Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Engelli Wc Kabini 215 x 215

  • Genişlik 2,15 m
  • Derinlik 2,15 m
  • Ağırlık 540 kg
Şu anda 48 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Engelli Tuvalet Wc Kabini

Engelli tuvalet wc kabini halka açık alanlarda yaptırılan ve son dönemlerde birçok şirket tarafından da yapımı tercih edilen bir yapıdır. Gerek aksesuarları gerekse de kaliteli parçaları ile engellilerin rahat ve konforlu bir şekilde ihtiyaçlarını giderebileceğiniz bu tuvalet wc kabini, prefabrik yapılar ile birleşerek az maliyetli, yüksek kaliteli bir yapı sunuyor. İstenilen tüm ölçülere göre yapılabilen bu wc kabini şık ve modern görünümleri ile her yere kolaylıkla uyum sağlayabiliyor.

Prefabrik engelli tuvalet wc kabini yaptırmak isteyen kişilerin en çok sorduğu ve araştırdığı konulardan bir tanesi gider hatlarının ne şekilde konumlandırıldığıdır. Prefabrik yapılar özel programlarda bir proje dahilinde hazırlanır. Bu proje esnasında aksesuarların yerleri, gider hatlarının hangi noktalara konumlandırılacağı bellidir. Aynı zamanda engelli wc tuvalet kabinlerinin gider hattı kurulumları tercih ettiğiniz modele göre değişkenlik gösterebilir. Örnek olarak gösterilecek olur ise taşınabilir bir engelli tuvalet wc kabini yaptırmak isterseniz kendinden depolama tankları bulunan prefabrikleri tercih edebilirsiniz. Ancak uzun yıllar kalıcı olacak bir prefabrik tuvalet wc kabini tercih ederseniz kurulum esnasında fosseptik çukuru kazılarak giderler otomatik olarak bu noktalara bağlanır. Uzun yıllar problemsiz bir kullanım avantajı sunan bu tuvaletler birbirinden kaliteli aksesuarları ile ihtiyaçlarınızın giderilmesine olanak sağlıyor. Sizler de uygun fiyatlı ve modern bir yapı yaptırmak isterseniz prefabrik engelli tuvalet wc kabini tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Engelli Tuvalet Wc Kabinleri Pratik Çözümler Sunuyor

Prefabrik sektöründe yaşanan talepler insanların ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması amacı ile hem pratik hem de faydalar sağlayacak birçok farklı çözümler sunuyor. Bu çözümler arasında en önemli noktalardan bir tanesi tuvaletlerin her noktasının hazır olarak teslim edilmesidir. Tüm işlemler fabrikalarda hazırlanır ve kurulumları yapılır. Demontaj özelliği sayesinde istenilen tüm farklı noktalarda kullanılabilecek şekilde üretilir ve bu durumda sizlere ekonomik yönden faydalar sağlar. Hızlı ve programlı üretimleri sayesinde istediğiniz yapıya kısa süre içerisinde kavuşabilme şansınız vardır. Yaklaşık olarak en geç 10 iş günü içerisinde sizlere teslim edilen bu yapılar tercih ettiğiniz model ve ebata göre teslimat süresi değişkenlik gösterebiliyor. Pratik, hızlı ve ergonomik yapısı sayesinde sizlere faydalar sunan bu yapıları Türkiye’nin her noktasında kullanabilirsiniz.

Engelli Wc Tuvalet Kabini Tüm İhtiyaca Uygun Olarak Üretiliyor

Karmod, sektöründe en yetkin engelli wc kabin üreticisidir. Bu yapılar, engelli insanların kullanımına uygun şekilde geliştirilmiş olup, kullanım kolaylıkları sunmaktadır. Uygun fiyatlı bu wc kabin seçeneklerinden sizler de dilediğiniz model tuvalet wc kabini yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler