Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Manchester United | Stor Satış Mağazaları

Kullanım Amacı Old Traford Stadı Bilet Satış ve Kurumsal Ürün Satış Mağazaları
Yapı Modeli CTP Sistem Kabin
Yapı Adedi 12 Adet (215x215 ve 215x270)
Toplam Metraj 60 m²
Proje Yılı 2011
Kullanılacak Bölge Manchester, İngiltere
Tamamlanma Zamanı Kullanıma Hazır Sunum
Şu anda 82 misafir bu projeyi inceliyor

Bugün Manchester’deyiz…

Modüler sistem CTP polyester kabin ürünlerimizdeki liderliğimizi kulüp stor mağazacılığına kazandırdığımız yapılarla yükseltmeye devam ediyoruz. Modüler kabinlerimiz Dünyanın önde gelen futbol kulüplerinden Manchester United kulübünün stor mağazaları için tercih edildi. Proje kapsamında ürettiğimiz 12 ayrı yapı kulübün maçlarını oynadığı Old Trafort stadyumunun çeşitli noktalarına yerleştirilerek hizmet vermeye başladı. Karmod Büfe Kabin, Old Traford’da Bilet Satış ve Kurumsal Ürün Satış Mağazaları olarak kullanılıyor.

 

Stor mağaza kabinleri kulübün kurumsal kimliğiyle kaplandı

Projeye özel ürettiğimiz bilet ve kurumsal ürün satışının yapılacağı stor mağaza kabinleri kulübe ait kurumsal renklerin ağırlıkta olduğu dijital uygulamalarla kaplandı. Dijital kaplama uygulamalarıyla stadyumla bütünleşen Karmod büfe kabin adeta kurumsal kimliğin bir parçası haline gelmiş durumda.

 

CTP sistemli duvar ve çatı panelleriyle Karmod büfe kabin sıcak veya soğuk iklim ayırt etmeksizin yüksek izolasyon içeriyor. Yalıtım özelliği yapı içerisinde nemden uzak konforlu bir satış ortamı hazırlıyor. Duvar panellerine monte edilen özel raf sistemiyle kurumsal ürünlerin stor mağaza sunumuna oldukça ergonomi kazandırıyor. Satış büfesinde önde yer alan pencere alanı motorlu panjur sistemiyle pratik şekilde kapatılarak mağazanın açılış ve kapanışını kolaylaştırıyor.

 

Dev spor kulüplerinin stor mağaza tercihi olduk

Üretimini gerçekleştirdiğimiz modüler kabinler Manchester United kulübünün kullanımıyla diğer kulüplerin de dikkatini çekti. Fransız kulübü PSG Paris Saint Germain ile İspanyol Barcelona Futbol Kulübü ürünlerimizi tercih eden futbol markalar arasında öne çıkanlar. Modüler büfe kabinlerimiz kullanıma hazır konseptiyle kulüp gelirlerini artırmak isteyen takımlar için çok önemli kazanma fırsatı oluşturuyor. Forma, atkı, eldiven başta olmak üzere kulübe ait kurumsal ürünler stad çevresiyle şehrin işlek alanlarına yerleştirilecek kabin stor mağazalarıyla taraftarlarla kolayca buluşturularak kulübe gelir elde edilebilir.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz