Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Turizm Konut Projesi, Kinşasa – Kongo Demokratik Cumhuriyeti

Kullanım Amacı Toplu Konut
Yapı Modeli Prefabrik Panel Sistem
Yapı Adedi 1200 Adet
Toplam Metraj 73.200m2
Proje Yılı 2019
Kullanılacak Bölge Kinşasa – Kongo Demokratik Cumhuriyeti
Tamamlanma Zamanı 90 gün
Şu anda 99 misafir bu projeyi inceliyor

Afrika’da dev bir Toplu Konut Projesi daha;

Kongo’ya 3 ayda 1200 Toplu Konut ürettik.

Karmod, Afrika lokasyonunda konut açığı sorununa çözüm getirecek önemli bir projeye daha imza attı. Karmod Afrika kıtasının orta bölümünde yer alan Kongo Demokratik Cumhuriyeti’nde 1200 konutluk dev bir prefabrik konut projesi daha gerçekleştirdik. Konut projesi kapsamında toplam 1200 adet konutun üretimi gerçekleştirildi. Karmod 2013 yılında da Irak’ın Başkenti Bağdat ve Kut şehirlerine 7 ayda bin 884 konut üretmi gerçekleştirdiği proje sonrası önemli bir toplu konut projesine daha imza atmış oldu. Irak projesi dünyada tek seferde gerçekleştirilen en büyük Prefabrik Toplu Konut Projesi olma özelliğine sahip olmuştu.

Kongo toplu konut projesi kapsamında ürettiğimiz hazır evler Başkenti Kinşasa ve ülkenin doğusunda yer alan Mbuji Mayi şehirlerinde gerçekleştirildi. İki etap halinde inşa edilen konut projesinin birinci etabında 900 konutun üretim ve kurulumu tamamlandı. İkinci etapta ise 300 konut daha hazırlandı. Projede tek ve iki katlı iki konut modeli kullanıldı. Tek katlı konut 900 adet iki katlı konut ise 300 adet olarak üretim yapıldı. 2+1 daire planına sahip tek katlı prefabrik evler 51 metrekare büyüklükte. 2+1 kullanım planındaki iki katlı prefabrik ev ise 91 m2 büyüklüğe sahip.

Karmod yeni nesil prefabrik yapı sistemiyle üretilen evler deniz yoluyla Konga’ya gönderilerek buradan kurulumun yapılacağı Kinşasa ve Mbuji Mayi şehirlerine transfer edildi. Her iki şehirde de süpervisor ekiplerimizin liderliğinde bölgesel iş gücünün de katılımıyla konutların kurulumu kısa sürede tamamlanarak modern şehirler hazırlandı.

Karmod Ev, uzun yıllar kullanım ömrü, teknolojik hızlı üretim sistemi, kolay nakliye ve yerinde kısa sürede kolay kurulumu gibi öne çıkan üstünlükleriyle yatay mimaride toplu konut projelerine en önemli çözüm getiriyor. Bu durum özellikle inşaat imkanlarının maliyetli ve sınırlı olduğu konut açığı yüksek Afrika ülkelerine büyük kolaylık ve avantaj sağlıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz