Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Fransa Paris'te Flixbus Otobüs Bilet Satış Kulübesi

Kullanım Amacı Flixbus Otobüs İşletmesi Bilet Satış Noktası
Yapı Modeli CTP Polyester Kabin
Yapı Adedi 1
Toplam Metraj 215x270
Proje Yılı 2017
Kullanılacak Bölge Paris, Fransa
Tamamlanma Zamanı Kullanıma Hazır Sunum
Şu anda 65 misafir bu projeyi inceliyor

Karmod, otobüs yolcu taşımacılığında Avrupa'nın önde gelen şirketlerinden Flixbus'ın kullanımına özel bilet satış kabinleri üretti. İlk parti üretimi gerçekleştirilerek Fransa’ya gönderilen modüler kabin Flixbus'ın Paris’teki bilet satış noktalarında hizmet verecek.

Polyester kabin modeli kullanılarak hazırlanan bilet satış kabini Avrupa genelinde 20 farklı ülkede bin noktaya hizmet veren Flixbus için müşterilerine pratik kanaldan ulaşmak için yeni bir deneyim olacak. Firmanın farklı ülkelerde bulunan hizmetlerini kolaylaştırmak için bu kabinler şehir meydanlarına pratik şekilde yerleştirilerek hemen devreye alınabilecek.

Kurumsal Kimlik Konseptini Yansıtmanın En Kolay Yolu Polyester Kabin

Karmod polyester kabin, pütürsüz parlak yüzeyiyle kurumsal kimlik uygulamalarını kolaylaştırarak firmalara aynı zamanda yeni bir reklam mecra kazandırıyor. Flixbus için hazırladığımız modüler kabin yapımızda 215x270 model tercih edildi. Bilet satış büfesinin dış yüzeyi tamamıyla otobüs işletmesinin kurumsal renklerinde reklamla kaplandı. Yapı kurumsal kimliğe kolaylıkla dönüştürülerek dışarıdan bakıldığında oldukça şık bir görünüm kazandı.

Polyester büfe kabinin ön cephesinde satışın yapıldığı pencere alanı ile sağ ve solda yer alan diğer küçük pencerelere özel amortisörlü panjur uygulaması gerçekleştirildi. Bu uygulamayla bilet satış büfe kabininin açma ve kapaması kolaylaştırılarak yapı güvenliği de sağlanmış oldu. Kabin altına forklift yardımıyla transferi kolaylaştırma adına Karmod yapılara özgü özel taşıma aparatı yerleştirildi. Bu aparatla hem ürünün yer değiştirmesi pratikleştirildi hem de yapının düzgün bir zemine yerleşimi sağlanmış oldu. Ön cephede gece çalışmalarında hizmeti kolaylaştırmak üzere iki adet aydınlatma armatürü yerleştirildi.

Daha önce Manchester United ve Paris Saint Germain kulüplerinin bilet satış kabinlerini üretmiştik. Şimdi de Flixbus otobüs işletmesinin bilet satış kabinlerini üretiyoruz. Firma Avrupa'da 20 farklı ülkede bin noktada hizmet vererek her gün 100 bin durağa yolcu transferi gerçekleştiriyor. Proje kapsamında ilk parti üretim yapılan bilet satış kabinlerinin Paris'te kullanımına başlandı. İleriki aşamada firmanın hizmet verdiği 20 ülkede çok sayıda noktaya ürettiğimiz kabinler yerleştirilecek.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz