Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Panel Kabin WC Duş 135x135 cm

  • Yükseklik 2,30 m
  • Derinlik 1,35 m
  • Genişlik 1,35 m
Şu anda 67 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Hazır Tuvalet Kabinleri Ankara

Tuvalet kabinleri halka açık tüm alanlarda kullanılan bir yapıdır. Özellikle piknik alanları, futbol sahaları, dinlenme ve sosyal tesisleri gibi alanlarda kullanılıyor. Özel olarak tasarlanabilen boyutları sayesinde istediğiniz tüm şekillere uygun olarak dizayn edilme şansınız olan bu yapıları tercih ederek sizler de uygun fiyatlı fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Tuvalet kabinleri Ankara, Ankara bölgesinde sıklıkla tercih edilen ve her kurum, kuruluşa hitap eden bir yapıdır. Esnek bir malzemeden oluşturulmasından dolayı deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlanır. Ekstra talep edilen çift ve çoklu panelleri tuvalet kabinler içerisine dahil edebilirsiniz. Tamamen sizlere özgü uyarlanabilen bu yapılar birbirinden farklı modelleri ile sizlere sunuluyor.

Tuvalet kabinleri Ankara yapımında kullanılan malzemeler 1.kalite olması nedeni ile tüm aksesuarları uzun vadede kullanabilirsiniz. Tuvalet içerisinde ihtiyaç duyulan tüm aksesuarlar kabin içerisine dahil edilir ve sizlere hazır olarak teslim edilir. Kurulum aşaması  da oldukça pratik olan tuvalet kabinleri her geçen gün gelişen ve değişen modelleri ile sizlere avantaj sunuyor. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak isterseniz prefabrik ya da konteyner tuvalet kabinleri tercih edebilirsiniz.

Tuvalet Kabinler Modelleri Nelerdir?

Karmod'un ürettiği hazır tuvalet kabinleri özel piknik ve sosyal etkinliklerinde, maraton spor ve şantiye alanları için idealdir. Kaliteli ve uygun fiyata istediğiniz modeli yaptırabileceğiniz tuvalet kabinlerinde en çok tercih edilen model çift panelli kabinlerdir. Bu kabinler hem şık hem de modern yapılara uygun olarak tasarlanıyor. Dilerseniz tuvalet kabinlerinin dış kısmını kaplamada yaptırarak bulunduğunuz noktaya göre değiştirebilirsiniz.

İnşaat şantiyeleri için sıklıkla tercih edilen hazır tuvalet kabinleri Ankara, personel sayınıza göre ayarlanabiliyor. Steril ortamlarda dizayn edilen tuvalet kabinlerini ister prefabrik isterseniz de konteyner yapıları olarak tercih ederek dilediğiniz tüm noktalara yaptırabilirsiniz.

Tuvalet Kabinleri Yapım Süreçleri Nelerdir?

Tuvalet kabinleri Ankara yapım süreçleri özel üretim tesislerinde sağlıklı ortam koşullarına göre üretilen bu yapılar özel programlarda uzman kişiler tarafından hazırlanarak sizlerin onayına sunuluyor. Sizler, bu onay sürecinde değiştirmek istediğiniz alanları değiştirerek tercihinize uygun bir yapı oluşturabilirsiniz. Proje çizim aşamaları tamamlandıktan sonra fabrikalarda kesimleri yapılan konteyner ve prefabrik yapılar demontaj haliyle donanımlı araçlar vasıtasıyla kurulum yapılacak olan alanlara yönlendiriliyor. Gerekli mercilerden imar izni alınan noktalarda ki düz bir zemin üzerine kurulum yapılır. Düz bir zemin üzerine inşa edilen bu yapılar kısa süre içerisinde tamamlanarak sizlere hazır bir şekilde teslim ediliyor.  Tuvalet kabinleri yapımı için ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan kaliteli bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler