Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teknolojinin gelişimiyle ulaşımda kullanımı kolaylaştıran yeniliklerde hayatımıza giriyor. Bunlardan biri de çipli kart sisteminin yaygınlaşmasıyla ortaya çıkan akıllı kart veya akbil (akıllı bilet) uygulaması. Artık yeni sistemle beraber eskiden beri uygulamada bulunan jeton, bilet gibi ulaşım argümanların yerini bu akıllı kartlar aldı. Sistem değişse de değişmeyen şeyler de var: Akbil Gişeleri. Akbil gişeleri ulaşımda kullanılan yeni argümanların satışında yeniliklerle hizmet vermeyi sürdürüyor.

Elektronik bilet satışının gerçekleştirildiği bu kabinlerde görevli personel yer alabildiği gibi kiosk tarzı sadece dolum cihazının yer aldığı kabinler de tasarlanarak üretiliyor.

Karmod 1986’dan beri kabin üretimindeki uzmanlığıyla akbil ve akıllı elektonik bilet kart satış ve dolum noktalarına özel bilet gişe kabinleri üretiyor. CTP teknolojisiyle ürettiğimiz polyester kabin bilet satış gişeleri İstanbul başta olmak üzere Türkiye ile beraber dünyada 110’u aşkın ülkede tercih edilerek kullanılıyor. Öne çıkan markalar arasında dünyanın fubolda dev klüpleri Manchester United ve Paris Sanit Gairmen takımlarının kombine ve bilet satış kabinlerinde Karmod kabin kullanılıyor.

Sızdırmaz izoleli sistemli gişe kabinleri

Kabin üretiminde lider marka Karmod geliştirdiği teknolojisiyle sızdırmazlığı sağlanmış, her iklim şartında kullanılabilen ve iklimlendirme kolaylığı sağlayan izoleli sistemli gişe kabinleri üretmektedir. Standart olarak kullanıma hazır sevk edilen Karmod kabinler demonte özelliğin sunduğu kolaylıkla yerinde montaj imkanına da sahiptir.

Ergonomik kullanım konforu bu Kabinde

3 metrekareden 50 metrekarelere ulaşan farklı ölçülerde çok alternatifli kabinler üreten Karmod tasarımı kolaylaştıran panel özelliğiyle maksimum genişlikte ferah kullanım avantajı sunan mekanlar hazırlamaktadır. Bu nedenle kabinin iç ergonomisi oluşturduğu kullanım konforuyla kullananlarca özellikle beğenilmektedir.

Sunumu kolaylaştıran hareketli cam

Karmod kabinin satışı kolaylaştırma adına özel tasarlanmış hareketli satış camından müşterilerinize kolay hizmet sunmanın avantajlarını yaşayın.

Hemen kazanmaya başlayın

Karmod büfe kabin kullanıma hazır konsept sunumuyla ofis ve büfe tercihlerinde yatırımcısını hemen kazandırmaya başlıyor. İşinizi kurmak için kabinin konulacağı yere karar vermeniz yeterli. Belirlediğiniz günde Karmod büfe kabinle anında işinize start verin hemen kazanmaya başlayın. Kabinde elektrik sistemi ve armatürleri ana akım şebekeye bağlantı yapılabilecek şekilde hazır. Ana hatta bağlantınızı yapın anahtara basın ışığınız yansın. Tuvaletli gişe kabinlerin de de aynen elektrikte olduğu gibi temiz ve atık su tesisatları ana şebekeye bağlanacak şekilde hemen kullanıma hazır şekilde.

Farkedilmeyi isteyenlere özel: Metropol Kabin

Kabin üretimindeki liderliğini gerçekleştirdiği Ar-Ge yatırımlarıyla daha ileri düzeye çıkarmak ve yenilikçi ürünlerle müşterilerine daha iyisini sunmak için Karmod çalışmaları kesintisiz devam ediyor. Bu çalışmaların güzel sonucu olarak Karmod Metropol yenilikçi tarzıyla fark edilmeyi isteyenlerin beğenisine sunuldu. Metropol Kabin modern şehir mimarisine uyumlu şık tasarımı, yüksek yalıtımlı özelliği, büfe kabin tercihlerinde satışınızı kolaylaştıran albenisiyle bir başka. Metropol kabin birleşimli yapı özelliğiyle 100 metrekareyi geçen büyüklüklerde satış ofisleri ve yönetim binaları oluşturma imkanı veriyor. CTP kabinlerde olduğu gibi elektrik sistemi ve armatürleriyle lavabolu modellerde yer bulunan temiz ve atık su tesisat ve armatürleriyle kullanıma hazır sunuluyor.

Büyük Futbol Kulüplerinin Stor mağaza tercihi

Karmod CTP kabinler İngilizlerin Futbolda dev markası Manchester United’in ve Fransız devi Paris Sent Germain’in bilet – kombine kart satışıyla beraber kurumsal markalı ürünlerini satışa sundukları stor mağaza olarak tercih edildi. Yine sağladığı ulaşım ağıyla Avrupa’nın dev otobüs taşıma markası Flixbus’ın bilet satış kabin tercihi de yine Karmod’dan yana oldu.

Karmod kabin elektronik bilet satıştan büfeye, stor mağazacılıktan farklı ticari mekanlara yönelik hazırladığı kabinleriyle dünyanın tercihi.