Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Seyyar Tuvalet ve Duş 270 X 270

  • Genişlik 2,7 m
  • Derinlik 2,7 m
  • Yükseklik 2,45 m
  • Ağırlık 800 kg
Şu anda 66 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Portatif Wc Kabin Fiyatları

Prefabrik sektörünün en çok talep gören yapılarından bir tanesi portatif wc kabinlerdir. Hem taşınabilir hem de yerine montajlanabilen yapıları ile her sektöre ve iş koluna hitap eden portatif wc kabinler oldukça uygun fiyatlar ile kullanıcılar ile buluşuyor. Portatif wc kabin fiyatları tercih etmiş olduğunuz modele göre belirlense de piyasa üzerinde yer alan diğer yapılara göre yaklaşık olarak %80 daha uygun fiyatlıdır. Örnek olarak gösterilecek olur ise inşaat malzemelerinde meydana gelen fiyat artışları en ufak bir yapının dahi fiyatının  %100 oranında artmasına neden oldu. Bu nedenle kurum ve kuruluşlar bütçelerinin aşılmadan ihtiyaç duyduğu yapılara kavuşabilmesi için farklı alternatifleri değerlendirmeye başladı. Bu alternatifler arasında en çok tercih edilen ve araştırılan yapılar arasında yer alan prefabrik yapılar her geçen gün gelişen farklı özellikleri ile ön plana çıkıyor. Sizler de sunmuş olduğu avantajlara sahip olmak ve her alanda kullanabileceğiniz portatif wc kabin  fiyatları ile kusursuz bir yapı inşa etmek isterseniz prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz.

Portatif wc kabin personellerinizin uzun süreli işlemlerde, şehir dışı çalışmalarında ihtiyaçlarını giderebilmesi için mutlaka yaptırılması gereken portatif wc kabinler, istediğiniz boyutlarda inşa edilebiliyor. İster çift kabinli wc kabin, isterseniz de tek kabinli wc kabin yaptırabilirsiniz. Bu yapıları yaptırmaya karar verdiğinizde personel sayınızı baz alarak bu sayılara göre yapılarınızı yaptırabilirsiniz.

Portatif Wc Kabinler Kolay Kurulumları İle İstediğiniz Her Bölgede

Portatif wc kabinler düz bir zemin üzerine inşa edilmesinden dolayı ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanılabiliyor. Kullanımı dünyanın dört bir yanına yayılan prefabrik portatif wc kabinler Türkiye’nin farklı noktalarında da kullanılabiliyor. Portatif wc kabinler, kurulum yapıldığı alanlara göre kurulum şekli değişkenlik gösterebiliyor. Portatif wc’lerin gider boruları özenle bulunduğu alana inşa ediliyor. Böylelikle gider konusunda herhangi bir problem olmadan rahatlıkla kullanabilmeniz sağlanıyor. Tüm aşamalar özel üretim tesislerinde ve programlarda ayarlanıyor. Tüm detayları ve parçaları hazırlandıktan sonra nakliye araçları ile kurulum yapılacak olan alanlara yönlendiriliyor. Bu aşamalar sonrasında 2 iş günü içerisinde kurulumlar yapılıyor. Wc aksesuarları, zemin döşemesi gider boru ayarlaması, elektrik ve su tesisatı gibi tüm işlevler hazır olarak sizlere sunuluyor. Sizler de bu yapı seçenekleri ile her detayı hazır bir yapıya sahip olmak isterseniz prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz.

Portatif Wc Kabin Fiyatları Nelerdir?

Üretici fabrikadan özel portatif Umumi wc Kabini ihtiyaca göre atık yöntemine uygun septik atık su tanklı ve temiz su deposuyla ekonomik wc kabini sunuyor. Portatif wc kabin fiyatları ile dilerseniz uygun seçeneklerden yararlanarak yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler