Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polietilen Seyyar Tuvalet ve Duş

  • Yükseklik 2,25 m
  • Genişlik 1,15 m
  • Derinlik 1,12 m
Şu anda 82 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Polietilen Seyyar Tuvalet Fiyatları

Polietilen seyyar tuvalet sahip olduğu atık depolama tankı ve temiz su deposu ile ihtiyaçların karşılanmasına destek oluyor. Modern görünümleri ve çok yönlü kullanım şekilleri ile herkesin ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olan polietilen seyyar tuvalet birbirinden şık modelleri ile istediğiniz noktalarda kullanıma hazır hale geliyor. Polietilen seyyar tuvaletler uzun süreli kullanıma uygun olarak hazırlanıyor. Kullanım durumunuza göre sizlere ekstra maliyet çıkarmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz bu yapılar kısa süre içerisinde hazırlanabilme özelliği ile de kurum ve kuruluşların ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Kurum ve kuruluşlar bütçelerini aşmadan, uygun fiyatlı ve kaliteli yapılara prefabrikler ile artık daha da kolay bir şekilde sahip olabiliyor. Hem görünüm hem de zengin ürün çeşitliliği bakımından faydalar sağlayan polietilen seyyar tuvalet istediğiniz her noktaya kurulum yapılabiliyor.

Polietilen seyyar tuvalet fiyatları tercih etmiş olduğunuz modele göre belirleniyor. Yapımında kullanılan çelik konstrüksiyon malzemeler yapının dayanıklılığının artırılmasına neden olduğu gibi uzun yıllar herhangi bir masraf çıkarmadan rahat bir kullanım avantajı sunuyor. Polietilen seyyar tuvaletler, sahip olduğu su tankı ve temiz su deposu ile ihtiyaçların karşılanmasında destek sağlıyor. Sizler de seyyar tuvalet ihtiyacınızı prefabrikler ile karşılayarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Polietilen Seyyar Tuvalet Kolay Kurulumları İle Çevreye Zarar Vermiyor

Klasik betonarme yapılarda bir seyyar tuvalet inşa edebilmek için belirli bir metrekare kazı çalışması yapılması gerekir. Bu işlemler sonucunda hem çevreye ciddi zararlar verilir hem de inşaat atıkları meydana gelebilir. Prefabrik seyyar tuvaletlerde aynı durum söz konusu değildir. Türkiye’nin hangi bölgesinde yaptırılacaksa yaptırılsın kurulumları düz bir zemin üzerine inşa edilir. Ekstra hem inşaat kalıntıları ortaya çıkarmaz hem de çevreye zarar vermez. Aynı zamanda klasik yapıların teslimat aşamaları ve fiyat endeksi ortalama maliyetinizin üzerinde seyredebilir Ancak prefabrik yapıların belirlemiş olduğu fiyat politikası bütçenizi aşmadan maliyetlerinizin oldukça altında fiyatlarda yaptırabileceğiniz bir yapıdır. Dış kaplamasını dilediğiniz gibi inşa edebileceğiniz bu yapılarda istediğiniz modeli yaptırabilme seçeneğiniz bulunuyor. Belirlemiş olduğunuz modeli kolaylıkla yaptırabileceğiniz prefabrik yapılar ile sizler de kusursuz tasarımlara sahip olabilirsiniz. Polietilen seyyar tuvalet fiyatları uygun fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

Polietilen Seyyar Tuvalet Yenilikçi Tasarımları İle Sıklıkla Tercih Ediliyor

Türkiye'nin tek polietilen plastik seyyar tuvalet üreticisi Karmod, yenilikçi ve kaliteli mobil wc kabinleri ile her alanın ihtiyacını karşılıyor ve hemen teslim ediliyor. Polietilen seyyar tuvalet fiyatları ekonomik fiyatlara yaptırılabiliyor. Değişen ve gelişen modern çağa ayak uyduran prefabrik yapılar birbirinden şık seyyar tuvaletleri ile dikkat çekiyor. 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler