Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin WC 210x260 cm

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 2,10 m
  • Genişlik 2,60 m
Şu anda 61 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Hazır Tuvaletli Kabin

Her detayı ile sizlere hazır olarak teslim edilen bir yapıya sahip olmak için konteyner ya da prefabrik yapıları tercih edebilirsiniz. Bu yapılar her alana uyum sağlayan bir yapıdır. Düz bir zemin üzerine inşa edilen prefabrik ve konteyner yapıları kolay kurulumları ve kısa süre içerisinde teslimat garantileri ile sizlere hizmet veriyor. Hazır tuvaletli kabin, alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanır. Tamamen sizlerin ihtiyacınıza göre hazırlanabilen modelleri sayesinde herkese hitap eden hazır tuvaletli kabinler ister konser alanlarında, ister piknik alanlarında, ister bekçi kulübesinde, isterseniz de halka açık tüm alanlarda kullanabilme imkanınız bulunuyor. Özel üretim tesislerinde hazırlanarak satışa sunulan bu tuvaletli kabinler steril ortamlarda sağlığa uygun koşullar göz önünde tutularak oluşturuluyor.

Hazır tuvaletli kabin, farklı tasarımları ile hem modern, hem de şehrin mimari yapısına uygun ayarlanabiliyor. Hazır tuvaletli kabin içini ve dışını kaplama yaptırarak sade ve şık bir yapıya sahip olabilirsiniz. İstek ve arzuya göre polyester olarak da üretilebilen hazır tuvaletli polyester kabin, özel boyama yapılarak koku yapılmasını engeller. Polyester tuvaletli kabinlerde yer alan camlar kişilere özgüdür. İstenilen tüm cam seçenekleri kabin içerisinde tercih edilebilir. Yapının dış katmanlarında yırtılma, aşınma, çürüme ve benzeri problemler oluşmaz. TSE sertifikalı olan bu yapılar kaliteli malzemeleri ile istediğiniz her alanda kullanıma uygundur.

Hazır Tuvaletli Kabin Her Noktaya Kurulabiliyor

Hazır tuvaletli kabin seçeneklerinden yararlanmak isteyen kişi ve kurumların merak ettiği en önemli noktalardan bir tanesi bu tuvaletli kabinlerin her noktaya uyum sağlayıp sağlamadığıdır. Polyester özelliği bulunan hazır tuvaletli kabinlerde dış katmanlar +60 derece sıcağa ve -50 derece soğuğa karşı dayanıklıdır. Türkiye’nin tüm illerine uyum sağlayan bu yapılar kısa süre içerisinde kurulumları yapılarak sizlere teslim edilir. Polyester hazır tuvaletli güvenlik kabinler, pratik olmasının yanında hızlı sevkiyat, montajı kolay, ekonomik ve kaliteli çok sayıda modeller üreterek satışa uygun hale getiriliyor. Birbirinden farklı modern seçenekleri ile her bölgeye ve kişiye hitap eden bu yapıları tercih ederek düşük bütçeli bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Hazır Tuvaletli Kabinler Ekonomik Bir Yapıdır

Hazır tuvaletli kabinler ekonomik yapıları ile dikkat çekiyor. Her bütçeye ve her kişiye hitap eden bu yapılar sizlere ekstra bir maliyet çıkarmaz. Kurulum, nakliye, yer döşemesi, su tesisatı, elektrik tesisatı gibi tüm detaylar anlaşmış olduğunuz fiyatın içerisine dahildir. Maliyetlerinizi aşmadan ihtiyaçlarınızı gidermek prefabrik ve konteyner seçenekleri ile artık daha da mümkün.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler