Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Paket Ev Modelleri

Yaşam şartları ya da insanların hayalleri, farklı ev seçeneklerinin kullanılmasını sağlıyor. Son zamanlarda, hazır ev sistemleri hem fiyat hem de kullanışlılık açısından daha çok tercih ediliyor. Firmamız, paket ev üretimleri yapıyor ve isteyen herkesin bir günde ev sahibi olmasını sağlıyor.

Yeni teknoloji üretim sistemimiz sayesinde seri üretimler yapıyor ve istenilen ev modelini oluşturuyoruz. Paket evlerimizi, Türkiye ve dünyanın yer yerine güvenli bir şekilde ulaştırıyor, kurulumlarını yapıyoruz. Prefabrik ev kategorimizi inceleyerek, ihtiyacınız olan ev modelini seçebilir, iletişim kurarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Prefabrik Paket Ev

Prefabrik paket ev çözümlerimizle, uzun ömürlü yapılar üretiyoruz. Prefabrik evleri, kullanılacağı yerin iklim koşullarına göre tasarlıyor ve ona göre ısı yalıtım özelliklerini kullanıyoruz. Kurulumu çok kolay olduğu gibi sökülerek başka yerlere de taşınabiliyor. Paket evler sayesinde insanlar kendilerine yeni yaşam alanlarını daha kolay oluşturabiliyor.

Prefabrik yapılarda, konutların türlerine göre üretim maliyetleri değişiyor. Paket evler, belirli standartlarda üretilen hazır malzemelerden yapıldığı için fiyat olarak daha avantajlı oluyor. Firmamızdan, evlerin yapısı, kurulumu, özellikleri ve avantajları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Karmod Paket Ev

Yaşam alalarınızı, konfordan ödün vermeden oluşturabilirsiniz. Karmod paket ev sektöründe sahip olduğu deneyimlerle her zaman modern çözümler sunuyor. Karmod olarak her zaman ekonomik fiyatlarla daha kaliteli evler sunuyoruz. Prefabrik evler için oluşturulan modüler yapılarla, istenilen modelde hazır evler oluşturuluyor.

Paket yapıları, farklı kullanım amaçlarına göre tasarlıyoruz. Yapı seçeneklerimiz arasında, prefabrik ev, şantiye barınma yerleri, çamaşırhane, yemekhane, ofis gibi yapılar yer alıyor. Pratik çözümler üretebilmek için modern tasarımlara sahip mono blok sistemlerle paket evleri kısa sürede hazırlıyoruz. Tüm yapı sistemlerimiz için satış sonrasında da destek hizmetlerimiz devam ediyor.

Ekonomik Hazır Paket Evler

Paket Ev Fiyatları

Konteyner paket ev fiyatları kullanılan malzemelerin piyasa fiyatlarına göre sürekli güncelleniyor. Konut sektöründe yaşanan fiyat dalgalanmaları, paket evlerinde fiyatlarını etkiliyor. Fiyat listesini incelediğinizde, evlerin m² ölçülerine göre fiyatların değiştiğini görebilirsiniz.

Paket evlerde genelde aynı malzemeler kullanıldığı için sadece kullanılan malzemenin kullanım oranına göre fiyatlandırma yapılıyor. Tek katlı ve iki katlı prefabrik evlerin fiyatları da yine malzeme miktarına ve kalitesine göre değişiyor. Güncel fiyat tarifelerini istediğiniz zaman öğrenebilir, bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Ekonomik Paket Evler

Paket ev fiyatları araştırmalarını yaptıktan sonra firmamız hizmetlerinden faydalanarak, bütçenize uygun en ekonomik paket evleri seçebilirsiniz. Prefabrik yapılar üzerine çalışan ve modern çözümler üreten mühendislerimiz, her statik hesaplamalar yaparak sağlam ve ekonomik ev projeleri hazırlıyor.

Fabrika ortamında tüm sistemlerini tamamladığımız ev seçeneklerini, müşterilerimize anahtar teslimi yapıyoruz. Bu yöntem sayesinde, müşterilerimiz, ev için herhangi bir işlemle uğraşmıyor ve daha uygun maliyetlerle yeni evlerine sahip oluyor. Paket evlerin yapımında kullandığımız dayanıklı malzemeler ve yalıtım sistemleri, evlerin her yönüyle ekonomik olmasını sağlıyor.

Bir Günde Hazır Evler

Karmod hizmetlerinden faydalanarak, yeni teknolojiler kullanılarak yapılan paket evlere bir günde sahip olabiliyorsunuz. Alternatif çözüm önerileri ile farklı alan ölçülerine sahip hazır evler, bir günde kuruluyor ve hemen oturmanız için hazır hale getiriliyor. Firmamız ile yapacağınız görüşme ve satış sözleşmesi sonrasında belirlediğiniz ve ayarladığınız yere bir günde ekiplerimiz tarafından kurulum işlemleri yapılacaktır. Paket olarak sunulduğu için tüm tesisat sistemi de anında kuruluyor ve her şeyiyle kullanıma hazır hale getiriliyor. İstenildiği anda teslim alınabilmesi için 42 m² - 48 m² gibi farklı alan ölçülerine sahip evler her zaman hazırda bulunuyor.

Uzun Ömürlü Paket Ev

Fabrika ortamında üretimini yaptığımız, prefabrik evlerin tüm malzemeleri, dayanıklılık oranı yüksek malzemelerdir. Paket evlerin tasarımlarını yaparken, kullanılacak tüm malzemeleri, uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerden seçiyoruz.

Paket Evleri

Prefabrik kategorisinde yer alan yapı modellerimizi ve özelliklerini incelediğinizde, depreme, yangına ve her türlü doğal afetlere karşı dayanıklı olduğunu görebilirsiniz. Daha çok deprem gibi doğal afetler sonrasında insanların barınma ihtiyacını gidermek için tercih edilen yapılardır. İsteyenler, bağ ve bahçelerine paket evlerin kurulumunu yaptırarak kendilerine yeni bir yaşam alanı oluşturabiliyor.

Konteyner Ev Çözümleri

Yeni bir eve sahip olmak istediğinizde, firmamız, size bir günde yeni bir ev hazırlayacak ve hemen eşyalarınızı taşımaya başlayacaksınız. Konteyner sistemleri ile her zaman hızlı çözümler üretiyor, beklentileri karşılıyoruz. Konteyner ev çözümlerinde, evlerin uzun ömürlü olmasını sağlayacak her türlü teknolojiyi kullanıyoruz.

Gelişmiş mimari tasarımlar kullanıyor, herkesin severek tercih edebileceği modelleri üretiyoruz. Müşterilerimiz, kendi yaşam alanları için ev modelleri tasarlayabiliyor ve istedikleri özellikleri uygun özel üretimleri de kısa sürede yapıyoruz. Demonte sistemler olduğu için evlerin yapılması daha kolay oluyor.

Taşınabilen Konteyner Ev

Hizmet seçeneklerimizin sağladığı avantajlar, yaşamınızı kolaylaştırıyor ve hayallerinizdeki eve sahip olmanızı sağlıyor. Konteyner evlerle ilgili geliştirdiğimiz tüm projeler, taşınabilir özelliğine sahiptir ve imar iznine gerek olmayan her yere evinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Paket evlerde anahtar teslimi seçenekler sunduğumuz için düşük maliyetlerle sahip olabiliyorsunuz.

Evlerinizi bir günde teslim ediyor ve taşınmak istediğinizde, kurulu evinizi ekiplerimiz sökerek yeni yerine taşıyabiliyor. Taşınabilen ev olduğu için tekrardan masraf yapmanıza gerek kalmıyor. Sadece taşıma, sökme ve takma ücretlerini karşılıyor, uygun fiyatlara ev sahibi olabiliyorsunuz.

Tasarruflu Çevreci Ev Çözümleri

Dünyanın her yerine prefabrik ev sistemleri sunan firma olarak, üretimlerimizi, çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak yapıyoruz. Paket evler için her zaman çevreci çözümler üretiyor ve mimari çalışmaları özenle hazırlıyoruz.

Prefabrik ve paket evlerle ilgili projeleri inceleyerek, yaşadığınız bölgenin çevre şartlarına en uygun olanını seçebilirsiniz. Çevre dostu çözümlerimiz sayesinde, şık ve estetik görünümlü eve sahip olabiliyor, huzur içinde yaşayabiliyorsunuz.

Paket Ev Özellikleri

Tek Katlı Prefabrik Evler
Tek Katlı Prefabrik Evler
Çift Katlı Prefabrik Evler
Çift Katlı Prefabrik Evler
Konteyner Ev
Konteyner Ev

Paket evlerle ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz tüm özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Estetik ve modern mimarı çalışmalarla yapılan paket evler, özel statik hesaplamaları ile üretilir. İklim şartlarına göre 75 kg/m² kar yükü taşıma kapasitesine sahiptir. Şiddetli rüzgara karşı dayanıklıdır.

Dış paneller 10 cm, iç paneller 6 cm kalınlığındadır. Ev iskelet yapısında, H ve U paslanmaz galvaniz profiller kullanılıyor. Isı cam kullanılır ve tüm camlar çift cam olarak yapılır. Bu özellikleri ile tüm evlerimiz en kullanışlı şekilde teslim edilir.

Karmod Paket Ev Avantajları

Karmod firması olarak, her zaman müşterilerimize en iyi avantajları sağlayacak ürün seçenekleri sunuyoruz. Paket evlerle ilgili bölümü incelediğinizde sağlanan avantajların neler olduğunu görebiliyorsunuz.

  • Depreme dayanıklıdır,
  • Tüm mevsim şartlarına uyumludur,
  • Yangın riskine karşı dayanıklıdır,
  • Isı ve ses yalıtım özelliği yüksektir,
  • Çevreci yapılardır,
  • Kısa sürede kurulur ve inşaat süreci beklenmez,
  • Esnek tasarımlı ve oldukça ekonomiktir,

Bu avantajlarını öğrendikten sonra ürün sayfamızı inceleyebilir, iletişim kurabilir ve sipariş taleplerini iletebilirsiniz.

Paket Ev Siparişleri

Prefabrik ev modellerimiz, her ihtiyaca ve isteğe göre tasarlanıyor. Kendinize yeni bir yaşam alanı oluşturmak istediğinizde, paket evlerimiz sayesinde bir günde ev sahibi olabiliyorsunuz. Siparişlerinizi, firmamız sitesini inceledikten sonra oluşturabilirsiniz. Ürün kategori sayfasında yer alan ev modelleri arasından seçebilir ya da kendi istediğiniz model türü hakkında bilgi vererek, istediğiniz modelde siparişlerini oluşturabilir, imalatını sağlayabilirsiniz.