Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Müstakil Evler | Manken Engin Koç

Kullanım Amacı Müstakil Konut
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 4 Adet Konut (64 m²)
Toplam Metraj 256 m²
Proje Yılı 2019
Kullanılacak Bölge Ömerli, Çekmeköy, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 17 Gün
Şu anda 53 misafir bu projeyi inceliyor

Ünlü Manken Engin Koç emekliliğin tadını Karmod Ev’de çıkarıyor

1980 ve 90’lı yılların podyumların aranan yüzü ünlü manken Engin Koç, emekliliğini İstanbul’un sakin mekanlarından Ömerli’de geçiriyor. Karmod’dan satın aldığı evde mutlu bir emeklilik hayatı yaşayan Engin Koç sakin hayatından son derece mutlu.

Dostlarla birlikte aynı alanda 4 ayrı ev

Dostluklarını emeklilik hayatına da taşıyan Engin Koç arkadaşlarıyla birlikte Ömerli’de satın aldıkları arsa üzerine dört ayrı Karmod ev inşa ettirdi. Yan yana müstakil konut modeliyle Karmod kalitesi ve uzmanlığıyla kurulum yapılan evlerin her biri 64 m2 büyüklüğe sahip. Ergonomisiyle öne çıkan evler 2+1 planda tasarlandı. Güzel bir planlamayla saha kurulum organizasyonu yapan evlerin ön bahçeleri alabildiğine yeşillik bırakıldı. Yan yana konumlandırılan evlerle geniş bahçe alanı ferah şekilde kullanılabilecek.

Prefabrik evde toplu satın alma avantajı

4 ayrı konutun bir anda satın alınması ev sahiplerine ekstra avantajlar kazandırdı. Her biri aynı alanda kurulan prefabrik evler ekstra avantajlar sağlıyor. Grup satın alınan prefabrik ev avantajları arasında nakliye, işçilik ve konaklama giderlerinden önemli tasarrufla önemli kazanç elde ediliyor. Örneğin bu proje kapsamında üretilen 64 m2 evlerin her biri farklı alanda kurulum yapılsaydı dört ayrı nakliye bedeli ödenecekti. Oysa ki bu dört konutun aynı yere tek seferde taşındığında iki nakliye bedeli ev yaptıracakların cebinde kaldı. Çünkü bu dört evin taşınması iki araçla yapıldı.

Diğer önemli avantaj ise evin kurulumunu yapacak uzman ekip dört ayrı noktaya ulaşmak yerine tek bir yere ulaşım sağladı. Diğer ulaşım bedelleri prefabrik ev yaptıranlara tasarruf olarak kaldı. Yine konaklama için ayrı yerler organize edilmek durumunda kalınmadı. Tek bir konaklama mekanında ekibin konaklaması gerçekleştirilebildi. Aynı zamanda ekiplerin yeme içme organizasyonları da kolaylaşmış oldu. Montaj kurulum sürelerinde aynı bölgede olmanın avantajı kullanılarak konaklama giderleri en iyi tasarrufla gerçekleştirildi.

Engin Koç kimdir?

Bir zamanlar giyim sektöründe podyumların aranan mankeni Engin Koç 1980 ve 90’lı yıllara damgasını vurdu. 27 Ağustos 1959 tarihinde İstanbul Nişantaşı'nda dünyaya gelen Engin Koç lise düzeyinde eğitimini tamamladı. Henüz 16 yaşında mankenliğe başladı. Engin Koç, 1976 yılında düzenlenen 'Mankenler Kralı' yarışmasında 1. olduğunda henüz 17 yaşındaydı. Yarışmanın jüri üyeleri arasında Cüneyt Arkın, Sezen Cumhur Önal, Ajda Pekkan ve Seyyal Taner vardı.

Daha önce iki kez evlenip boşanan Engin Koç 2011 yılında oyuncu ve turizmci Pınar Kavrak ile evlendi. Çiftin Burak adında bir oğulları var.

Ömerli’deki mütevazi güzel evde eğlence hayatından uzakta emeklilik günlerinin tadını çıkaran Engin Koç hayata bakışını şu cümlelerle ifade ediyor: ‘’Para enerjisi güzel bir şey ama benimle olmadı. Ben doğayla iç içe olan, günlük yaşayan biriyim. Benim para hırsım yoktu. Parası çok olandan çok daha iyi yaşadım."

“Şu an çalışmıyorum ve emekliyim. Zaten bir oğlum var, onu büyütüyorum... Ben zaten kendime döndüm ve kendimle yolculuğa başladım. ‘Ben kimim, niçin bu dünyadayım ve vazifem nedir?’ sorularını arıyorum. Sadece etten kemikten varlıklar değiliz. Sonsuz yolculuğumuzdayız.”

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz