Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.
Geri Dön

Libya İskân ve Altyapı Bakanı 2.000 Konut Görüşmesi İçin Karmod’ta

Karmod 21.07.2022
Libya İskân ve Altyapı Bakanı 2.000 Konut Görüşmesi İçin Karmod’ta

Dünyanın bir çok ülkesine prefabrik ev üretimi gerçekleştiren Karmod Irak’ta oluşturduğu 1884 prefabrik konuttan sonra şimdi de Libya’da konut projesi gerçekleştiriyor. Proje kapsamında ilk etapta Karmod tarafından 500 konutun inşa edileceği Libya’da örnek kurulumlar tamamlandı.

Örnek kurulumların yapıldığı şantiye alanında Libya İskan ve Altyapı Bakanı Ali Hüseyin El Şerif şantiye yetkililerimizden bilgi aldı. Bakan Ali Hüseyin El Şerif son olarak geçtiğimiz hafta Karmod’un İstanbul’daki modern fabrika tesislerini ziyaret ederek Karmod prefabrik konutlarla ilgili detaylı incelemelerde bulunarak ilk etapta 500 konut alımı yapacaklarının müjdesini verdi. Libya İskan ve Altyapı Bakanı Ali Hüseyin El Şerif, ülkesindeki konut açığının kapatılması için Karmod’u tercih etmelerinde Türkiye’nin prefabrik konut sektöründeki kalitesiyle beraber iki ülke arasındaki kültürel bağların da etkili olduğunu vurguladı.

Biz Sizi Arayalım

Size daha iyi hizmet verebilmek için kuramsal ve özel mimari planlarınız, projeleriniz ve ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları info@karmod.com mail atarsanız en kısa zamanda talebinize hızlı dönüş yapılacaktır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz