Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Negmar Eskihisar – Tavşanlı (Yalova) Feribot İskelesi Kabinleri

Kullanım Amacı Negmar Feribot İşletme Binası ve Bilet Satış Kabinleri
Yapı Modeli Metropol Kabin
Yapı Adedi 8 Adet
Toplam Metraj 22 m²
Proje Yılı 2013
Kullanılacak Bölge Eskihisar, Gebze, Kocaeli, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 4 Gün
Şu anda 88 misafir bu projeyi inceliyor

Negmar Eskihisar Yalova Feribotu Bilet Satış Kabinleri

Eskihisar – Yalova (Tavşanlı) arasında arabalı feribot seferleri düzenleyen Negmar Denizcilik için bölge ofis ve bilet satış gişeleri inşa ettik. İlk kez 2013 yılında İstanbul Lines ismiyle arabalı vapur seferlerine başlayan firma bugün Negmar ismiyle 7/24 hizmetlerine devam ediyor.

Negmar için Karmod uzmanlığıyla inşa edilen yapılarda Metropol yapı sistemi kullanıldı. Proje kapsamında her biri 99 m2 büyüklükte iki ayrı ofis binası ile 150x250 ebatında  adet bilet satış gişe kabininin üretimi gerçekleştirild. Aynı büyüklükteki yapıların yarısı Eskihisar iskelesine, diğer yarısı da Yalova (Tavşanlı) iskelesine yerleştirildi. Her iki iskelede 1 adet iki katlı ofis binasıyla 3 adet bilet satış gişesi konumlandırılarak iskele yapı ihtiyaçları en iyi şekilde karşılandı.

Negmar Eskihisar ve Tavşanlı Ofis Binaları

Karmod’a özgü Metropol yapı sistemiyle birleşimli projede inşa edilen ofis binası iki katlı planda tasarlandı. Karmod modern fabrika tesislerinde ön üretimi gerçekleştirilen Metropol üniteleri Negmar’ın Tavşanlı ve Eskihisar iskelelerine yola çıkarıldı. Aynı gün sahada hazır edilen Karmod uzman kurulum ekibince 99 m2 büyüklükteki dfis binasının inşasına başlandı. Üniteler tırlar üzerinden vinç yardımıyla indirilerek projedeki yerlerine konuldu ve montajlandı. İki yöndeki iki ayrı ofis binasının toplam kurulum süresi 4 günde tamamlandı. 4 günün sonunda Negmar iskelelerinin hizmet ofisleri hazır hale getirildi. Ofis planında giriş katta bir lobi ile mutfak alanı yer alıyor. Üst katta liman işletme müdürü için hazırlanmış çalışma odası bulunuyor.

Feribot İskelesine Özel Bilet Satış Kabinleri

Negmar Denizcilik işletmesi Eskihisar – Tavşanlı iskeleleri yapı projesi kapsamında hazırlanan yapılardan altısı da bilet satış kabinlerinden oluşuyor. Her iki iskeleye üçer adet bilet satış kabini yerleştirildi. 150x250 cm büyüklükteki özel bilet satış kabinlerinin üretiminde yine Karmod Metropol yapı sistemi kullanıldı. Modern mimarideki bilet satış kabinleri iskel alanında feribotlara ergonomik geçiş sistemiyle yerleştirildi. Hazır fabrika üretim konseptiyle araçtan indirildiği anda hizmete hazır hale getirildi.

Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş.

Negmar Denizcilik Yatırım A.Ş., ‘Yerli ve milli’ mottosuyla hizmet veriyor. Firma 2013 yılından bugüne 220 gişilik dev kadrosuyla Eskihisar – Tavşanlı arasında hiç ara vermeden 7/24 esasıyla hizmet veriyor. Eskihisar-Yalova (Tavşanlı) hattında hızlı, rekabetçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla yolcularına hizmet sunuyor. Negmar iskelelerinde yükleme ve tahliye işlemleri de dahil olmak üzere ortalama her 15 ila 20 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. Eskihisar – Tavşanlı hattında feribotların ortalama sefer süresi 25 dakika sürmektedir.

Negmar, seferlerini feribot taşımacılığında yeni teknolojilerle donatılmış 12 Knot hızında ve 100 araç kapasiteli Bahariye, Selimiye, Muradiye, Hamidiye, Aziziye ve Erdeniz olmak üzere 6 adetlik filoyla gerçekleştiriyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz