Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Taşınabilir Tuvalet ve Duş Ünitesi 150x390

  • Genişlik 1,5 m
  • Derinlik 3,90 m
  • Yükseklik 2,45 m
  • Ağırlık 600 kg
Şu anda 63 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Seyyar Wc Banyo Kabini

Kullanıma hazır ünite çeşitleri ile satışa sunulan seyyar wc banyo kabini istediğiniz özel ölçülere ile sizlere pratik bir çözüm sunuyor. Acil ihtiyaçlarınızda kısa süre içerisinde teslim alabileceğiniz bu yapılar hem dünya üzerinde hem Türkiye’nin 81 ilinde kullanılıyor. Konser alanları, halka açık olan piknik alanları, şantiye, okullar ve ofislerde kullanılan bu yapılar prefabrik sektörünün en çok tercih edilen yapılarıdır. Uygun fiyatlı, uzun ömürlü kullanım sağlaması ve dayanıklı yapısı ile istediğiniz tüm noktalara uyum sağlıyor. Konforlu yapıları ile özellikle kurumların ilk tercihleri olan bu prefabrik seyyar wv banyo kabini insan sağlığına uyumlu olan ve tüm kullanılan malzemeleri onay alınarak döşenen malzemelerden oluşuyor. Steril ortamlarda alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanan prefabrik seyyar wc banyo kabini, farklı kullanımlara da sahiptir. Örnek olarak gösterilecek olur ise sizler farklı noktalarda da seyyar wc banyo kabinlerini kullanmak isterseniz taşınabilir olanlarını tercih edebilirsiniz. Bir diğer seçenek ise düz bir zemin üzerine inşa edilebilen prefabrik seyyar wc kabinleridir. Su tesisatı, elektrik, banyo ve wc aksesuarları gibi önemli olan tüm detaylar hazır olarak teslim edilir. Bu işlemler için sizlerden ekstra herhangi bir ücret talep edilmez.

Seyyar Wc Banyo Kabini Özenle Üretiliyor

Klasik yapılara göre hem farklı hem de pratik olan seyyar wc banyo kabinleri kurulum yapılacak olan alanlara ayrı bir modernlik katıyor. Özenle hazırlanan bu yapılar kolay kullanımı ve kurulumu ile sizlere hizmet veriyor. Seyyar wc banyo kabini yaptırmak isteyen kullanıcıların en çok sorduğu sorulardan bir tanesi atık gider merkezinin nereye konumlandırıldığıdır. Her detayı tek tek düşünülerek belirli bir proje dahilinde hazırlanan seyyar wc banyo kabini atık gider borusu, kanalizasyon merkezine bağlanarak sizlere kalıcı çözümler sunuluyor. Kanalizasyon merkezinin bulunmadığı noktalarda ise fosseptik çukuru hazırlanarak tüm giderler o noktaya bağlanıyor. Hem temiz hem de sizleri uğraştırmadan hazırlanan bu yapılar fabrikalarda hazırlanarak kurulum yapılacak olan alanlara yönlendiriliyor. Kaliteden ödün verilmeden istediğiniz yapı kolaylıkla hazırlanıyor. Yüksek maliyetli yapılar yerine prefabrik seyyar wc banyo kabini tercih ederek modern bir yapı oluşturabilirsiniz.

Seyyar Wc Banyo Kabini Profesyonel Kişiler İle Hazırlanıyor

Seyyar Wc banyo kabini profesyonel kişiler tarafından kusursuz bir şekilde hazırlanıyor. Dünya üzerinde seyyar WC banyo kabinlerini en çok satan firma Karmod en iyi wc banyo kabinlerine şimdi göz atın. Uygun fiyata ve yüksek kaliteli seyyar wc banyo kabini yaptırarak sizler de ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler