Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Karmod’un Başarısını Üniversite Öğrencileriyle Paylaştı

Karmod 22.07.2022
Karmod’un Başarısını Üniversite Öğrencileriyle Paylaştı

Karmod İstanbul Maltepe Ticaret Üniversitesine Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız ve  CEO’muz Mehmet Çankaya. Karmod’un iş dünyasındaki başarı öykülerini İstanbul Maltepe Ticaret Üniversitesi öğrencileriyle paylaştı. Üniversitenin Maltepe kampüsünde Mücevherat Mühendisliği Kulübünce düzenlenen “İş Dünyasında Başarı Öyküleri” konulu panele konuşmacı olarak konuk olan Mehmet Çankaya başarıya düzenli çalışmayla ulaşılabileceğini vurguladı. Tüm sektörlerde yarışan firmalar için artık ulusal değil global pazarların hedefe alınmasının önemini vurgulayan Çankaya, uluslararası pazarda ise başırının ahahtarı olarak düzenli kurumsal çalışma, gelişime ve fark oluşturmaya dönük yeniliklerin ortaya çıkartılmasının ana etken olduğunu söyledi.

Üniversite öğrencileriyle beraber bölüm başkanı ve öğretim üyelerinin katıldığı panelde Karmod Ceosu Mehmet Çankaya’ya günün anısına bir de plaket takdim edildi.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz