Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Poliklinik 275 m²

  • Yükseklik 2,5 m
  • Derinlik 12,12 m
  • Genişlik 22,69 m
  • Toplam m² 275 m²
Şu anda 84 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Prefabrik yapıların günden güne artış göstermesi nedeni ile çok sayıda poliklinik yapımı tamamlanarak teslim edilmiştir. Prefabrik sektöründe yaşanan artış nedeni ile birçok kurum ve kuruluş ihtiyaçlarını prefabrik aracılığı ile tamamlamaktadır. Uygun iş gücü, esnek ve kaliteli olarak oluşturulan bu yapılar her alana kolaylıkla uyum sağlaması açısından dilediğiniz tüm noktalara kurulumu yapılabiliyor. Aynı zamanda istenilen metrekare ve istenilen özelliklerde tasarlanabilen bu prefabrik poliklinik her detayı ile kullanıcılara büyük oranda fayda sağlıyor.

Prefabrik poliklinik tedavi merkezi binası son teknoloji ürünlerden oluşuyor olup özel üretim tesislerinde yapılıyor. Yapım aşamasında alanında uzman kişiler birebir görev almasından dolayı her detayı özenle hazırlanarak nakliye araçları ile kurulum yapılacak alanlara gönderiliyor. Prefabrik poliklinik kurulumu ve fabrikada üretim aşaması yaklaşık olarak 5 iş gününe tekabül ediyor. Kurulum işlemlerinde sonra yapılacak olan boya, tesisat, zemin döşemesi gibi tüm işlemlerde firma tarafından karşılanarak tamamlanıyor. Ekstra herhangi bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Klasik konutlarda satın almış olduğunuz polikliniklerde ekstra masraflar kurum ve kuruluşlar tarafından karşılanır bu durum da daha fazla maliyete neden olabilir. Hem uygun hem de kaliteli hizmet almak için prefabrik poliklinik modellerini tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Poliklinikler Her İhtiyaca Cevap Veriyor

Prefabrik poliklinikler herkesin ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte üretiliyor. Sizler küçük boyutlarda bir poliklinik oluşturmak isterseniz tercih ettiğiniz metrekare boyutuna göre prefabrik poliklinik oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda tüm prefabrik yapılar belirli bir proje dahilinde tasarlanıyor. Bu nedenle proje yapım esnasında poliklinik için eklemek istediğiniz noktalar var ise ekleyebilirsiniz.

Prefabrik poliklinik yaptırmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi prefabrik polikliniklerde kullanılan malzemelerin ne olduğudur. Prefabrik yapılarda kullanılan malzemeler 1.kalite malzemelerden oluşmakla birlikte çelik konstrüksiyon ürünler kullanılmaktadır. Çelik malzemeler, prefabrik yapıların kullanımının daha uzun vadeli olmasına yardımcı olur ve deprem gibi doğal afetlerden etkilenmemesini sağlar. İster çift katlı, isterseniz de tek katlı olarak tercih edebileceğiniz prefabriklerin fiyatları boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örnek olarak gösterilecek olur ise tek katlı prefabrik poliklinik ile çift katlı poliklinik fiyatları aynı fiyatlarda değildir. Sizler kendi ihtiyacınıza ve bütçenize göre prefabrik poliklinik modeli tercih ederek yaptırabilirsiniz. Karmod ürettiği prefabrik poliklinik, sağlık ocağı, aile sağlığı merkezi  binaları rahat ve tıbbi tedavi ortamı ile hasta tedavi etmek üzere tasarlanmıştır.

Çevre Dostu ve Uygun Maliyetli Prefabrik Poliklinikler

Prefabrik poliklinikler, fabrika gibi steril ortamlarda üretilen bir yapıdır. Her detayı fabrikalarda kesilerek tasarlanmasından dolayı çevreye zarar verecek herhangi bir hafriyat atığı oluşturmuyor. Maliyet bakımından da bütçe dostu olan bu prefabrik polikliniklerden sizler de faydalanarak istediğiniz tüm lokasyonlara yaptırabilirsiniz. Prefabrik yapılarda bilinmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi geri dönüştürülebilen malzemelerden yapılıyor oluşudur. Her detayı ile kendine hayran bırakmayı başaran bu yapılar ile sizlerde uygun fiyatlı bir poliklinik yaptırmak isterseniz prefabrik fiyatlarını öğrenerek alanında uzman kişiler aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

En Çok İncelenenler