Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Yeni Ürün

Özel Konteyner 400x700 cm

  • Yükseklik 2,64 m
  • Derinlik 4 m
  • Toplam m² 7 m
  • Toplam m² 28 m²
Şu anda 23 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Özel Konteyner Tipleri

Özel konteyner tipleri istenilen her zevke uygun olarak tasarlanabiliyor. Son dönemlerin en çok tercih edilen yapıları arasında yer alan konteyner, farklı ve şık modelleri ile her noktada kullanıma hazır hale getiriliyor. Kullanım yoğunluğunun artması ve uygun fiyatlı yapılar arasında birinciliği korumayı başaran konteynerler, sıklıkla tercih ediliyor. Tercih edilmesinin bu denli yoğunlaşması nedeni ile kendi bünyesinde herkese hitap edebilmek adına farklı modeller üretilerek satışa sunuluyor. Konteyner yapılar ilk dönemlerde yük taşımacılığında kullanılan bir yapıydı ancak teknolojinin gelişmesinin etkisi ve alanında uzman kişilerin fikir önerileri ile ofis, konaklama, bungalov, ev ve benzeri birçok yapı yapılarak kullanıcı ile buluşturuluyor. Klasik betonarme yapılarda meydana gelen fiyat artışları, giderek daha fazla kalabalıklaşan büyükşehirler kişi ve kurumları farklı noktalara iletiyor. Müstakil ve minimalist yaşam tarzını benimsemek isteyen insanlara uygun bir yapı olan özel konteyner tipleri istenilen boy ve genişliğe uygun olarak inşa ediliyor.

Özel konteyner tipleri üretim tesislerinde hazırlanır. Esnek yapıları ile istenilen her şekle uyum sağlayan bu konteyner tipleri, farklı iç tasarımları ve dış kaplama detayları ile şehrin mimari yapısına uygun dikkat çekici tasarımlar üretiliyor. Kendi tarzınızı dilediğiniz gibi inşa edebileceğiniz bu yapılar ile sizler de dilediğiniz tüm noktalara özel konteyner tipleri seçenekleri arasından ister çift katlı ister tek katlı modellerden yaptırabilirsiniz.

Özel Konteyner Tipleri Çelik Konstrüksiyon Malzemelerden Üretiliyor

Kaliteli yapıları ile uzun süreli olarak kullanmanıza imkan tanıyan bu yapılar çelik konstrüksiyon malzemelerden inşa ediliyor. Konteyner yapılarında kolon ve kiriş gibi noktalar bulunmadığından dolayı yapının daha güvenli olması adına çelik malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler yapının depreme dayanıklı olmasını sağlıyor. Özel konteyner tipleri üretiminde tercih edilen malzemeler 1.kalite malzemelerdir.

Özel konteyner tipleri imar izni alınan tüm noktalarda kullanılıyor. Plan ve proje kapsamında oluşturulan bu yapılarda kurulum yapılacak olan noktalar için ilgili mercilerden izin alınması gerekiyor. Bu izin süreçleri kurulum yapılacak olan noktaların belediyelerinden alınabiliyor. Kısa süre içerisinde imar izni alınan bu yapıları dilediğiniz her noktaya kurabilirsiniz.

Özel Konteyner Tipleri Fiyatları Nelerdir?

Her amaca uygun farklı tip ve boyutlarda konteyner tipleri ve çeşitleri,  güvenli, yalıtımlı, modüler yüksek kaliteli ve en uygun fiyata rakipsiz fiyata bizde satışa sunuluyor. Özel konteyner tipleri her bütçeye uyumlu yapıları sayesinde günden güne kullanımlarında artış gösteriyor. Sizler de maliyetlerinizi indirmek ve uygun fiyatlara konteyner tiplerinden yararlanmak isterseniz konteyner tiplerini yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler