Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik yapılar alanında yaptığınız kaliteli üretimlerle, tüm hizmet sektörlerine yeni seçenekler sunuyoruz. Projelerimiz arasında, prefabrik oteller, hastaneler ve çeşitli sosyal tesisler yer alıyor.

Otel gibi tesislerde en büyük ihtiyaçlardan birisi çamaşırhanelerdir. Yapı sistemine uygun olarak çamaşırhane ekipmanları kullanarak yapıların büyüklüklerine göre çamaşırhane projelerini hazırlıyoruz.

Türkiye genelinde, estetik ve dayanıklı prefabrik projeleri hazırlayarak, kişi ve kurumların yapı ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Çamaşırhane projelerimizi, kurulum yapılacak olan yere göre özel hazırlıyor, sağlam yapılar inşa ediyoruz.

Prefabrik Çamaşırhane

Satılık Çamaşırhane

Prefabrik çamaşırhane projeleri geliştiriyor ve genel kullanıma uygun olacak şekilde üretimlerimizi yapıyoruz. Otellerde çamaşırhane büyük ihtiyaçtır. Satılık çamaşırhane seçenekleri sunduğumuz için oteller ya da farklı tesisler, ihtiyaçlarına uygun çamaşırhanelere hemen sahip olabiliyor.

Satılık çamaşırhanelerimiz için kurulum dahil fiyat seçenekleri sunuyoruz. Fiyat bilgilerimizi inceleyenler, uzun ömürlü, kaliteli, kolay kurulum yapılabilen prefabrik yapılarımıza anında sahip olabilecektir.

Çamaşır Ve Ütü Konteyneri

Hizmet kategori bölümümüzde, çamaşır ve ütü evi konteyner sistemleri hakkında gerekli bilgileri sunuyoruz. Çamaşırhane için kullanıma hazır sunduğumuz konseptlerle tüm müşterilerimize pratik çözümler sunuyoruz.

Özel olarak tasarlanan konteyner yapılar içerisinde, özel menfeze su kanalları, ihtiyaç duyulan tüm su ve elektrik tesisat sistemleri bulunuyor. Çamaşır ve ütü konteyneri projelerimiz 3x7 m standartlarında hazırlanıyor. Farklı büyüklüklerde taleplerde bulunanlar için özel proje hazırlayarak konteyner üretimlerini yapıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Çamaşırhane

Prefabrik yapılarda çelik konstrüksiyon kullanıyor ve dayanıklı, sağlam yapılar üretiyoruz. Çamaşırhane açmak isteyen müşterilerimizin taleplerini dinliyor, ihtiyaçlarına göre projeler hazırlıyor ve model seçeneklerini kendilerine sunuyoruz.

Çelik konstrüksiyon yapılarımızın kurulumu kolay olduğu için uzman ekiplerimiz, büyük ölçülerdeki çamaşırhanelerin kurulumunu bile en fazla üç gün içerisinde tamamlıyor ve teslim ediyor. Duvar ve çatılarda panel bloklar kullanıyor, çamaşırhanelerin modern yapılar olmasını sağlıyoruz. Çamaşırhane için gerekli olan tüm tesisatın özenle tasarlanmasını, havalandırma sisteminin kurulmasını da sağlıyoruz.

Çamaşırhane İşletme

Çamaşırhane Planı

Prefabrik yapılar için planlamalar, yapıların kullanım amaçlarına göre gelişmiş sistemler ve modern yöntemler kullanılarak yapılıyor. Çamaşırhane sistemleri ve tüm yapı özellikleri göz önünde bulundurularak planlarımızı hazırlıyoruz.

Çamaşırhaneler daha çok tek katlı ve belirli genişlikte olan yapılardır. Planlarımızda, çamaşır makinelerinin olduğu yer, kirli çamaşır bölümü, ütü bölümü gibi alanlara yer veriyoruz. Çamaşırhanelerde kullanılacak olan tüm tesisat sisteminin, zemin ve duvar yapı sistemlerinin nasıl olacağı, kalite özellikleri, hazırladığımız projelerde detaylı olarak gösteriliyor. Planlarımıza uygun üretimler yapıyor ve kaynaksız montaj işlemleri uygulayarak sağlam yapıların kurulmasını sağlıyoruz.

Çamaşırhane İşletme

Çeşitli kesimlere hizmet vermek için çamaşırhane işletmek isteyenler, prefabrik kurulumlar sayesinde istedikleri sisteme daha ucuza sahip olabiliyor. Endüstriyel çamaşırhane projelerimizde, modern tasarımların yanı sıra ses ve ısı yalıtım özelliğine de önem veriyoruz.

Uzman ekiplerimiz, çevresel şartları inceleyerek, kurulum yapılacak yere göre çalışmalarını yapıyor. Çamaşırhane işletmek isteyenler, kullanacakları makine sistemlerine ve belirledikleri kullanım alanlarına göre farklı büyüklükte çamaşırhane sistemlerini talep edebiliyor. Prefabrik tasarımlarımız, istenilen ölçü ve modellerde çalışmaların daha kolay yapılmasını sağlıyor.

Çamaşırhane hizmeti sunmak isteyenler, taleplerini ilettikten kısa süre sonra tesislerini çalıştırmaya başlayabiliyor.

Prefabrik Çamaşırhane Satılık

Otel Çamaşırhane

Otel yapıları için hazırlamış olduğumuz projelerin tümünü en kısa sürede tamamlıyoruz. Otel yapısını tamamlarken, diğer hizmet bölümleri içinde ayrı projeler hazırlıyoruz. Otel çamaşırhane bölümü için uzman ekiplerimiz çalışıyor ve otelin büyüklüğüne, kapasitesine göre en uygun projeyi hazırlıyor.

Prefabrik otel çamaşırhanelerini hızlı bir şeklide hazırlıyor ve kısa sürede kurulumunu yaparak hizmet vermeye başlamasını sağlıyoruz. Sektördeki deneyimlerimizle, hazırlanan prefabrik çamaşırhanelerin kurulumlarını, üç gün gibi kısa bir sürede tamamlıyoruz.

Endüstriyel Çamaşırhane

Prefabrik çamaşırhane projelerimiz, tüm endüstriyel alanlara uyumlu olacak şekilde tasarlanıyor. Endüstriyel amaçlı çamaşırhane açmak isteyen müşterilerimizin taleplerine uygun projeler hazırlıyoruz.

Çamaşırhane olarak hizmet verilmek istenen yapılara ihtiyaç duyanlar, firmamızla iletişim kurarak uzun ömürlü, kolay kurulum ve ekonomik olan prefabrik yapıları talep edebiliyor. Demonte olarak hazırlanan prefabrik çamaşırhane yapı malzemelerini, Türkiye’nin her yerine taşıyor ve uzman ekiplerimizle kurulum yapıyoruz. Çamaşırhane sahibi olmak ve işletmek isteyenler, kurulum sonrasında hizmet vermeye başlayabiliyor.

Çamaşırhane Planları

Profesyonel Tasarım Ve Uygulama Çalışmaları

Prefabrik yapılar alanında lider firma olmaya çalışıyor, çağın gereklerine uygun profesyonel çözümler sunuyoruz. Otel, okul ya da farklı endüstriyel amaçlı çamaşırhanelerin kurulumu için modern tasarım çalışmaları yapıyoruz.

Müşterilerimiz, tasarım ve uygulama çalışmalarınızı inceleyerek, ihtiyaçları olan çamaşırhaneler için taleplerini firmamıza iletebiliyor. Prefabrik yapılar üzerine yaptığımız çalışmalarla sektörün lider kuruluşu olarak Türkiye ve yurtdışı piyasalara hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

Prefabrik çamaşırhane kurulumlarında sunduğumuz uygun maliyet seçenekleri, müşterilerimizin sağlam, dayanıklı ve sağlıklı yapılara sahip olmasını sağlıyor. Çamaşırhane projeleri ile hazırlamış olduğunuz modelleri sunarak, yerine göre en uygun yapı modelinin seçilmesine yardımcı oluyoruz.

Prefabrik Çamaşırhane Binaları Sıkça Sorulan Sorular