Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tuzla Prefabrik ve Villa

İstanbul’un içinde olmasına rağmen denizi ve yeşillikleriyle Tuzla şehrin yanıbaşında nezih yaşam ortamı arayanların ilk tercihi. Tarım alanına elverişli yumuşak toprak yapısına sahip Tuzla prefabrik villa modelini ilk sırada önerebileceğimiz ilçemiz. Toprak yapısının yumuşak oluşu özellikle deprem risklerine karşı tek katlı ve iki katlı prefabrik yapı modelini oldukça cazip kılıyor.

İlçemizin özellikle geniş bahçeli müstakil villaların güzellik kattığı sahil şeridinde yüksek yapıların doğayı çarpıtan çirkinliğinin henüz buraya ulaşmadığı tatlı ve huzurlu bir yaşam ortamına sahip oluşu oldukça sevindirici. Tuzla, uzun ömürlü özelliği ve dönüşümlü çevreci yapısıyla prefabrik villa yapı sisteminin güvenle kullanılacağı ender merkezleriden biri.

Prefabrik yapı sektörünün lider markalarından Karmod’un üretim tesisleri de Tuzla Orhanlı’da yer alıyor. Mimar ve mühendisler kontrolünde estetikten yapı güvenliğine uzmanlarca tasarlanan prefabrik hazır evlerin her birinde konforlu ferah yaşam alanları sunuluyor. Kaynaksız vidalı sistem teknoloji kullanılarak modern tesislerde bant sisteminde üretilen prefabrik evlerin tamamı yüksek güvenliği sahip olup uzun ömürlü yapı sınıfında yer alıyor. Çok kısa sürede evi oluşturan tüm ünitelerinin ön üretimi yapılarak kullanım yerine sevk ediliyor. Karmod ev kurulum uzmanlarınca yerinde montajlanan prefabrik villa ve evler 2-3 gün gibi çok kısa sürede kullanıma hazır teslim ediliyor.

Yüksek konfora sahip hazır evlerin dış duvarları 10 cm, iç duvarları da 6 cm yüksek izolasyon içeren özel duvar panelleri ile üretiliyor. Pencerelerinde çift ısı camlı birinci sınıf pvc doğrama sistemi kullanılıyor. Ana giriş kapısı güvenlikli çelik kapıya sahip olup iç kapılar amerikan panel sistemli olarak üretiliyor. Evin elektrik ve su tesisatları ana şebekelere bağlanılıp kullanılabilecek şekilde Karmod uzmanlarınca montajlanıyor. Elektrik ve su armatürleri birinci sınıf malzemelerden tercih edilmekte olup Karmod tarafından hazır teslim edilmektedir.

Dünya markası Karmod prefabrik villa evleri uzun ömürlü yapısı, estetiği, kalitesi ve konforuyla Tuzla’nın ev tercihi.