Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Galatasaray Nef Stadyumu Güvenlik Kabini

Kullanım Amacı Nef Stadyumu Güvenlik Kabini
Yapı Modeli CTP Kabin
Yapı Adedi 6 Adet / 150x215
Toplam Metraj 20 m²
Proje Yılı 2011
Kullanılacak Bölge Sarıyer, İstanbul, Türkiye
Şu anda 80 misafir bu projeyi inceliyor

Karmod Kabin Nef Stadyumunda

Karmod dünya markası futbol kulüplerinin güvenlik kabini tercihi olmayı sürdürüyor. Ülkemizin dünyaca tanınan klüplerinden Galatasaray Futbol Klübünün Aslantepe’de bulunan Nef Stadyumunun güvenlik kabinlerinde dünya markası Karmod tercih edildi.

Nef Stadyumunda Tam Güvenlik

Stadın her yönündeki güvenlik noktalarına yerleştirilen Karmod kabinler stad güvenliğini sağlayan ekiplerce kullanılacak. 150x215 ölçüdeki 6 ayrı güvenlik kulübeleri sevk edildiği gün yerlerine konularak kullanıma hazır hale getirildi. Karmod CTP teknolojili kabin yapısal üstünlüğünün yanı sıra kullanım ergonosiyle de en üstün özelliklere sahip. Stadyum gibi anlık insan hareketlililğinin çok yoğun olduğu kullanım yerlerinde güvenlik personelinin işini kolaylaştırıyor. Her yönde en iyi seyir konforu sunarak güvenlik personelinin işini en iyi şekilde yapmasına büyük katkı sağlıyor.

Zorlu İklim Koşullarında Güvenlik Presonelinin Yanında

Karmod bekçi kulübeleri CTP kabin teknolojsiyle üretiliyor. Duvar panelleri içerisine yüksek dansite yoğunluğunda poliüretan enjekte edilen kabin zorlu iklim koşullarında bile en iyi yalıtım performansı sunuyor. Kış aylarında oynanan gece liğ maçları veya Avrupa kupası maçları esnasında stadın etrafında konumlandırılan bölgelerinde görev alan personele sıcak ortam hazırlıyor. Karda, yağmurda, sert esen rüzgarda kulübe içerisinde görev yapmak Karmod kabinle kolaylışıyor.

Manchester, PSG, Barcelona Dev Kulüpleri Kurumsal Ürün Satış Mağaza Tercihi Karmod

Karmod 1986’dan bugüne üretim tecrübesi ve gerçekleştirdiği yatırımlarla bugün ürünleri dünyanın 130’u aşkın ülkesinde güvenle kullanılan lider markadır. Son derece ergonomik plan ve estetik tasarımlarıyla Karmod kabin ürünleri İngilizler’in dev klübü Manchester United’in Oldtraford stadında da kulübün markalı ürünlerinin satış noktası olarak kullanılmaya başlanmıştı. PSG Paris Saint Garmain ve Barcelona Karmod kabin ürünlerini tercih eden dev kulüpler arasına yer arıyor.Manchester United, PSG ve Barcelona bilet satış ve markalı ürünlerini taraftarlarıyla buluşturmada Karmod kabin ürünlerini kullanıyor.

Dev kulüpler için modern bir yapıda kulüp kurumsal ürünlerini en pratik şekilde buluşturmak son derece avantajlı. Beton gibi çevreyi deforme eden malzemelere gerek kalmadan Karmod CTP kabin stor mağazalar şeklinde stad etrafına yerleştirilebiliyor. Aynı gün kurumsal ürünler taraftarlarla buluşuyor.

Türk Telekom Arena’dan Nef Stadyumuna

Galatasaray klübünün maçlarını oynadığı stadyımı ilk olarak Türk Telkom Arena Stadı adıyla Ocak 2011 yılında hizmete girdi. Yeni stadın ilk açılışı 15 Ocak 2011 tarihinde oynanan Galatasaray – Ajax maçıyla gerçekleşti. İlerleyen yıllarda Sarıyer Huzur Mahallesi Metin Oktay Caddesi üzerindeki Ali Sami Yen Spor Kompleksinde yer alan satyumun ismi Nef Stadyumu olarak değişti.

Galatasaray yeni stadın yapımından önce maçlarını Mecidiyeköy’de bulunan tarihi Ali Sami Yen Stadında yapıyordu. Klüp Ali Sami Yen Stadındaki ilk maçını da 24 Eylül 1944 yılında Süleymaniye maçıyla yapmıştı. Nef Stadyumunun açılışı sonrası tarihi Ali Sami Yen stadyumu yıkıldı.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz