Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

İçme Suyu Arıtma Tesis Ofisi, Cibuti

  • Kullanım Amacı : Yönetim ve Çalışma Ofisi
  • Yapı Modeli : Prefabrik Ofis İki Katlı
  • Yapı Adedi : 28 Adet
  • Toplam Metraj : 748 m²
  • Proje Yılı : 2017
  • Kullanılacak Bölge : Cibuti
Şu anda 98 misafir bu projeyi inceliyor

Doğu Afrika ülkelerinden Cibuti’de deniz suyunu arıtarak içme suyuna çevirecek tesisin çalışanlarınca kullanılacak prefabrik ofis yapılarını kurulum yaparak kullanıma hazır teslim ettik. 150 kişinin kullanabileceği 748 metrekare büyüklüğe sahip 2 adet prefabrik ofis binasının kullanıma hazır kurulumu sadece 45 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı.

Prefabrik hazır ofis yapılarının ön üretimi Karmod modern tesislerinde gerçekleştirilerek deniz yolu konteyner taşımacılığı ile Cibuti limanına ulaştırıldı.

 

Şantiye bina kullanım şartları ve iklim özellikleri dikkate alınarak Karmod teknik ofisinde projelendirilen yapıda müşterimize sac panel sistem prefabrik yapı modeli önerildi. Prefabrik ofis projesinin müşteri onayı sonrası üretimine başlandı. Prefabrik ofis yapısında kullanılacak duvar panelleri, çatı makasları ve örtüleri, pvc pencere ve panel sistem kapıları, elektrik ve su tesisat malzemeleri, aydınlatma armatürleri, su armatürleri ve vitrifiye ekipmanları, iç ve dış boyası ile gerekli tüm yapı malzemeleri Karmod tesislerinde hazırlanarak demonte halde proje sahasına gönderildi. Prefabrik ofis yapılarımız Karmod süpervizörleri öncülüğünde yerel çalışanlarca sağlanan iş gücü desteğiyle kullanıma hazır kurulum yapıldı.

Hızlı kurulum, uzun ömür ve kullanım konforu prefabrik ofis binalarında

Betonarme benzeri klasik yapı sistemlerinin çok uzun süren yapı inşa süreleri ve yüksek yapı bütçelerine en iyi alternatifi prefabrik ofis binaları sunmaktadır. Prefabrik yapı modeliyle yeni nesil üretim teknolojileriyle hızlı imalat yapılabilen prefabrik ofis yapıları kullanım yerinde çok kısa sürede başka malzeme gerektirmeden çok kısa sürede inşa edilebiliyor. Yapı güvenliği emniyeti henüz proje aşamasında bilgisayar özel yazılımıyla gerçekleştirilen prefabrik hazır ofis binaları ferah ve geniş mekan sunumu, pratik ve esnek oda bölmeleriyle en iyi kullanım konforu yaşatıyor.

 

Cibuti’ye temiz temiz ve sağlıklı içme suyu sağlamada önemli bir proje olarak görülen arıtma tesisinde deniz suyu arıtılarak günlük 45 bin metreküp içme suyu üretilerek dağıtım şebekesine verilecek. Uzun ömürlü yapı modeline sahip prefabrik ofis yapılarımız bu önemli projenin teknik çalışanlarına uzun yıllar ofis hizmet verecek.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz