edilebilecek şekilde üretiliyor. Sizler de bu yapılar arasından tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun olan modeli tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Her ebatta ve ölçülerde stoklardan hemen teslim 36 yıllık Karmod garantisiyle Yüksek izolasyonlu, Ankara'nın Bekçi kulübesi üreticisinden en uygun fiyatlara sizlere sunuluyor. Yapı itibariyle dayanıklı malzemelerden üretilen bu yapılar uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek şekilde dizayn ediliyor. Türkiye’nin dört bir yanında kullanılan prefabrik ve konteyner bekçi kulübesi Ankara bölgesinde de tercih ediliyor. Esnek bir malzemeden oluşmasından dolayı depreme dayanıklı olarak üretilen bu yapılar istenilen her ebatta tasarlanıyor. Sizler de ihtiyaçlarınızı kısa süre içerisinde temin etmek için konteyner ya da prefabrik yapı seçeneklerinden faydalanarak yapılarınızı yaptırabilirsiniz.

Bekçi Kulübesi Fiyatları Her Bütçeye Uyumlu

Bekçi kulübesi Ankara yapılarını yaptırmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konulardan bir tanesi prefabrik ve konteyner bekçi kulübelerinin fiyatlarıdır. İstenilen her boyut ve modele uygun olarak tasarlanabilen bu yapılar uygun fiyatları ve yüksek kaliteli çözümleri ile herkese hitap etmeyi başarıyor. Bekçi kulübesi fiyatları, istenilen metrekareye göre uyarlanarak belirleniyor. Sizler ekstra büyük boyutlarda bir yapı tercih etmek isterseniz bekçi kulübesinin uygun fiyatlarından yararlanarak kusursuz bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler