Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Barriere Otel Kafeterya Fransa

Kullanım Amacı Kafeterya ve Büfe (Barriere Otelcilik)
Yapı Modeli CTP Polyester Kabin
Yapı Adedi 1 Adet, 270x510
Toplam Metraj 14 m²
Proje Yılı 2019
Kullanılacak Bölge Paris, Fransa
Tamamlanma Zamanı 1 Gün
Şu anda 88 misafir bu projeyi inceliyor

CTP Kabin Paris’te Barriere Otel grubunun kafeterya tercihi oldu

Otel işletmeciliğinden dünyanın ünlü gruplarından Barriere’nin tercihi Karmod kabin büfeler oldu. CTP teknolojisiyle üretilen kabin kafeterya ve büfe kullanımı için grubun Paris’te yer alan otelinin bahçesine yerleştirildi.

Güvenlik yapılarıyla birlikte büfe amaçlı kullanımlar için de öne çıkan Karmod kabin stor mağazacılıktan kafeteryaya farklı sektörlerce tercih ediliyor. Güvenli, modern, ergonomik, hızlı kuruluma sahip ve ekonomik yapı modeliyle Karmod CTP kabin Barriere grubun da dikkatini çekti. Bu seçimde kuşkusuz PSG (Paris Saint Germain) futbol kulübünün stor mağaza tercihi ile Avrupa’nın önde gelen tur operatörü FlixBus firmasının bilet satış kabin tercihi de önemli. Karmod CTP kabin büfe amaçlı kullanımlar için güvenli ve pratik yapı sunumuyla Paris’te önemli markaların tercihi konumuna yükselmiş durumda.

Kafeterya Otelin ekstra gelir kapısı oldu

Barriere Paris otelinin bahçe kısmına konumlandırılan 270x510 cm ölçülerindeki büfe kabin müşterilere hizmet vermeye başladı. Yiyecek ve içecek çeşitlerinin satışının yapıldığı kafeterya otele ekstra gelir imkanı oluşturdu. Modern tesislerde yeni nesil teknolojilerle üretilen kabinler büfe konseptiyle sağlıklı ürün satış alanları hazırlıyor.

Büfe kabin yatırımcıya hemen kazanma imkanı sunuyor

Dünyanın neresinde olursa olsun sevk edildiği gün hizmete alınabilen büfe kabinler yatırımcıya hemen kazanma imkanı sunuyor. Restorandan kafeteryaya, marketten büfeye, frenchaising satış noktalarından stor mağazacılığa her alanda tercih ediliyor. Pizzadan hamburgere frenchaising işletme yatırımcıları Karmod CTP kabinleri tercih ederek aynı gün kazanmaya başlıyor. Mekan kiralama, yapı inşa süreçleri CTP kabinle geride kalıyor. Mobil ünite özelliğiyle istendiğinde farklı satış noktalarına transfer edilebiliyor.

Spor kulüpleri büfe kabinleri tercih ederek kulüplerinin forma benzeri markalı ürünlerini taraftarlarıyla kolayca buluşturabiliyor. Aynı zamanda kombine ve bilet satışlarını bu büfelerden pratik ve daha yaygın şekilde gerçekleştirebiliyor. Stor mağaza ve bilet satış kabinleri maçların oynandığı stat etrafına veya şehir noktalarına modern görünümle yerleştirilebiliyor. Önemli maçlar için ulaşımı güç alanlara kolayca nakledilerek daha çok taraftara ulaşma imkanı yakalanıyor. CTP kabin dış yüzey parlaklığıyla dijital kaplama uygulamalarını da kolaylaştırıyor. Büfe kabin stor mağaza dışı kulüp kurumsal renk ve logo uygulamalarıyla kolayca kaplanabiliyor.

Karmod Kabin Ünlü Markaların SatışNoktası Tercihi

Çok farklı kullanım ihtiyaçlarına hitap eden CTP sistemli kabinler ferah mekan ve ergonomik kullanım alanı, estetik görünümüyle Avrupa genelinde önemli markaların büfe ve stor mağaza tercihleri arasına girdi.

Fransa’da PSG, İngiltere’de Manchester United, İspanya’da Barselona gibi ünlü futbol kulüplerinin stor ürün satış mağazalarında tercih edildi. Karmod CTP sistemli kabin çürümez uzun ömürlü dayanımı, ferah iç mekan kullanım ergonomisi gibi öne çıkan unsurlara sahip. Ayrıca demonte özelliğiyle hem nakliyede hem de yerinde kısa sürede kurulum kolaylığı sağlıyor. Paris’teki bu projemizde 270x510 cm büyüklüğündeki kabinimiz tercih edildi. Ürünle beraber dış metal aksam karkası sadece bir günde kurulum yapılarak teslim edildi. Kabin başkent Paris’in şehrin en işlek mekanlarından birinde hizmet veriyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz