Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Londra Pazar Kabinleri

Kullanım Amacı Sabit Pazar Alanı
Yapı Modeli CTP Panel Sistem Kabin
Yapı Adedi 5 (270x270 ve 270x630)
Toplam Metraj 55 m²
Proje Yılı 2016
Kullanılacak Bölge Londra, İngiltere
Tamamlanma Zamanı 3 Gün
Şu anda 91 misafir bu projeyi inceliyor

Kabinlerimiz Londra Pazar Alanında

Güvenli, uzun ömürlü, pratik yapı modeliyle CTP sistemli Karmod Panel Kabin İngiltere’de farklı projelerin tercihi olmaya devam ediyor. 270x270 ve 270x630 cm ebatlı büfe kabinlerimiz başkent Londra’da sabit Pazar alanında tercih edildi. Şehrin merkezi lokasyonunda bir alana yerleştirilen kabinler kasaptan pasta satışına farklı ürün sunumları için kullanılıyor. Pazar yerinde her gün müşterilere hizmet verecek satış büfe kabinleri kısa sürede hazır olmasıyla ticari işletmelere büyük avantaj kazandırıyor.

Büfe Kabinlerle Aynı Gün Kazanmaya Başlayın

Kullanıma hazır konseptte üretilen Karmod büfe kabin işletmelere aynı gün kazanmaya başlama avantajı sunuyor. Uzak veya deniz aşırı ülkelere demonte parçalı paket sistemiyle kolayca sevk edilebiliyor. Sevk edildiği her yerde hazır panellerin birleşimiyle saatler içerisinde kurulum yapılarak hizmete alınabiliyor. Küçük işletmelerden zincir mağazacılığa firmalar büfe kabinle hemen kazanmaya başlamanın keyfini sürüyor. Satış büfe yeri kiralama veya inşa etme aşamalarına ihtiyaç duyulmadan Karmod kabinle ürün sunum noktaları saatler içerisinde hazırlanıyor.

CTP sistemli özel panelleri sızdırmazlık ve yalıtım performansıyla öne çıkıyor. Restoran, büfe, içecek gibi gıda maddelerinin satışına kadar güvenli sistemiyle satış noktası yapı alternatifi için önemli çözüm getiriyor.

Sürdürülebilir Çevre ve Modern Mimari için En İyi Yapı Çözümü

CTP panel sistemli Karmod kabin klasik yapı modellerinde ihtiyaç duyulan beton temel uygulamalarını geride bırakıyor. Büfe kabini yerleştirmek için sert düzgün bir zeminin olması yeterli. Düz zemin üzerine özel hazırlanmış metal şase kullanılarak duvar ve çatı panelleri kolayca kurulum yapılabiliyor. Arzu edildiğinde paneller yine kolayca sökülerek farklı kullanım mekanlarına taşınabiliyor. Betonun çevreyi tahrip eden olumsuz etkisi Karmod CTP büfe kabinle son buluyor. Sürdürülebilir çevre konseptine uyumlu yapı modeli olarak özellikle tercih ediliyor.

Karmod büfe kabinler modern mimari konseptine de son derece uyumlu. Şık tasarımı ve standart beyaz rengi ile konulduğu her yere değer katıyor. Paneller farklı renklere boyanabildiği gibi dijital baskılı kaplamalarla şekillendirilebiliyor. Konulduğu mekanlara tam uyumlu yapı haline dönüştürülebiliyor. Tarihi meydanlar, sit alanları gibi koruma alanlarında modüler özelliğiyle CTP büfe kabin çok tercih ediliyor. Tarihi alanları pratik özelliğiyle beton gibi olumsuzluklardan kurtarıyor.

Karmod büfe kabin markalı ürün satışları için de son derece ideal. Frenchaising sisteminde zincir mağazalar ve restoranların açılışını çok pratik hale getiriyor. Aynı anda çok sayıda mağaza farklı noktalarda Karmod büfe kabin kolaylığıyla devreye alınarak firma bilinirliğine büyük katkı sağlanıyor.

Londra Pazar Alanında 270x270 ve 270x630 Büfe Kabin Tercihi

Londra’daki Pazar alanı için gerçekleştirilen projede iki farklı ölçüde büfe kabin kullanıldı. Projede 3 adeti 270x270, iki adeti de 270x630 cm olmak üzere toplam 5 adet büfe kabinin kurulumu yapıldı. Hızlı kurulum avantajıyla kurulumu 3 günde tamamlanan Pazar yeri kısa sürede hizmete alındı. Pazar alanında büfe kabinin kullanıcılarından biri de et sektöründe hizmet veren ‘Swain Family Butcher’ mağazası oldu.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz