Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Halk Ekmek Satış Büfesi Tercihi Karmod

Kullanım Amacı İstanbul Halk Ekmek Satış Büfesi
Yapı Modeli CTP Kabin
Yapı Adedi 150 Adet
Toplam Metraj 1.052m²
Proje Yılı Süregelen
Kullanılacak Bölge İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 7 Gün
Şu anda 88 misafir bu projeyi inceliyor

Büfe Kabinlerimiz İstanbul Halk Ekmek Satış Noktalarında

Günlük 2 milyon adet hijyenik ve ekonomik ekmek üretimiyle Türkiye’nin en büyük ekmek üreticisi konumunda olan İstanbul Halk Ekmek A.Ş.’nin (İHE) ekmek satış büfe kabinlerini üretiyoruz. İstanbul genelinde çok sayıda ekmek satış noktasında kullanılmakta olan ekmek büfe kabinleri estetik tasarımı, hijyenik iç mekanı ve pratik kullanımıyla dikkat çekiyor.

Karmod’un İHE için özel olarak tasarlayıp ürettiği büfe kabinler yüksek kalitesi ve koku yapmaz özelliğiyle benzerlerinden ayrılan önemli üstünlüklere sahip. Üretimde kullanılan tüm aksesuar ve yardımcı malzemeler kalite belgeli ürünlerden tercih edilen Karmod’un Halk Ekmek Büfe kabinleri ekmek sunumuna özel raf sistemi uygulanarak kullanıma hazır sevk ediliyor. Teslim edildiği anda hizmet vermeye başlıyor.

Ekmek İçin En Sağlıklı Kabin Karmod

Karmod büfe kabinler parlak yüzeyli koku yapmaz panel sistemine sahip olup ekmek satışında önemli kriterlerden hijyen şartlarını en iyi şekilde karşılar. Kabin panelleri özel fırınlama teknolojisiyle hazırlandığından soğuk veya sıcak iklim şartlarında kabin içerisindeki ısı yoğunluğunu en iyi şekilde muhafaza eder. Yalıtım üstünlüğüyle yaz sıcağında bile ekmek satışı yapan personele serin bir ortam sağlar. Sağladığı iklimlendirme kolaylığıyla ekmeklerin bozulmadan üretimde önerilen saklama koşullarında muhafaza edilmesine yardımcı olur.

Büfe kabin ekmek satışına özel ön hareketli satış camıyla müşterilere alış veriş kolaylığı sağlar. Hareketli cam pratik kullanımdadır. Hareketli cam yüksekliği satış personelinin kullanım ergonomisini en iyi karşılayacak şekilde özel yükseklikte tasarlanmıştır.

İstanbul Halk Ekmek ürün çeşitliliği dikkate alınarak tasarlanan büfe kabin içi satış raflarında da ergonomik ürün sergilenmesi hedeflenmiştir. Standart normal ekmekle beraber onlarca çeşit unlu mamul çeşidi müşterinin kolayca görebileceği şekilde tasarlanmıştır. Raflar kabin panelleri üzerine özel klipslerle bağlantılanmıştır. Ürün sunumu ve para alışverişinin yapıldığı tezgah banko yine kullanım ergonomisiyle öne çıkmaktadır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz