Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Kabin 390 x 390

  • Yükseklik 2,8 m
  • Derinlik 3,9 m
  • Genişlik 3,9 m
  • Ağırlık 1.150 kg
Şu anda 45 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Ofis Çalışma Kabini

Personellerinizin şık ve rahat bir ortamda çalışmasına olanak sağlamak ister misiniz? Hem modern hem de şık detayları ile kurulduğu alana modern bir görünüm kazandıran ofis çalışma kabini, prefabrik ve konteyner detayları ile birleşince hayal ettiğiniz ofise rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Ofis çalışma kabini, toplantı salonlarında da tercih edilen bir yapıdır. Ofis ve toplantı kabinleri estetik görünüme sahip bu kabinler, tam olarak isteğinize göre tasarlanıyor. Akustik ofis çalışma kabinleri yalıtımlı ses geçirmeyen modern kabinlerdir. Isı yalıtımı ve ses geçirmez özelliği sayesinde çalışanlar işlerine daha odaklanarak çalışma imkanı elde ederler. Yaz kış 4 mevsim kullanabileceğiniz ofis çalışma kabini her bölgeye uyum sağlıyor. Akustik ofis çalışma kabinleri ofis içerisinde gizlilik gerektiren konuşmaların rahatlıkla yapılabilmesine yardımcı olur. Yapımında kullanılan keçe, polyester ve elyaf gibi malzemeler, seslerin geçirilmesine imkan vermemesinden dolayı rahat bir kullanım sunar. Aynı zamanda özellikle çağrı merkezleri gibi alanlarda seslerin birbirlerine karışmasını engellemek amacı ile tercih edilen bu yapıları sizler de çalışanlarınızın performansını artırmak için tercih edebilirsiniz. 

Ofis çalışma kabini, istediğiniz ölçü ve ebatlara uygun olarak tasarlanan, dış kaplamasını dilediğiniz materyallerde tercih edebilmenize imkan sunan prefabrik yapılar, hayal ettiğiniz ofise kavuşmanızı sağlıyor. Sizler de farklı yapı sektörleri yerine son dönemlerde en çok tercih edilen prefabrik ofis çalışma kabini yaptırabilirsiniz. 

Ofis Çalışma Kabinlerini Kendi İsteğinize Göre Tasarlayın

Ofis çalışma kabini yapım süreçlerine birebir dahil olmanızdan dolayı talep ettiğiniz tüm detayları yaptırabilirsiniz. Ofis çalışma kabinleri üretiminde kullanılan özel programlar aracılığı ile oluşturulan bu yapılar tek tek özenle alanında uzman kişiler tarafından çizimler yapılarak sizlere sunulur. Bu aşamada değiştirmek ya da ekletmek istediğiniz özel alanlar var ise yapım aşamasında dahil edebilirsiniz. Aynı zamanda tamamen çizime göre üretim tesislerinde kesimleri yapılarak hazırlanan bu yapılar demontaj hali ile sizlere yönlendirilir. Kurulum yapılacak alanlara özel nakliye araçları ile gönderilen bu parçalar talep ettiğiniz tüm noktalara inşa edilir.

Ofis çalışma kabinlerinde dış kaplama, boya, zemin döşeme ve elektrik tesisatı gibi tüm ayarlamalar tek tek yapılarak sizlere her detayı hazır bir şekilde teslim edilir. Kendi istek ve arzunuza göre ayarlayabileceğiniz bu yapıları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ofis Çalışma Kabini Fiyatları

Akustik ofis çalışma kabini fiyatları uygun fiyatlı yapılardır. Fiyat ve performans ürünü olan bu yapılar bütçenizi aşmadan yaptırabileceğiniz bir yapı çeşididir. Kusursuz bir yapı oluşturmanızı sağlayan prefabrik ofis çalışma kabinini uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

KARMOD KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI Türkiye İklim Bölgeleri
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
ZEMİN DÖŞEMESİ TS EN 634-2 Çimentolu yonga levha (betopan)-yanmazlık sınıfı "B"
İZOLASYONU TS EN 13165 Poliüretan köpük (pu)-yanmazlık sınıfı "B"
ŞASE YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Kabinin zemini özel şekillendirilmiş çelik konstrüksiyonlu ve tek parça galvaniz taşıyıcı profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
ZEMİN KAPLAMASI Kabinin zemin kaplaması olarak 16 mm kalınlıklı kokusuz ve yanmaz çimentolu yonga levha (Betopan) levhalar üzerine zemine döşeme kaplaması olarak 2,5 mm kalınlıklı PVC mineflo yer döşemesi kullanılmaktadır.
DIŞ PANEL
KALIP SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş metal çelik konstrüksiyon ve polyester kalıplarda preslenerek Türkiye’de ve Dünya'da tek otomasyon teknolojisiyle 50 derecede fırınlama sistemiyle (CTP) ve jelkot sandwich paneldeki solvent gazı çıkarılarak üretilmektedir.
KABİN ÜRETİM SİSTEMİ Cam elyaf takviyeli (CTP) polyester ve jelkot malzemeler fırınlama sistemiyle 50 derece de kürtaym yapılma tekniğiyle çift cidarlı poliüretanlı sandwich panel olarak imal edilmektedir. Özel şekillendirilmiş paneller modüler yapısıyla, ekleyerek vidalanıp monte edildikten sonra, anti bakteriyel nötr silikon kullanılarak izole edilip su, kar, toz, haşere ve bakteriye karşı koruma sağlanması ile birlikte hijyenik ve uzun ömürlü olur.
DIŞ YÜZEY KAPLAMASI Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı polyester esaslı kırık beyaz (floransan) renk izo-ftalik akrilik esaslı özel jelkot kullanılılarak antikorozif, yıkanılabilir, paslanmaz ve çürümez özelliktedir.
İÇ YÜZEY KAPLAMASI Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı polyester esaslı kırık beyaz (floransan) renk izo-ftalik akrilik esaslı özel jelkot kullanılılarak antikorozif, yıkanılabilir, paslanmaz ve çürümez özelliktedir.
DUVAR PANEL İZOLASYONU 35 mm kalınlıkta 42 dansite İtalyan menşei 140 bar yüksek basınçlı makinelerle poliüretan köpük enjekte edilerek üretilmektedir.
İÇ PANEL
SİSTEM CTP (cam elyaf takviyeli polyester) ve sert poliüretan köpük enjekte edilip, özel şekillendirilmiş paneller üretilerek oluşturulmuştur.
İÇ YÜZEY KAPLAMASI İzofitalik akrilikli özel parlak kırık beyaz (floransan) renk jelkot ile CTP kaplaması kompozit panel oluşturulmuştur
DUVAR İZOLASYONU Tesislerimizde yüksek basınçlı makinelerle 42 dansite poliüretan enjekte ederek ve yeni nesil gazlı sert köpüklü 35 mm kalınlıkta poliüretan kullanılarak üretilen paneller yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır.
GENEL PANEL ÖZELLİKLERİ
Karmod kabinleri meydana getiren özel duvar panelleri iç ve dış yüzeyleri +60 derece güneşin ultraviyole ışınlarına ve -50 derece soğuğa karşı dayanıklı, neolu kırık beyaz (floransan) renkte jelkot malzeme kullanılarak imal edilmektedir. Kullanılan malzemenin özelliği gereği ürünün boyutlarında ± %2 tolerans miktarı bulunmaktadır. Dış ve iç paneller atmosferik şartlara ve antikorozif özelliğe sahiptir. Yıkanabilir, paslanmaz, çürümez ve kolay temizlenir.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Cam elyaf takviyeli (CTP) polyester malzemeden çift cidarlı poliüretan sandwich panel olarak imal edilmektedir. Özel şekillendirilmiş çatı panelleri duvar panellerine montapen vida ile birleştirildikten sonra anti bakteriyel silikon ile izole edilerek su,kar,toz ve bakteriye karşı koruma sağlanması ile birlikte hijyenik bir görüntü sağlar.
ÇATI İZOLASYONU Çatı panellerimize 42 dansite yoğunlukta poliüretan köpük enjekte edilerek CTP kompozit panel elde edilir.
İÇ YÜZEY KAPLAMA Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı polyester esaslı kırık beyaz (floransan) renk izo-ftalik akrilik esaslı özel jelkot kullanılmaktadır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı Polyester esaslı kırık beyaz (floransan) renk izo-ftalik akrilik esaslı özel jelkot kullanılmaktadır.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli 4 adet özel menteşeli PVC kapıdır. İspanyolet kilitlidir. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı pvc lambri kaplıdır. Renkli kabinlerde müşteri tarafından talep edilmedikçe kapı rengi beyaz olacaktır.
PENCERELER
PENCERE Elektrostatik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır. Renkli kabinlerde müşteri tarafından talep edilmedikçe doğrama rengi beyaz olacaktır.
CAM Kabinin pencere camlarında, 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında kullanıcıya zarar vermez.
BOYALAR
METAL AKSAM 150*150 ebat dan 270*270 ebat’a kadar 1,5 mm kalınlığında çelik profil galvaniz şase kullanılmaktadır. 270*270 ebatı sonrası ve WC şaselerinin tümü profil olup üzeri 1 Kat Rapid astar boya uygulanmaktadır.
ELEKTRİK TESİSATI
KABLO İç köşe kapamasına elektrik tesisatı sıva altı 3 x 2,5 TSE belgeli NYM kablo döşenmiştir. Elektrik anahtarı ve 2000 W 220 volt dayanıklı topraklı prizler döşenmiştir. Telefon prizi ve 16 A TSE belgeli sigorta kabinimizin iç köşe bölümüne monte edilmiştir.
SİGORTA 16 A TSE belgeli sigorta otomatı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA ARMATÜRÜ TSE belgeli aydınlatma armatürü kullanılmaktadır.
PRİZ VE ANAHTARLAR TSE belgeli priz ve anahtarlar kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
VİTRİFİYE TSE belgeli vitrifiye malzemeleri kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli temiz su boruları kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli pis su boruları kullanılmaktadır.
OPSİYONEL AKSESUARLAR
Banko, masa, raf, evye, jaluzi, havalandırma fanı, iç duvar bölmesi ve ilave WC istenmesi gibi opsiyonel aksesuarlar ücret karşılığı yapılmaktadır.
SEVKİYAT
Vinç ile yüklemenin mümkün olmadığı koşullarda alttan forklift veya transpalet ile taşımaya izin veren ayaklar mevcuttur. Araç kabinin indirileceği yere kadar yanaşmalıdır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler