Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin 210 x 210

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 2,10 m
  • Genişlik 2,10 m
Şu anda 66 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ergonomisiyle Bekçi Kulübesi Ankara Kullanımlarına Özel Modeller

Her ebatta ve ölçülerde stoklardan hemen teslim 36 yıllık Karmod garantisiyle Yüksek izolasyonlu, Ankara'nın Bekçi kulübesi üreticisinden en uygun fiyatlara.

Karmod kalite üstünlüklerinin tamamını üzerinde yansıtan 210x210 panel kabini en çok ilgi gören ve satan modeller arasında. Güvenlik kabini kullanımı başta olmak üzere danışma, irtibat ofisi, otopark ücretlendirme gibi değişik alanlarda kullanılabilmektedir. Türkiye’de daha çok güvenlik ve danışma ofisi kullanımıyla otopark kabin kullanımı yaygın. Covid 19 pandemi döneminde PCR test kabini ihtiyaçları için de pratik çözüm oldu. Panel PCR test kabini sayesinde hastalık taşıma riski yüksek olanlarla temas en aza indirilebildi. Test kabini sayesinde hastane ana binasından ayrıştırılarak risk en aza indirildi. Bu kabin modelinde panel kabin ön camına iki ayrı yuvarlak menfez açıldı. Bu menfez yardımıyla test ekibi risk grubuyla temas etmeksizin PCR testi için sürüntü örneği alabiliyor. Yurt dışı kullanım tercihleri arasında otobüs bilet satış kabini, futbol vb. kulüp bilet ve kombine kart satış kabini kullanımı da yer alıyor.

Panel Kabin Konulduğu Her Yeri Estetikle Buluşturuyor

210x210 panel kabin konulduğu yere estetik ve kalitesiyle değer katıyor. Güvenlik personeli Karmod kabinin benzerlerinden ayrılan ergonomi ve konforunu yaşıyor. Karmod kabin onları evlerindeki konforla buluşturuyor, görevlerini kolaylaştırarak verimliliklerine ekstra katkı sağlıyor. İşletme sahiplerine de hem kullanıma hazır konseptiyle zamandan, yüksek yalıtımıyla enerji sağladığı enerji tasarrufundan kazandırıyor. Sızdırmaz çatı sistemiyle onları dertsiz, sorunsuz güvenlik kulübesi ile buluşturuyor. Onlara farklı yapıların uzun süren inşa süreçleriyle zaman kaybetme gibi önemli sorundan kurtarıyor. Üstelik farklı ustalarla uğraştırmama rahatını yaşatıyor.

Karmod kalitesi ve satış sonrası destek avantajına sahip 210x210 panel kabin modeline PVC birinci kalite kapıdan giriliyor. İçeri girişte bekçi kulübesine göre oldukça geniş mekan karşılıyor. 230 yapı yüksekliği kullanıma ekstra konfor kazandırıyor. Kapıyla birlikte üç cephede yer alan geniş camlar güvenlikçi görev anında önemli olan seyir görüntü imkanını maksimuma çıkarıyor. Kontrolü kolaylaştırıyor, olası güvenlik sorunlarını anında görerek müdahale imkanı kazandırıyor. 210x210 panel kabin modeli Karmod kabine özgü yalıtım üstünlüğüyle kullanım konforunu zirveye çıkarıyor. Aynı zamanda işletmelere sağladığı enerji tasarrufuyla kazandırıyor. Kabinin duvarlarında özel yalıtım dolgulu sandviç panel sistemi kullanılıyor. Yapının temelini oluşturan ana taşıyıcılar ise yüksek galvaniz kaplı özel kalınlıkta saclarla sağlanıyor. Duvar sandviç panel kullanımı çatı panel sistemiyle bütünleşerek bekçi kulübesine yalıtım avantajı kazandırıyor. İyi izolasyonlu Karmod kabin yaz veya kış kullanımın fark etmeksizin iklimlendirme kolaylığı sağlıyor. Bu nedenle güvenlik personeli Karmod kabin ürünlerini adıyla talep ediyor. Aynı şekilde en az enerji kullanımıyla bütçe giderlerini fark edilir oranda azaltarak bütçe giderlerini minimize ediyor.

Bekçi Kulübesi Ankara

Bekçi kulübesi yeni yapılan sitelerde, okullarda ve benzeri birçok noktalarda tercih edilen bir yapıdır. Bekçilerin işlerini daha iyi bir şekilde yürütebilmeleri için bekçi kulübelerine ihtiyaç vardır. Genel olarak değerlendirildiğinde yapı olarak ufak çaplı bir boyuta sahip olan bekçi kulübeleri prefabrik ve konteyner yapılar ile birleştirildiğinde birbirinden şık ve modern bir yapı oluşturabilme şansınız vardır. Eşsiz tasarımları ile bulunduğu alana ayrıca şıklık katan bu yapılar her bütçeye ve her zevke hitap edilebilecek şekilde üretiliyor. Sizler de bu yapılar arasından tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun olan modeli tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Her ebatta ve ölçülerde stoklardan hemen teslim 36 yıllık Karmod garantisiyle Yüksek izolasyonlu, Ankara'nın Bekçi kulübesi üreticisinden en uygun fiyatlara sizlere sunuluyor. Yapı itibariyle dayanıklı malzemelerden üretilen bu yapılar uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecek şekilde dizayn ediliyor. Türkiye’nin dört bir yanında kullanılan prefabrik ve konteyner bekçi kulübesi Ankara bölgesinde de tercih ediliyor. Esnek bir malzemeden oluşmasından dolayı depreme dayanıklı olarak üretilen bu yapılar istenilen her ebatta tasarlanıyor. Sizler de ihtiyaçlarınızı kısa süre içerisinde temin etmek için konteyner ya da prefabrik yapı seçeneklerinden faydalanarak yapılarınızı yaptırabilirsiniz.

Bekçi Kulübesi Fiyatları Her Bütçeye Uyumlu

Bekçi kulübesi Ankara yapılarını yaptırmak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konulardan bir tanesi prefabrik ve konteyner bekçi kulübelerinin fiyatlarıdır. İstenilen her boyut ve modele uygun olarak tasarlanabilen bu yapılar uygun fiyatları ve yüksek kaliteli çözümleri ile herkese hitap etmeyi başarıyor. Bekçi kulübesi fiyatları, istenilen metrekareye göre uyarlanarak belirleniyor. Sizler ekstra büyük boyutlarda bir yapı tercih etmek isterseniz bekçi kulübesinin uygun fiyatlarından yararlanarak kusursuz bir yapıya sahip olabilirsiniz.

KARMOD KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI Türkiye İklim Bölgeleri
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
ZEMİN DÖŞEMESİ TS EN 634-2 Çimentolu yonga levha (betopan)-yanmazlık sınıfı "B"
İZOLASYONU TS EN 13165 Poliüretan köpük (pu)-yanmazlık sınıfı "B"
ŞASE YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Kabinin zemini özel şekillendirilmiş çelik konstrüksiyonlu ve tek parça galvaniz taşıyıcı profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
ZEMİN KAPLAMASI Kabinin zemin kaplaması olarak 16 mm kalınlıklı kokusuz ve yanmaz çimentolu yonga levha (Betopan) levhalar üzerine zemine döşeme kaplaması olarak 2,5 mm kalınlıklı PVC mineflo yer döşemesi kullanılmaktadır.
DIŞ PANEL
KALIP SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş metal çelik konstrüksiyon ve polyester kalıplarda preslenerek Türkiye’de ve Dünya'da tek otomasyon teknolojisiyle 50 derecede fırınlama sistemiyle (CTP) ve jelkot sandwich paneldeki solvent gazı çıkarılarak üretilmektedir.
KABİN ÜRETİM SİSTEMİ Cam elyaf takviyeli (CTP) polyester ve jelkot malzemeler fırınlama sistemiyle 50 derece de kürtaym yapılma tekniğiyle çift cidarlı poliüretanlı sandwich panel olarak imal edilmektedir. Özel şekillendirilmiş paneller modüler yapısıyla, ekleyerek vidalanıp monte edildikten sonra, anti bakteriyel nötr silikon kullanılarak izole edilip su, kar, toz, haşere ve bakteriye karşı koruma sağlanması ile birlikte hijyenik ve uzun ömürlü olur.
DIŞ YÜZEY KAPLAMASI Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı polyester esaslı kırık beyaz (floransan) renk izo-ftalik akrilik esaslı özel jelkot kullanılılarak antikorozif, yıkanılabilir, paslanmaz ve çürümez özelliktedir.
İÇ YÜZEY KAPLAMASI Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı polyester esaslı kırık beyaz (floransan) renk izo-ftalik akrilik esaslı özel jelkot kullanılılarak antikorozif, yıkanılabilir, paslanmaz ve çürümez özelliktedir.
DUVAR PANEL İZOLASYONU 35 mm kalınlıkta 42 dansite İtalyan menşei 140 bar yüksek basınçlı makinelerle poliüretan köpük enjekte edilerek üretilmektedir.
İÇ PANEL
SİSTEM CTP (cam elyaf takviyeli polyester) ve sert poliüretan köpük enjekte edilip, özel şekillendirilmiş paneller üretilerek oluşturulmuştur.
İÇ YÜZEY KAPLAMASI İzofitalik akrilikli özel parlak kırık beyaz (floransan) renk jelkot ile CTP kaplaması kompozit panel oluşturulmuştur
DUVAR İZOLASYONU Tesislerimizde yüksek basınçlı makinelerle 42 dansite poliüretan enjekte ederek ve yeni nesil gazlı sert köpüklü 35 mm kalınlıkta poliüretan kullanılarak üretilen paneller yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır.
GENEL PANEL ÖZELLİKLERİ
Karmod kabinleri meydana getiren özel duvar panelleri iç ve dış yüzeyleri +60 derece güneşin ultraviyole ışınlarına ve -50 derece soğuğa karşı dayanıklı, neolu kırık beyaz (floransan) renkte jelkot malzeme kullanılarak imal edilmektedir. Kullanılan malzemenin özelliği gereği ürünün boyutlarında ± %2 tolerans miktarı bulunmaktadır. Dış ve iç paneller atmosferik şartlara ve antikorozif özelliğe sahiptir. Yıkanabilir, paslanmaz, çürümez ve kolay temizlenir.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Cam elyaf takviyeli (CTP) polyester malzemeden çift cidarlı poliüretan sandwich panel olarak imal edilmektedir. Özel şekillendirilmiş çatı panelleri duvar panellerine montapen vida ile birleştirildikten sonra anti bakteriyel silikon ile izole edilerek su,kar,toz ve bakteriye karşı koruma sağlanması ile birlikte hijyenik bir görüntü sağlar.
ÇATI İZOLASYONU Çatı panellerimize 42 dansite yoğunlukta poliüretan köpük enjekte edilerek CTP kompozit panel elde edilir.
İÇ YÜZEY KAPLAMA Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı polyester esaslı kırık beyaz (floransan) renk izo-ftalik akrilik esaslı özel jelkot kullanılmaktadır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı Polyester esaslı kırık beyaz (floransan) renk izo-ftalik akrilik esaslı özel jelkot kullanılmaktadır.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli 4 adet özel menteşeli PVC kapıdır. İspanyolet kilitlidir. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı pvc lambri kaplıdır. Renkli kabinlerde müşteri tarafından talep edilmedikçe kapı rengi beyaz olacaktır.
PENCERELER
PENCERE Elektrostatik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır. Renkli kabinlerde müşteri tarafından talep edilmedikçe doğrama rengi beyaz olacaktır.
CAM Kabinin pencere camlarında, 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında kullanıcıya zarar vermez.
BOYALAR
METAL AKSAM 150*150 ebat dan 270*270 ebat’a kadar 1,5 mm kalınlığında çelik profil galvaniz şase kullanılmaktadır. 270*270 ebatı sonrası ve WC şaselerinin tümü profil olup üzeri 1 Kat Rapid astar boya uygulanmaktadır.
ELEKTRİK TESİSATI
KABLO İç köşe kapamasına elektrik tesisatı sıva altı 3 x 2,5 TSE belgeli NYM kablo döşenmiştir. Elektrik anahtarı ve 2000 W 220 volt dayanıklı topraklı prizler döşenmiştir. Telefon prizi ve 16 A TSE belgeli sigorta kabinimizin iç köşe bölümüne monte edilmiştir.
SİGORTA 16 A TSE belgeli sigorta otomatı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA ARMATÜRÜ TSE belgeli aydınlatma armatürü kullanılmaktadır.
PRİZ VE ANAHTARLAR TSE belgeli priz ve anahtarlar kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
VİTRİFİYE TSE belgeli vitrifiye malzemeleri kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli temiz su boruları kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli pis su boruları kullanılmaktadır.
OPSİYONEL AKSESUARLAR
Banko, masa, raf, evye, jaluzi, havalandırma fanı, iç duvar bölmesi ve ilave WC istenmesi gibi opsiyonel aksesuarlar ücret karşılığı yapılmaktadır.
SEVKİYAT
Vinç ile yüklemenin mümkün olmadığı koşullarda alttan forklift veya transpalet ile taşımaya izin veren ayaklar mevcuttur. Araç kabinin indirileceği yere kadar yanaşmalıdır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler