Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Sağlık Ocağı 222 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 14,63 m
  • Genişlik 15,16 m
  • Toplam m² 222 m²
Şu anda 59 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Sağlık tüm insanların yaşamında kaliteli ve uzun süreli bir yaşam için son derece büyük bir önem arz ediyor. Yine de dönem dönem ister istemez insanlar kim oldukları fark etmeksizin, kadın erkek genç yaşlı da olsa  sağlık sorunu yaşayabiliyor. Böylesi durumlarda ilk başvurulan adreslerin başında sağlık ocağı adı verilen sağlık merkezleri geliyor.

Sağlık ocakları herkesin çok iyi bildiği gibi aile hekimlerinin olduğu ve kişilere ait basit tahlillerin yapıldığı, ilk muayenelerin gerçekleştiği yerlerdir. Ülkemizde de yasalara uygun olarak her ilçe ve mahallede bir sağlık ocağı bulunur. Nitekim sağlık ocakları kendilerine has standartlara uygun olarak  inşa edilen yerlerdir. Biz de Karmod olarak Ülkemizde her ilçe ve mahallede prefabrik acil sağlık ocağı ve Aile hekimi binaları üretiyoruz ve 112 Acil sağlık tedavi binaları hizmetleri sunuyoruz. Bu alanda hizmette sınır tanımadığımız da ifade etmemiz gerekir.

Prefabrik Sağlık Ocağı Yapısal Özellikleri

Firmamız tarafından inşa edilen prefabrik sağlık ocağı   özellikleri şu şekildedir: Öncelikli olarak prefabrik malzemelerden sağlık ocaklarını özel olarak fabrika ortamında standartların öngördüğü gibi, alanında uzman, eğitimli ve donanımlı bir kadro ile ilgili testlerden geçirdikten sonra inşa ediyor ve sonrasında sağlık ocağını ilgili adrese monte ediyoruz.

Ölçülerine bakıldığında ise toplamda 222 metrekare oluyor.Yükseklik 250 cm, genişlik 1516 cm derinlik 1463 cm olarak üretimleri standart ebatlarda gerçekleştiriyoruz. Projelendirme olarak bakıldığında ise tahlil odası, kan alma bölümü, aile hekimleri için olan bölümler, hol ve tuvalet gibi sağlık ocaklarında olması gereken bölümlerden oluşuyor.

Firmamızın tek katlı olan sağlık ocağı dışında iki katlı olan sağlık ocakları da mevcuttur. Ayrıca yine firmamız tarafından özel olarak 112 acil sağlık binaları da fabrika ortamında üretilir.

Yapmış olduğumuz her iki tarzdan bina da her türlü ortama kurulabilir. Çok uzun süre dayanım gösteren sağlık ocakları ve acil sağlık binalarıdır. Her türlü hava şartına dayanırlar. Güvenli bir biçimde hasta muayeneleri gerçekleşir. En ücra adreslere bile bizim üretimimiz olan sağlık ocakları kurulabilir.

Prefabrik Sağlık Ocağı Fiyatları

Sağlık ocağı fiyatlarımıza gelindiğinde ise son derece uygundur. Piyasada olan klasik usül inşa edilen sağlık ocaklarından çok daha uygun fiyatı vardır. Fiyatlarımız binanın türüne, özelliklerine, tek katlı ya da iki katlı olmasına göre farklılık gösterir. Ödeme noktasında da müşterilere değişik ödeme seçenekleri sunulur. Müşteriler içlerinden kendisine en uygun olanı seçerek ödeme yapar.

En Çok İncelenenler