Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

TOGG Şantiyesi Yemekhane Binası

Kullanım Amacı Şantiye Yemekhane Binası
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 321 m²
Proje Yılı 2020
Kullanılacak Bölge Gemlik, Bursa, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 25 Gün
Şu anda 23 misafir bu projeyi inceliyor

TOGG Fabrika Şantiyesi Yemekhane Binası

Türkiye’nin otomobili yollarda yerini almak için gün sayarken fabrikada hummalı çalışmalar devam ediyor. TOGG’un Gemlik’te bulunan fabrika şantiyesi yemekhane binası Karmod tarafından kuruldu. Prefabrik yapı sistemiyle inşa edilen toplam 321 m2 büyüklükteki binanın üretim ve kurulumu 25 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı.

Prefabrik yemekhanede 3 öğün sıcak yemek

Yemekhane binasında Türkiye’nin otomobil fabrikası için seferber olan işçilere üç öğün sıcak yemek pişiyor. Bina içerisine genişçe bir mutfak bölümü yerleştirilmiş bulunuyor. Özel havalandırma sistemine sahip bu bölümde işin ustaları tarafından işçiler için leziz yemekler hazırlanıp pişiriliyor. Bu bölüm aynı zamanda endüstriyel mutfak ekipmanlarıyla donatılmış durumda. Mutfak kısmının yanında önemli bir bölüm de kiler için hazırlanmış durumda. Günlük menü planlamasında ihtiyaç duyulan malzemelerin önceden tedariki yapılarak bu alanda tutuluyor. Binanın çift yönden girişi bulunuyor. Kiler alanı giriş kapısı transpalet hareketleri için geniş tutulmuş durumda. Binanın yan cephesinde yönetim ofisi bölümü yer alıyor. Bu kısımda yönetici odasıyla şef odasına yer verilmiş. Mutfak pişirme alanına geçişler turnikeli sistemle gerçekleştirilmekte olup sadece yetkili personelin galoş benzeri hijyen ekipman kullanımıyla girişine izin veriliyor.

Bölgede bulunan şantiye ortamlarında en düzenli yemekhaneler arasında gösterilen yapıya Gemlik’teki bir kuruluş tarafından Mutfak Kalite Ödülü verilmiş bulunuyor.

Catering firması 6 ülkede faaliyet gösteren

Prefabrik yemekhane binası TOGG Gemlik yerleşkesinde hizmet veren catering firması için kuruldu. 2008 yılından bugüne yemek alanında hizmet sunan firma Türkiye ile birlikte 6 farklı ülkede catering hizmeti veriyor. Yönetimini işletme ve gıda mühendislerinin oluşturduğu firma deneyimli kadrosuyla modern tesislerde, hijyenik koşullarda, hijyenik, dengeli ve kaliteli gıda üretmeyi amaç edinmiş.

Firmamız yurt içi ve yurt dışı catering yerinde yemek üretiminin yanı sıra özel organizasyonlar düzenleyerek özel ve kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini sağlayan en kaliteli lezzet, hizmet, sunum ve organizasyon ile müşterilerine hizmet vermeyi amaçlıyor.

Firma sağlıklı kurumsal beslenme konusunda Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü ile işbirliği yapmaktadır. Firmanın üretim ve hizmet alanında uluslararası gıda normlarına uygun gıda işleme, depolama, aktarma, servis ve sunum süreçleri bilimsel esaslar çerçevesinde oluşturulmaktadır. Ayrıca gıda güvenliğinin ve ürün kalitesinin artırılması konusunda ortak çalışmalar yapmaktadır.

TOGG, Türkiye’nin Otomobil Markası

TOGG kısa adıyla Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye’de elektrikli otomobil üretimi için yola çıktı. 28 Haziran 2018 tarihinde kurulan TOGG yatırımcı ortakları arasında BMC, Zorlu Holding, Anadolu Grubu, Turkcell ve TOBB yer alıyor. Girişimin tasarladığı otomobil ilk kez 27 Aralık 2019’da Gebze’deki Bilişim Vadisi’nde düzenlenen etkinlikle kamuoyuna tanıtıldı. Tanıtılan aracı tasarımı İtalyan tasarım ofisi Pininfarina tarafından gerçekleştirildi. Tasarlanan konsept üzerinde özgün değişiklikler yapıldı. Tasarımda 121 mühendis görev aldı. Bataryası araç platformuna entegre olup Euro NCAP çarpışma testlerinden 5 yıldız alarak geçecek şekilde tasarlanmıştır. İlk üretilen aracın 2023 yılında trafiğe çıkması hedeflenmektedir. 2030 yılına kadar 5 ayrı model aracın üretimi planlanmaktadır. Aracın ön ızgara bölümünde lale motifi göze çarpmaktadır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz