Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Barınma ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için Karmod firması olarak farklı özelliklere sahip prefabrik ahşap ev üretimleri yapıyoruz. Şehir merkezindeki beton yapılardan sıkılan ve uzaklaşmak isteyenler, bahçe ve bağ gibi alanlara ahşap evler yaptırarak huzurlu bir yaşam sürmeyi hayal ediyor. Son zamanlarda, ahşap evlere olan yönelme giderek artıyor.

Deprem riskine karşı dayanıklı oldukları için tercih edilen ahşap evleri, estetik tasarımlı olarak yapıyor ve uygun fiyatlara sunuyoruz. Prefabrik teknolojisini kullanan firmamız, her ihtiyaca uygun ve farklı kat sayılarında üretimler yaparak kısa sürede barınma sorunlarına çözüm buluyor.

Ahşap Prefabrik Ev Modelleri Ve Fiyatları

Ahşap evler, her zaman daha sağlıklıdır ve farklı modellerde üretilir. Ahşap prefabrik ev fiyatları talep edeceğiniz, ev planına ve ölçülerine, kullanılan malzemelere göre değişir. En uygun fiyat teklifleri için firmamızı arayabilir ve bütçenize göre ahşap ev modellerini seçebilirsiniz.

Ahşap görünümlü prefabrik ev modellerini, tek kat, 1,5 kat, iki kat gibi seçeneklerle hazırlıyoruz. Modellerimiz, 60, 90 m² ve daha farklı ölçülerde olabiliyor. Tamamen müşteri isteklerine göre tasarım çalışmaları yapıyor ve uygun fiyatlı olmasını sağlıyoruz. Ahşap ya da ahşap görünümlü malzemeler kullanarak üretimleri en kısa sürede tamamlıyoruz.

Ahşap Kaplama Prefabrik Ev

Prefabrik ev ahşap ihtiyaçlarınız için sıfır üretimlerimizi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Sıfır üretimlerimiz, sizlerin isteklerine göre hazırlanıyor ve istediğiniz tüm özelliklere sahip oluyor. Ahşap ev prefabrik teknolojisini kullanarak, evlerinizi ahşap kaplama olarak hazırlıyor, modüler parçalar sayesinde hemen kurulumunu yapıyoruz.

Ahşap kaplama prefabrik evlerin imalatı, kurulumu ve gerekli olduğu zaman söküm işlemleri uzmanlarımız tarafından yapılıyor. Çevre şartlarına uyumlu ev sahibi olabilmeniz için ahşap görünümlü prefabrik çalışmaları yapıyor ve model seçeneklerini sunuyoruz.

Ahşap Prefabrik Ev Yapımı Ve Özellikleri

Ahşap prefabrik ev modelleri yapımında taleplere göre ev özelliklerini belirliyoruz. Ahşap evlerle ilgili özellikler, ölçü ve kullanılan, malzeme türlerine göre değişiyor.

  • 1+1,
  • 2+1,
  • 3+1,
  • 4+1,

Planlarına göre üretimler yapıyor ve daha kullanışlı evlerin kullanılmasını sağlıyoruz. İki katlı ahşap prefabrik ev fiyatları kullanım alanı ölçülerine, iç tesisat yapılarına ve kullanılan ahşap malzemelerin dayanıklılık yapılarına göre belirleniyor. Ahşap evlerin özellikleri arasında, ses ve ısı yalıtım özellikleri de yer alıyor. Yapılarımız, en iyi özelliklere sahiptir ve sağlıklı yaşam alanları olarak kullanılır.

Ahşap prefabrik ev özellikleri taleplere göre değişiyor. Lüks yaşam seçenekleri sunuyor ve havuzlu evler inşa ediyoruz. Farklı oda sayısına göre ahşap evler üretiyor ve en iyi özelliklere sahip olmasını sağlıyoruz. Prefabrik ahşap ev yapımı için öncelikle iklim özelliklerine dikkat ediyoruz.

İklim özelliklerine göre duvar sistemlerini, duvar kalınlıklarını ve yalıtım malzeme türlerini belirliyoruz. Ahşap prefabrik evler için her açıdan tasarruf sağlayacak özellikleri bir araya getiriyoruz. Tasarım özelliklerinin yanı sıra, veranda yapısını, çatı ve kaplamaları gelişmiş özelliklere sahip ürünler kullanarak üretiyoruz. Tüm özellikleri kişiselleştirilebiliyor ve istediğiniz özelliklere sahip olmasını talep edebiliyorsunuz.

Ahşap Ev mi Prefabrik Ev Mi?

Prefabrik sektöründe dünya markası olan firmamız, Türkiye’nin farklı coğrafi bölgelerine göre tasarım çalışmaları yapıyor. 2.el ahşap prefabrik ev fiyatları ne kadar uygun olsa da firmamız, her zaman sıfır ahşap evleri öneriyor. İkinci ellerde söküm yapıldığında bazı hasarlar oluşabiliyor.

Yeni bir yaşam alanı oluşturma isteyenler, ahşap ve prefabrik arasında kararsız kalabiliyor. Prefabrik evlerde, metal, plastik ya da ahşap paneller kullanılıyor. Ahşap evler, çevre ve insan sağlığı açısından daha avantajlıdır. Ahşap ev iki katlı prefabrik ev modelleri olarak sunuluyor. Ahşap evler prefabrik teknolojisi olarak üretildiği için uzun ömürlü yapılar olarak kullanılabiliyor. Prefabrik yapılar için ahşap evleri tercih edebilirsiniz.

Ahşap Ev Mi Konteyner Ev Mi?

Konteyner evler daha çok geçici barınma ihtiyaçları için üretiliyor. Ahşap evler ise bağ ve bahçe gibi alanlara, uzun ömürlü ve uzun süreli kullanımlar için tercih ediliyor. Firmamız, istenilen her özelliğe uygun ahşap evler üretimi yapıyor. Prefabrik ahşap ev fiyatları tüm müşterilerimize uygun ve ekonomik fiyat seçenekleri ile sunuluyor.

Uzun ömürlü olduğu için fiyatları daha uygun oluyor. Ahşap kaplama prefabrik ev için iç ve dış panellerin ahşap ya da ahşap görünümlü olmasını sağlıyoruz. Kalıcı konut için konteyner yerine ahşap evleri tercih edebilirsiniz. Ahşap evlerin tasarımları daha modern oluyor.

Ahşap Prefabrik Ev

Prefabrik ahşap ev modelleri için firmamızdan bilgi alabilir, web sitemizi inceleyebilirsiniz. Ahşap prefabrik ev taleplerini karşılamak için uzman kadromuzla çalışıyoruz. Öncelikle evin yerleştirileceği yerin tespitini yapıyor ve çevre özelliklerine göre tasarımlar geliştiriyoruz.

Prefabrik ev ahşap görünümlü olacağı için çevre görseline uyumlu oluyor ve daha modern görünüm oluşturuyor. Ahşap prefabrik evler, betonarme evlere göre daha hafiftir ve hafif olması, depreme karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Depreme karşı dayanıklı yapılar olduğu için deprem kuşağında bulunan bölgeler için farklı kat sayılarında ahşap ev modelleri geliştiriyor ve üretiyoruz.

Ahşap Prefabrik Ev Bursa

Prefabrik alanında başarılı çalışmalar yapıyor ve her bölgeye özel tasarımlar geliştiriyoruz. Ahşap görünümlü prefabrik ev modelleri uzman mimar ve mühendislerimiz tarafından hazırlanıyor. Bursa bölgesi için tamamen çevresel özelliklere göre yapılıyor.

Ahşap görünümlü prefabrik ev fiyatları tekliflerimizi Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimize eşit olarak sunuyoruz. Depreme karşı dayanıklı olduğu için tercih edilen ahşap evler aynı zamanda hem insan hem de çevre sağlığı açısından oldukça elverişlidir.

Ahşap Prefabrik Ev İzmir

İzmir bölgesine sunduğumuz hizmetlerimizle, bölgesel şartlara uygun prefabrikler üretiyoruz. Ahşap ev iki katlı prefabrik bağ hobi bahçe gibi çalışmalarımız her zaman daha estetik yapılara sahip olunmasını sağlıyoruz. Ahşap prefabrik evlerle ilgili tasarımlar geliştiriyor ve eve ihtiyacı olanlara kısa sürede hizmet sunuyoruz.

2 katlı ahşap prefabrik ev projelerimiz en çok tercih edilen prefabrikler arasında yer alıyor. Yapıların sağlam olabilmesi için dayanıklılık oranı yüksek ahşapları kullanıyoruz. Ahşap evlerimizin bakımları düzenli yapıldığında 70 – 80 yıl gibi uzun süreli sorunsuz bir şekilde kullanılabilecektir.

Ahşap Prefabrik Ev Ankara

Ahşap prefabrik ev yapımı için projeler geliştiriyor ve fabrikamızda imalat işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ankara şubemiz üzerinden ahşap prefabrik evlerimizi inceleyebilir ve istediğiniz projeyi seçerek satın alabilirsiniz. Sıfırdan yapılan tasarımlarımız, hayalini kurduğunuz ahşap evlere sahip olmanızı sağlıyor. Ahşap iki katlı prefabrik ev projelerimizle, daha geniş ve kullanışlı evlere uygun fiyatlara sahip olabiliyorsunuz.