Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

İngilizce olan kiosk kelimesinin Türkçe karşılığı büfe anlamına geliyor. İnsanların ürün ve hizmetlere daha kolay ulaşabilmesi için sürekli yenilikler yapılıyor. Kiosk büfe çeşitleri, modern yaşamın birçok alanında kullanılmaya başlandı.

Kullanım amacına ve satışı yapılacak ürün türüne göre özel olarak tasarlıyor, müşterilerimizin taleplerine uygun üretimler yapıyoruz. Kiosk büfelerin üretiminde kullandığımız malzemelerimiz, insan ve çevre sağlığı şartlarına uygun, enerji tasarrufu sağlayan, sağlam ve güvenli yapılardır. Sitemiz kabinler bölümünü ziyaret ederek, büfe kabin çeşitlerinin tümün görebilirsiniz.

Polyester Kabin
Polyester Kabin
Geniş Kabinler
Geniş Kabinler
Metropol Kabinler
Metropol Kabinler

Kiosk Büfe Nedir?

Portable büfe ve kiosk terimleri, Türkçede küçük ve özel tasarlanmış ürün satış noktası olarak tanımlanıyor. Açık alanlarda ya da alışveriş merkezlerinde belirli ürünlerin satışının yapıldığı özel tasarımlı ürün teşhir ve satış yeridir.

Firmamız, kullanım alanına göre polyester kabin ya da farklı malzeme türleri ile kiosk büfeler üretimi yapıyor. Kiosk, içeriden dışarıya satış yapılan, küçük boyutlu ürün ve hizmet sunan işletmeler olarak da tanımlanabiliyor.

Kiosk Büfe Fiyatları Ve Modelleri

Kiosk büfe fiyatları üretimde kullanılan malzeme yapısına, büfenin ölçülerine ve tasarım çalışmalarına göre değişiyor. Ürünlerimiz için iletişim kurarak fiyat bilgilerini öğrenebilir, talepte bulunacağınız ürün özelliklerine göre özel fiyat teklifleri alabilirsiniz. Kiosk büfeler için çok fazla model seçeneği bulunuyor.

 • Belediye ekmek büfesi,
 • Bilet ve jeton satış büfesi,
 • Meydan kiosk büfeleri,
 • Avm kios büfe,
 • Vitamin bar büfe,
 • Dondurma kiosk satış büfesi,

Satışı yapılacak olan ürün türüne göre modellerin çeşitlendirilmesi mümkündür. Çoğu zaman satışı yapılacak ürün türüne özel model geliştirme çalışmaları da yapılıyor.

Kiosk büfe modelleri ekmek satış noktası, güvenlik kulübesi, avm büfeleri gibi farklı şekillerde karşınıza çıkabiliyor. Büfe kabin modelleri, tamamen, ürün teşhir ve satışını kolaylaştıracak şekilde tasarlanıyor. Model seçenekleri arasında, kiosk kahve büfesi, kiosk kahvaltı büfesi, kiosk gazete satış büfesi, kiosk bilet satış büfesi gibi sınırsız seçenekler bulunuyor. İstediğiniz model tasarımını bizlere ilettiğinizde, istediğinize uygun model üretimi yaparak ürünü sunuyoruz.

Kiosk Büfe İmalatı

Firmamız, kiosk büfe imalatı ile kişi ve kuruluşların taleplerini karşılamaya çalışıyor. İmalatlarımız, farklı büyüklük ve modellerde oluyor. Modüler kabinler şeklinde tasarlanıyor ve büfe içerisinde ihtiyaç duyulabilecek tüm tesisat sistemine yer veriliyor. Farklı sektörlerde kullanılabilecek olan kiosk büfelerin imalatında, çevre ve insan sağlığına zararlı olmayan malzemeler kullanıyoruz.

 İmalatlarımızda, büfeler için güneşlik, açılır cam, amortisörlü kepenk gibi özellikleri müşteri talebine göre ekliyoruz. Ürünlerimizin birçok alanda rahatlıkla kullanılmasını sağlayacak tasarımlar yapıyor, hammaddesini özel seçiyoruz. Polyester hammaddesinden üretilen büfelere ahşap ya da farklı görsel özellik kazandırılabiliyor.

Kiosk Büfe Ölçüleri

Satış büfesi olarak kullanılan kiosklar için farklı ölçüler kullanılıyor. Kiosk büfe ölçüleri müşteri talebine ve büfenin kurulacağı alana göre belirlenebiliyor.

Firmamız tarafından üretilen, kiosk büfeler genelde 215x215 cm ölçüsünde ve 5 m² olarak tasarlanıyor. Ancak kullanım amacına göre alan ölçüsü 50 m²’ye kadar çıkabiliyor. Birden fazla ürün çeşidinin satışı yapılacak olan büfeler için daha büyük ölçüler talep ediliyor.

Avm içerisinde yer alan kiosk büfeler için genelde standart ölçüler kullanılıyor. Bilet satışı, gazete bayii, çay büfesi gibi farklı amaçlarda kullanılabildiği için farklı ölçülerde talepler yapılabiliyor. İsteğe bağlı olarak ölçülendirme ve modüler tasarımlar yapıyoruz.

Kiosk Büfe Kullanım Alanları

Kiosk büfeler üzerine yaptığımız çalışmalarla, daha modern ve estetik görünümlü çalışmalar ortaya koyuyoruz.  Büfe kiosk kabinlerin kullanım alanı çok geniştir.

 • Kurumsal ürün satış mağazaları,
 • Bilet satış noktaları,
 • Ekmek satış büfeleri,
 • Fast food satış büfeleri,
 • Kitap, dergi, gazete satış noktaları,

Her türlü ürünün satışı için küçük mağaza olarak kullanılabiliyor. Günümüzde daha çok ekmek satış büfesi, avm’lerde, fast food ya da aksesuar ürün satış noktaları olarak karşımıza çıkıyor. Ürünlerimiz, her alanda ürün satışı yapmanızı sağlayacak küçük mağazaya sahip olmanızı sağlıyor.

Kiosk Büfe Avantajları

Kiosk ya da hazır büfe çözümleri, çeşitli avantajları ile en iyi hizmetlerin sunulmasını sağlıyor. Kullanılacağı alanın yapısına göre özel olarak hazırlanabiliyor ve çevre mimarisine uygun olması sağlanıyor. Taşınabilir olması ve büfenin kullanılacağı yer için yapı iznine gerek olmaması büyük avantaj olarak değerlendiriliyor.

Firmamız, büfeleri, iç dizayn ve tesisatları ile eksiksiz olarak hazırlıyor ve kullanılacağı alana yerleştirildiği anda hizmet vermeye başlayabiliyor. Yatırımcılar, zaman kaybı yaşamadan müşterilerine ürünlerini satmaya başlıyor. Bu özellikleri ile birçok ürün çeşidi ve kullanım alanı için tercih edilen büfe sistemleri oluyor.

Kullanışlı Büfe Seçeneği

Firmamız, her sektörün ihtiyacına uygun çözümler üretmeye çalışıyor. Kiosk büfeler, kullanışlı yapılardır ve ürünlerin sergilenmesini, daha kolay satışının yapılmasını sağlıyor. Satışları kolaylaştırmak için özel olarak tasarlandığı için kullanışlılık oranı daha yüksek oluyor. Satışı yapılacak ürün türüne göre özel tasarımlı ve ergonomik raflar, cam sistemleri kullanılıyor.

Dünyanın birçok yerinde kurumsal ürün satış noktaları olarak kullanılıyor. İnsanlar bu büfeler sayesinde aradıkları birçok ürüne daha kolay ulaşabiliyor. Türkiye’de daha fazla kullanılmasını sağlamaya ve yatırımcıların, özel tasarlanmış büfelerle müşterilerine daha kolay ulaşmalarına yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Bilet Satış Kabinleri

Firmamız, ürün kategori seçeneklerini inceleyerek, ihtiyacınız olan ürün türleri arasından model seçimi yapabilirsiniz. Satış kabini ürün çeşitleri için birden fazla model seçeneği bulunuyor. Bilet, jeton ve kart satış kabinleri olarak satın alabilir ve güvenli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kabin tasarımlarımız, bilet satış işlemleri için satış bölümü ve müşteri ile konuşma için özel konuşma delikleri tasarımlarını yapıyoruz. Günümüzde, spor kulüpleri, stadyumlar önünde bilet satış kabini olarak ürünlerimizi tercih ediyor. Aynı şekilde belediyelerin toplu taşıma araçları bilet satış kabinleri gibi farklı alanlarda da firmamız ürünlerini görebilirsiniz.

Kiosk Büfe Satışları

Satılık kiosk büfe arayanlar, firmamız iletişim numaraları üzerinden bilgi alabilir. Üretimini yaptığımız her model büfe için istenilen sayıda ve özellikte seçenek sunuyor, satışlarını yapıyoruz. Kiosk büfe satışlarımız, üretim maliyetleri üzerinden yapılıyor ve daha uygun fiyata olması sağlanıyor.

Farklı alanlar için belirli ölçülerde üretilmiş olan büfeler arasından seçim yaptığınızda, istediğiniz yere hemen taşınıyor ve kurulumu yapılıyor. Satın aldığınız büfe, istediğiniz yere yerleştirildikten sonra ürünlerinizi yerleştirerek hemen satış işlemlerine başlayabiliyorsunuz.

Satılık Kiosk Büfeler

Satılık kiosk büfe ilanlarında, farklı amaçlarla kullanılmış ve satışa konulan büfe çeşitlerini bulabilirsiniz. Firmamız, Türkiye geneline ürün satışı yaptığı için satın aldığı büfeleri tekrardan geri satmak isteyen müşterilerimize de yardımcı oluyor. Satılık büfeler arasında, yeni üretimler ve ikinci el ürün çeşitleri bulunabiliyor.

Kullanılmış büfeler, kullanım sırasında oluşan hasarlardan dolayı özel bakım gerektirebilecektir. Ürün kategori bölümünde göstermiş olduğumuz modellerin tümü yeni üretilmiş, modern tasarımlara sahip ürünlerdir. Satılık olan ürünlerimizi sitemiz üzerinden seçebilir, bizi arayarak siparişlerinizi hemen oluşturabilirsiniz.

Özel Tasarımlı Kiosklar

Kiosk büfeler, hayatın her aşamasında karşımıza çıkabiliyor. Özel tasarımlı büfeler, daha dikkat çekici olurken, çevre mimarisine göre hazırlanıyor. Dondurma, mısır gibi ürün satışları için büfe tasarımları, satışı yapılan ürün şeklinde olabiliyor. Bu ürüne ve hizmete daha kolay ulaşılmasını, sunulan hizmet hakkında bilgi sahibi olunmasını, satışların daha fazla olmasını sağlıyor.