Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Barcelona | Camp Nou Stor Mağazaları

Kullanım Amacı Barcelona Futbol Takımı Kurumsal Ürünlerin Satışı
Yapı Modeli CTP Kabin
Yapı Adedi 3 Adet
Toplam Metraj 22 m²
Proje Yılı 2017
Kullanılacak Bölge Barcelona, İspanya
Tamamlanma Zamanı 12 Gün
Şu anda 99 misafir bu projeyi inceliyor

Karmod Stor Mağaza Camp Nou’da

Dünyanın önce gelen futbol kulüplerine özel ürettiğimiz stor mağaza kabinlerine Barcelona ile bir yenisini daha ekledik. Yeni stor mağaza kabinlerimiz Barcelona’nın Barça Store (FCBotiga) olarak hizmet verecek. Yeni projeyle birlikte daha önceden Manchester United ve PSG Paris Saint Germain kulüpleri için üretmiş olduğumuz store mağazalara Barcelona kulübünü de dahil etme başarısı göstermiş olduk.

Barcelona kurumsal ürünleri yeni mağazalarda satışta

Proje kapsamında stor mağaza kullanımı amacıyla üretilen 3 adet yapı kulübün maçlarını oynağıdı Camp Nou stadyumu etrafına yerleştirildi. 270x270 ölçüde CTP kabin sisteminin kullanıldığı yapılar üzerinde üretim sonrası özel kaplama uygulamaları gerçekleştirildi. Dijital baskılı Barcelona stor mağaza kurumsalları yapı üzerine uygulanarak şık görünümü kavuşturuldu.

Barcelona futbol kulübünün FCBotiga kurumsal ürün satış mağazası içerisinde markalı ürünler taraftarlarla buluşturuluyor. Yeni sezon formalarıyla birlikte logolu bere ve atkılar başta olmak üzere çok sayıda markalı ürün taraftarın beğenisine sunuluyor. Mağaza yapısının stat çevresinde yer alması kulübün markalı ürünlere ulaşımı kolaylaştırıyor.

Stor Mağaza Kabinleri Kulüplerin Yeni Gelir Kapısı

Stor mağaza konseptlerine özel tasarlanan stor abinler kulüplere pratik ve kolay gelir etme imkanı sunuyor. Hazır üretimiyle araca yüklenerek kolayca transfer edilebiliyor. Sabit alanlarda kullanılabildiği gibi mobil sistemle farklı mekanlara da taşınabiliyor. Bu nedenle Avrupa’nın Barcelona, Manchester United ve PSG gibi dev takımları stor mağazacılıkta bu yeni sistemi tercih ediyor. Stor mağaza kabinleriyle kurumsal ürün satış noktalarını pratik şekilde yaygınlaştırıyor. Avrupa’nın önde gelen takımları bu sistemi kullanırken ülkemizin takımları da bu sistemle kurumsal markalı ürünlerini taraftarlarıyla kolayca buluşturabilir. Özellikle Anadolu kulüpleri stor mağaza kabinleriyle büyük taraftar kitlelerini markalı ürünleriyle buluştururken aynı zamanda gelir elde edebilirler.

Camp Nou Avrupa’nın En Büyüğü

 İspanya'nın Barselona şehrinde yer alan Camp Nou 99.354 seyirci kapasitesine sahip. Bu kapasitesiyle Avrupa’nın en büyük stadyumu. Çamp Nou, İspanya La Liga’nın önde gelen takımlarından FC Barcelona’ya ev sahipliği yapıyor. Real Madrid’le birlikte ülkenin en büyük kulübü Barcelona iç saha maçlarını bu stadyumda oynuyor. Resmi adı Estadi del Futbol Club Barcelona olan bu stadyum tüm dünyada Camp Nou ismiyle öne çıkıyor.

Katolanya’nın sembol takımı Barcelona

Barcelona, İspanya’da Katalonya özerk bölgesinin şehri Barbelona’nın futbol kulübüdür. Joan Gamper öncülüğünde 1899 senesinde kurulan Barcelona’nın kuruluşunda İspanyol, İngiliz ve İsviçreli gruplar yer almıştır. Katalonya bölgesini temsil eden kubübün meşhur mottosu "Més que un club" (bir kulüpten daha fazlası) sloganıdır. Klübün marşı Cant del Barça olup bestesi

Josep Maria Espinàs tarafından yapılmıştır. Real Madrid’le birlikte ülkenin en başarılı kulübü olup aynı zamanda La Liga’dan düşmeyen üç kulüp arasında yer almaktadır. 1928 yılında kurulan La Liga’nın ilk şampiyonu 1929 yılında Barcelona olmuştur. Barça Avrupa’nın en başarılı kulüpleri arasında yer almakta olup 12’si Avrupa kupalarında olmak üzere toplam 20 uluslararası kupası bulunmaktadır. Kulübün 26 La Liga şampiyonluğuyla 30 İspanya kupası başarısı bulunmaktadır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz