Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

İspak Ambalaj Tesisi Ofis Binası

Kullanım Amacı İspak Ambalaj Tesis Projesi Şantiye Ofisi
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 308 m²
Proje Yılı 2016
Kullanılacak Bölge Alkahya, İzmit, Kocaeli, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 16 Gün
Şu anda 63 misafir bu projeyi inceliyor

İspak Ambalaj Tesis İnşaatı Proje Ofis Binası

Kibar Holding grup şirketlerinden İspak Ambalaj’ın yeni üretim tesisinin inşa aşamasında kullanılmak üzere şantiye ofis binası kurduk. Kibar Holdingin İspak Ambalaj tesis yatırımı Kocaeli Asım Kibar OSB içerisinde bulunuyor.

Ofis inşası İspak yatırım projesini gerçekleştiren yine grup şirketlerinden Assan Yapı adına gerçekleştirildi. Prefabrik yapı sistemiyle inşa edilen 308 m² büyüklükteki Assan Yapı şantiye ofis binasının kurulumu 16 gün gibi kısa bir zamanda tamamlandı.

İspak Ambalaj projesi şantiye ofisi geniş açıklıkta iç mekan sunumuyla öne çıkıyor. Prefabrik şantiye ofisine giriş geniş cephe orta bölümden gerçekleştiriliyor. Sol kısım Assan Yapı firmasının şantiye proje çalışanları için açık çalışma ofisi şeklinde planlandı. Bu bölümde hemen giriş solda 1 ileri kısımda ise 2 olmak üzere üç yönetici odasına yer verildi. Odalara açık alan göz teması açısından cam bölme uygulaması gerçekleştirildi. Arka bölümdeki iki oda şantiye şefi ve proje yöneticisine tahsis edildi. Girişteki bunlara göre daha küçük oda ise insan kaynakları uzmanına ait.

Girişe göre sağ kısım büyükçe bir toplantı odası ile Assan Yapı yöneticisi için ayrıldı. Girişe göre hemen sağda yer alan toplantı odasında 18 kişi aynı anda toplantı gerçekleştirebiliyor. Sağ kısmın dip bölümünde yer alan yönetici odasına girildiğinde solda makam alanı ve sol bölümde toplantı alanı yer alıyor.

Ofisin girişe göre arka orta bölümünde her birinde ikişer ünite bulunan erkek ve kadın WC üniteleriyle mutfak bulunuyor.

Prefabrik şantiye ofisinin duvar sisteminde sandviç paneller kullanıldı. Dış duvarlarda tam yalıtımlı 10 cm kalınlıktaki sandviç paneller iklimlendirme kolaylığına sahip. Şantiye ofisinin yaz kış iklimlendirmesi yalıtım özelliği sayesinde en az enerji kullanımıyla tasarruflu şekilde gerçekleştirilebiliyor.

İspak Ambalaj Tesisi

İspak Ambalaj, Kibar Holding grup şirketleri arasında yer alıyor. Firma için inşa edilen tesis yatırım bedeli 2016 yılı bütçesine göre 200 milyon lira. Tesis Türkiye’de bugüne kadar tek seferde yapılan en büyük esnek ambalaj tesisi olma özelliğini taşıyor. Temeli Haziran 2016’da tesis Nisan 2017’da devreye alınandı. Tesis yıllık 40 bin ton üretim kapasitesi ve yüksek üretim hızı ile alanında Avrupa’nın en büyükleri arasında yer alıyor. İspak Ambalaj’ın yeri fabrikasında 450 kişiye istihdam sağlanıyor.

İspak Gıda’dan İlaca Ambalajlar Üretiyor

İspak Ambalaj’ın üretimleri arasında her türlü işlenmiş gıda, süt ve süt ürünleri, şekerleme, çikolata, ilaç, kozmetik, içecek, beyaz eşya, izolasyon sektörleri için ambalajlar üretiliyor.

İspak Ambalaj yeni tesisi endüstri 4.0 devrimine göre, son teknolojiye sahip ekipmanlarla donatıldı. Tesis 25 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 60 bin metrekare alan üzerine kurulu. Çevre duyarlılığı yüksek olarak tasarlanan yeni fabrikada, yılda 5 bin ton solvent geri kazanım tesisi de kurularak, karbon ayak izi minimum seviyeye indirilecek.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz