Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Kabin 390 x 390

  • Yükseklik 2,8 m
  • Derinlik 3,9 m
  • Genişlik 3,9 m
  • Ağırlık 1.150 kg
Şu anda 91 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ofis Çalışma Kabini

Personellerinizin şık ve rahat bir ortamda çalışmasına olanak sağlamak ister misiniz? Hem modern hem de şık detayları ile kurulduğu alana modern bir görünüm kazandıran ofis çalışma kabini, prefabrik ve konteyner detayları ile birleşince hayal ettiğiniz ofise rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Ofis çalışma kabini, toplantı salonlarında da tercih edilen bir yapıdır. Ofis ve toplantı kabinleri estetik görünüme sahip bu kabinler, tam olarak isteğinize göre tasarlanıyor. Akustik ofis çalışma kabinleri yalıtımlı ses geçirmeyen modern kabinlerdir. Isı yalıtımı ve ses geçirmez özelliği sayesinde çalışanlar işlerine daha odaklanarak çalışma imkanı elde ederler. Yaz kış 4 mevsim kullanabileceğiniz ofis çalışma kabini her bölgeye uyum sağlıyor. Akustik ofis çalışma kabinleri ofis içerisinde gizlilik gerektiren konuşmaların rahatlıkla yapılabilmesine yardımcı olur. Yapımında kullanılan keçe, polyester ve elyaf gibi malzemeler, seslerin geçirilmesine imkan vermemesinden dolayı rahat bir kullanım sunar. Aynı zamanda özellikle çağrı merkezleri gibi alanlarda seslerin birbirlerine karışmasını engellemek amacı ile tercih edilen bu yapıları sizler de çalışanlarınızın performansını artırmak için tercih edebilirsiniz. 

Ofis çalışma kabini, istediğiniz ölçü ve ebatlara uygun olarak tasarlanan, dış kaplamasını dilediğiniz materyallerde tercih edebilmenize imkan sunan prefabrik yapılar, hayal ettiğiniz ofise kavuşmanızı sağlıyor. Sizler de farklı yapı sektörleri yerine son dönemlerde en çok tercih edilen prefabrik ofis çalışma kabini yaptırabilirsiniz. 

Ofis Çalışma Kabinlerini Kendi İsteğinize Göre Tasarlayın

Ofis çalışma kabini yapım süreçlerine birebir dahil olmanızdan dolayı talep ettiğiniz tüm detayları yaptırabilirsiniz. Ofis çalışma kabinleri üretiminde kullanılan özel programlar aracılığı ile oluşturulan bu yapılar tek tek özenle alanında uzman kişiler tarafından çizimler yapılarak sizlere sunulur. Bu aşamada değiştirmek ya da ekletmek istediğiniz özel alanlar var ise yapım aşamasında dahil edebilirsiniz. Aynı zamanda tamamen çizime göre üretim tesislerinde kesimleri yapılarak hazırlanan bu yapılar demontaj hali ile sizlere yönlendirilir. Kurulum yapılacak alanlara özel nakliye araçları ile gönderilen bu parçalar talep ettiğiniz tüm noktalara inşa edilir.

Ofis çalışma kabinlerinde dış kaplama, boya, zemin döşeme ve elektrik tesisatı gibi tüm ayarlamalar tek tek yapılarak sizlere her detayı hazır bir şekilde teslim edilir. Kendi istek ve arzunuza göre ayarlayabileceğiniz bu yapıları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ofis Çalışma Kabini Fiyatları

Akustik ofis çalışma kabini fiyatları uygun fiyatlı yapılardır. Fiyat ve performans ürünü olan bu yapılar bütçenizi aşmadan yaptırabileceğiniz bir yapı çeşididir. Kusursuz bir yapı oluşturmanızı sağlayan prefabrik ofis çalışma kabinini uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler