Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

28 m2 1+0 Prefabrik Hobi Bahçesi

 • Salon 17 m²
 • Banyo 3 m²
 • Veranda 8 m²
Şu anda 34 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Hobi Bahçesi Nedir?

Şehir yaşamının insan üzerinde oluşturduğu stresi atabilmek için şehir yakınında oluşturulmuş mini bahçelere hobi bahçesi denir. Hobi bahçeleri şehir hayatından kaynaklanan gürültü, trafik, iç içe yaşamın getirdiği sorunlara çözüm getirmek için geliştirilmiştir. Çoğunlukla belediyeler tarafından desteklenmektedir.

Hobi Bahçesi Evi Nedir?

Hobi bahçelerinin içerisinde hazırlanan evlere hobi bahçesi evi denir. Genelde minimal yaşama özel 1+0 planda inşa edilir. Karmod uzmanlığıyla tasarlanan 28 m2 Hobi Bahçesi Ev Modelleri beklentileri en iyi şekilde karşılamak için tasarlanmıştır.

Hobi Bahçeleri Nerelerde Bulunur?

Hobi bahçeleri çoğunlukla büyükşehir belediye sınırları içerisinde geliştirilmiştir. Bunun nedeni şehir yaşamının insan üzerinde oluşturduğu stres gibi olumsuzlukları ortadan kaldırılmasının hedeflenmesidir. Büyükşehir belediyeleriyle bağlı ilçe belediyeleri kendi sınırları içerisinde şehre yakın alanlarda hobi bahçesi yerleri hazırlamaktadır. Hobi bahçeleri şehir merkezlerine ortalama 30 dakika ile 1 saat mesafede yer alır. Mesafe yakınlığında hobi bahçelerine kolay ulaşım hedeflenmiştir.

Hobi Bahçesi Evleri Nasıl Yapılır?

Bahçe evleri için belediyeler tarafından tahsis edildikten sonra parselleme yapılır. Parseller bahçe konseptine göre düzenlenmiş olup içerisine prefabrik ev kurulumu için de yer ayrılır. Ayrılan alan içerisine belediyelerce veya anlaşmaya bağlı olarak kullanıcılar tarafından izin verilen hobi bahçesi prefabrik ev yapılır.

Hangi Hobi Bahçesi Ev Modelleri Tercih Edilmeli?

Doğaya zarar vermeyen tam dönüşümlü konseptte hobi bahçesi prefabrik ev modelleri tercih edilmelidir. Plan olarak 1+0 bahçe evi modelleri kullanışlılık açısından çok isabetli olacaktır.

Hobi Evleri Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik hobi evi fiyatları maliyet açısından en ekonomik modelleri oluşturur. Ocak 2023 rayiçlerine göre Karmod uzmanlığı ve kalite garantisi altında üretilen 28 m2 1+0 hobi evleri fiyatları 110.000 TL civarındadır. Daha fazla ekonomik bahçe evi arayışları için 21 m2 1+1 hobi bahçesi konteyner fiyatları 62.000 TL’dir. Bu fiyat Ocak 2023 fiyatlarına göre önerilmiş olup uzun ömürlü ve güvenli konut modeliyle öne çıkar.  Konteyner bahçe evi modeli aynı gün oturuma hazır olması avantajına sahip. Yine 28 m2 hobi ev modelindeki konutun kurulumu sadece 1 günde tamamlanabilmektedir. Kurulum sonrası şap ve boyası tamamlanan ev günler içerisinde oturuma hazır hale getirilmektedir.

Hobi Bahçesi Evlerinde Yaşam Nasıldır?

Hafta sonları ve tatil günlerinde hobi bahçesi evlerinde keyifli bir yaşam sizleri bekliyor. Hobi bahçesi evinize gitmek için Cuma akşamlarını iple çekeceksiniz. Gün boyu hiç sıkılmayacağınız ve doyasıya yaşayacağınız mutlulukları hobi bahçenizde biriktirin. Haftanın yorgunluğunu kısa zamanda üzerinizden atın. Pazar akşamı şehirdeki evinize coşku ve zindelikle dönün.

Hobi Bahçesinde Bir Gün Nasıl Geçer?

 1. Cuma akşamı hazırlığınızı yaparak hemen yola koyulun
 2. 1 saat sonra Hobi Bahçe Evinizdesiniz
 3. Verandada oturup hem kendinizi dinleyin hem de yıldızları seyre dalın
 4. Gece olduğunda hobi bahçesi evinizde sessiz ortamda güzel bir uykuya dalın
 5. Sabahın erken saatinde dinginlikle yeni güne uyanacaksınız
 6. Kahvaltı öncesi 30 dakika süren bir doğa yürüyüşü
 7. Eve dönüş ve kahvaltı hazırlığı
 8. Domates, biber, salatalık hobi bahçenizden taptaze çıtır çıtır
 9. Kahvaltı sonrası bahçenizde 30 dakika zevkle çalışmak size iyi gelecek
 10. Öğlene doğru mini verandada kahve keyfi iyi gider
 11. Akşam güneşine geçişte keyifli bahçe sulaması
 12. Mangalda et, tabi ki domates, biber, patlıcan bahçeden dalından yeni kopmuş
 13. Açık havada akşam yemeği
 14. Ay ışığında yürüyüş
 15. Keyifli sohbetler
 16. Özlenen tatlı bir uykuya daha dalış.

     

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler