Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Fas’ın Gıda Devi Koutoubia Holding’i Ziyaret Ettik

Karmod 21.07.2022
Fas’ın Gıda Devi Koutoubia Holding’i Ziyaret Ettik

Karmod CEO’su Mehmet Çankaya, Fas’ın et üretiminde lider kuruluşu Koutoubia Holding’e ziyarette bulundu. Koutoubia, kırmızı et, hindi eti, salam, sucuk gibi ürünlerin üretim ve dağıtımında Fas’ın en büyük markası konumunda.

Gıda ile beraber inşaat ve turizm alanlarında da yatırımları bulunan Koutoubia, özellikle Fas’ın turizm bölgesi olan sahil kesimlerinde tatil devremülkleri konusunda yatırım yapmak istiyor. Koutoubia Holding yönetimi, Karmod’un üretimleri arasında yer alan prefabrik evler, lüks konteyner yaşam alanları, güvenlik kabinleri ve wc duş üniteleri konusunda detaylı bilgi aldı. Sıcak bir ortamda geçen görüşmeler sonunda prensip anlaşmasına varılarak projenin gerçekleştirilmesi amacıyla çalışmalara başlandı.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz